Top 10 Aquasu Wc-sitz Mit Absenkautomatik – Deski sedesowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. aquaSu

#ad

Motyw morski korek, aquaSu® Deska sedesowa wolnoopadająca, Fast-Fix, metalowy zawias, deska sedesowa, deska sedesowa High-Gloss z drewnianym rdzeniem

#ad
aquaSu #ad - Deska sedesowa mocno przylega do ceramiki i nie chwieje się. Odstęp zawiasów można regulować bezstopniowo w zakresie od 132 do 182 mm. Drewniany rdzeń zapewnia przyjemne uczucie podczas siedzenia, powierzchnia High-Gloss zapewnia dodatkowy połysk deski sedesowej i dobrze podkreśla motyw morski.

Mocowanie fast fix: szybki i łatwy montaż dzięki szybkiemu mocowaniu Fast-Fix. Mechanizm chroni dłonie dzieci przed urazami. Uniwersalny kształt: deska sedesowa dzięki standardowej formie o pasuje do wielu muszli klozetowych i udźwigu do 300 kg. Wysoki połysk i rdzeń drewniany: wykonana z wysokiej jakości rdzenia drewnianego, deska sedesowa jest trwała i wytrzymała. Deska sedesowa z motywem żeglarskim: wolno opadająca: delikatne zamykanie pokrywy motyw morski Strony wewnętrzne w kolorze białym Sprawdzona nośność pokrywy i okularów: do 300 kg Wytrzymały drewniany rdzeń Uniwersalny kształt Wygodne siedzenie Szybkie mocowanie Fast-Fix Wysokiej jakości zawiasy metalowe High-Gust loss loss powierzchnia odporne na stabilny odporny na zarysowania.

Automatyczne opuszczanie: dzięki zintegrowanemu systemowi wolnego opadania pokrywa i okulary zamykają się delikatnie i cicho, testowane pod kątem 15 000 cykli zamykania. Wytrzymałe metalowe zawiasy gwarantują bezpieczne trzymanie siedziska na ceramice. Wystarczy krótkie dotknięcie. Materiał mocujący wchodzi w zakres dostawy.
MarkaaquaSu #ad
ProducentSanitop-Wingenroth #ad
Wysokość18.31
Długość2.56
Waga7.24
Szerokość15.12
Numer części40293 4
Model40293 4

2. aquaSu

#ad

Deska sedesowa z prawdziwego kamienia i rdzeniem drewnianym, deska sedesowa z prawdziwego kamienia Coffee Cloud, 'aquaSu® deska sedesowa wolnoopadająca, uniwersalny kształt, szybkie mocowanie Fast-Fix

#ad
aquaSu #ad - Dzięki standardowemu kształtowi O deska sedesowa pasuje do wielu rodzajów ceramiki. Szybki i uniwersalny kształt: za pomocą metalowego mocowania Fast-Fix można łatwo i szybko zamontować deskę sedesową na ceramice. Prawdziwy kamień i rdzeń z drewna: deska sedesowa wykonana z wysokiej jakości drewna charakteryzuje się długą żywotnością i odpornością.

Indywidualny, jaśniejszy rysunek słojów działa jak mleko w kawie i sprawia, że każdy kawałek wygląda inaczej! Automatyczne opuszczanie: dzięki systemowi cichego zamykania deska sedesowa i okulary zamykają się delikatnie i cicho. Deska sedesowa z prawdziwego kamienia, wolnoopadająca: delikatne zamykanie pokrywy drewniany rdzeń Sprawdzona nośność pokrywy i okularów: do 300 kg Każdy egzemplarz inny dzięki powierzchni z prawdziwego kamienia w Coffee Cloud Uniwersalny kształt Szybkie mocowanie Fast-Fix Metalowy zawias.

Naturalna powierzchnia z prawdziwego kamienia jest odporna i wnosi naturalne elementy do łazienki. Kamienna klosza: w eleganckim odcieniu cappuccino deska sedesowa coffee cloud ma prawdziwą kamienną powierzchnię. Wprowadź kawałek natury do łazienki. Mechanizm chroni dłonie dzieci przed urazami.
MarkaaquaSu #ad
ProducentSitzplatz #ad
Wysokość1.97
Długość17.52
Waga9.26
Szerokość14.92
Numer części40695 6
Model40695 6

3. aquaSu

#ad

Metalowe zawiasy, drewniana deska sedesowa z drewnianym rdzeniem, szybkie mocowanie, owalna deska sedesowa z drewna, 'aquaSu® deska sedesowa wolnoopadająca, uniwersalny kształt O, 40683 3

#ad
aquaSu #ad - Materiał mocujący wchodzi w zakres dostawy. Metalowy zawias zapewnia stabilne mocowanie deski sedesowej na ceramice. Trwały rdzeń drewniany: wykonana z wysokiej jakości rdzenia drewnianego, deska sedesowa jest trwała i wytrzymała.

Mechanizm chroni dłonie dzieci przed urazami. Deska sedesowa mocno przylega do ceramiki i nie chwieje się. Deska sedesowa z motywem drewna: z drewnianym rdzeniem z wysokiej jakości metalowymi zawiasami Sprawdzona nośność pokrywy i okularów: do 300 kg Uniwersalny kształt Wolnoopadający: delikatne zamykanie pokrywy Szybkie mocowanie: system Fast-Fix Z dekoracją Odporna na promieniowanie UV Trwały kolor Odporny na zarysowania.

Mocowanie fast fix: szybki i łatwy montaż dzięki szybkiemu mocowaniu Fast-Fix. Automatyczne opuszczanie: dzięki systemowi cichego zamykania deska sedesowa i okulary zamykają się delikatnie i cicho. Materiał przekonuje ponadto przyjemnie ciepłą strukturą. Uniwersalny kształt: deska sedesowa dzięki standardowej formie O pasuje do wielu rodzajów ceramiki.
MarkaaquaSu #ad
ProducentSanitop-Wingenroth #ad
Wysokość1.77
Długość17.72
Waga7.72
Szerokość14.96
Numer części40683 3
Model40683 3
GwarancjaBrak gwarancji producenta.

4. aquaSu

#ad

Zintegrowany fotelik dziecięcy, specjalny kształt litery D, biała, wolnoopadająca, 'aquaSu® Lucky Family II rodzinna deska sedesowa, 407625, antybakteryjna, zdejmowana

#ad
aquaSu #ad - Dziecinnie łatwy montaż: dzięki lekkiemu mocowaniu top-fix można łatwo zamontować siedzisko od góry na ceramice. Antybakteryjna i wytrzymała: dzięki wykonaniu z antybakteryjnego duroplastu otrzymasz model higieniczny. W celu łatwego czyszczenia można bez problemu zdjąć siedzisko.

Przed zakupem najlepiej sprawdzić dokładne wymiary deski sedesowej i toalety, aby zapewnić optymalne dopasowanie. 15 000 cyklami opuszczania. Rozstaw zawiasów można dowolnie regulować w zakresie 130 – 270 mm. Dzięki temu model jest idealny zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Materiał jest trwały kolor, odporny na zarysowania i antystatyczny. Zintegrowane siedzisko dla dzieci: deska sedesowa jest wyposażona w zintegrowany fotelik dziecięcy, który można oddzielnie wyjąć z okularów.

Automatyczne opuszczanie i łatwa pielęgnacja: pokrywa i okulary delikatnie opadają po lekkim uderzeniu na ceramikę – zgodnie z normą DIN 19516 z maks. Bezproblemowe noszenie pokrywek i okularów do 300 kg. Specjalny kształt d i dopasowanie wymiarów: dzięki temu model idealnie pasuje do toalet w kształcie litery D.
MarkaaquaSu #ad
ProducentAquaSu #ad
Wysokość0.99
Długość18.31
Waga6.61
Szerokość14.45
Numer części407625
Model407625

5. aquaSu

#ad

Szybki montaż Fast-Fix, Sitzplatz- Deska sedesowa „Pies z gazetą”, zamykanie Soft-Close, metalowe zawiasy

#ad
aquaSu #ad - Materiał mocujący wchodzi w zakres dostawy. Deska sedesowa z motywem: z drewnianym rdzeniem z wysokiej jakości metalowymi zawiasami Sprawdzona nośność pokrywy i okularów: do 300 kg Uniwersalny kształt Wolnoopadający: delikatne zamykanie pokrywy Szybki montaż: System Fast Fix Z dekoracją Odporny na działanie promieni UV Odporny na zarysowania.

Deska sedesowa mocno przylega do ceramiki i nie chwieje się. Trwały rdzeń drewniany: wyprodukowana z wysokiej jakości drewna deska sedesowa jest trwała i wytrzymała. Mechanizm opuszczania: dzięki systemowi cichego domykania deska sedesowa i okulary zamykają się delikatnie i cicho.

Materiał przekonuje ponadto przyjemnie ciepłą strukturą. Metalowy zawias zapewnia pewne trzymanie deski sedesowej na ceramice. Oprócz tego mechanizm chroni dziecięce dłonie przed urazami. Uniwersalny kształt: deska sedesowa pasuje do wielu rodzajów ceramiki dzięki standardowej formie litery O. Szybki i łatwy montaż dzięki szybkiemu mocowaniu Fast-Fix.
MarkaaquaSu #ad
ProducentSitzplatz #ad
Wysokość0
Długość5.89
Waga7.72
Szerokość1.02
Numer części40264 4
Model40264 4

6. aquaSu

#ad

Dekoracyjna deska sedesowa o wysokim połysku, aquaSu® 40357 3 deska sedesowa wolnoopadająca, drewniany rdzeń, metalowe zawiasy, szybkie mocowanie, błyszcząca deska sedesowa, owalny standardowy kształt O

#ad
aquaSu #ad - Powierzchnia o wysokim połysku zapewnia dodatkowy połysk deski sedesowej i dobrze podkreśla motyw. Oprócz tego mechanizm chroni dziecięce dłonie przed urazami. Szybki i łatwy montaż dzięki szybkiemu mocowaniu Fast-Fix.

Metalowy zawias zapewnia pewne trzymanie deski sedesowej na ceramice. Wysoki połysk i rdzeń drewniany: wyprodukowana z wysokiej jakości drewna deska sedesowa jest trwała i wytrzymała. Uniwersalny kształt: deska sedesowa pasuje do wielu rodzajów ceramiki dzięki standardowej formie litery O. Mechanizm opuszczania: dzięki systemowi cichego domykania deska sedesowa i okulary zamykają się delikatnie i cicho. Deska sedesowa z motywem przewodu: z drewnianym rdzeniem z metalowymi zawiasami sprawdzona nośność pokrywy i okularów: do 300 kg Uniwersalny kształt Wolnoopadający: delikatne zamykanie pokrywy Szybkie mocowanie: System Fast Fix Błyszcząca powierzchnia: High-Gloss Z nadrukiem Odporna na promieniowanie UV Trwałe kolory Odporna na zarysowania.

Materiał mocujący wchodzi w zakres dostawy. Deska sedesowa mocno przylega do ceramiki i nie chwieje się.
MarkaaquaSu #ad
ProducentSitzplatz #ad
Wysokość2.52
Długość18.35
Waga7.98
Szerokość15.12
Numer części40357 3
Model40357 3

7. aquaSu

#ad

AquaSu® 04873 6 WC bez krawędzi + 7,5 cm | biała | WC ze spłuczką i deską sedesową | zlewozmywak z 2-krotnym spłukaniem | deska sedesowa wolnoopadająca

#ad
aquaSu #ad - Gładkie powierzchnie można czyścić bez wysiłku. Jest on zamontowany bezpośrednio na WC i dobrze harmonizuje z ceramiką. Podwyższenie ułatwia siadanie i wstawanie z toalety. Zarówno seniorzy, jak i osoby duże doceniają tę funkcję.

Dzięki brakującej krawędzi spłukiwania czyszczenie odbywa się w mgnieniu oka, a bakterie nie osadzają się już pod krawędzią spłukiwania. Zwiększona ceramika: podwyższenie ceramiki wc o 7, 5 cm zapewnia wyjątkowy komfort. 2-osobowa spłuczka do spłukiwania: wc jest dostarczana wraz z pasującą spłuczką z 2 pojemnościami. Deska sedesowa składa się z toalety stojącej, spłuczki i deski sedesowej z funkcją automatycznego opuszczania.

Dzięki wykonaniu z duroplastu siedzisko jest higieniczne. Bez spłukiwanej muszli klozetowej: zdecyduj się na wolnostojącą toaletę firmy aquaSu i skorzystaj z higienicznych właściwości ceramiki. Higieniczna ceramika sanitarna: toaleta jest wykonana z wytrzymałej ceramiki sanitarnej, która dzięki powierzchni o niskiej porowatości jest bardzo higieniczna. Model można również łatwo zdjąć za pomocą funkcji Take-Off.
MarkaaquaSu #ad
ProducentaquaSu #ad
Wysokość34.84
Długość19.09
Waga112.44
Szerokość14.17
Numer części048736
Model048736

8. aquaSu

#ad

Sitzplatz ozdobna deska sedesowa z drewna, szybkie mocowanie Fast-Fix, metalowe zawiasy, z systemem cichego opadania, wzór: Monster Bobby

#ad
aquaSu #ad - Materiał mocujący wchodzi w zakres dostawy. Deska sedesowa mocno przylega do ceramiki i nie chwieje się. Mechanizm chroni dłonie dzieci przed urazami. Mocowanie fast fix: szybki i łatwy montaż dzięki szybkiemu mocowaniu Fast-Fix.

Materiał przekonuje ponadto przyjemnie ciepłą strukturą. Trwały rdzeń drewniany: wykonana z wysokiej jakości rdzenia drewnianego, deska sedesowa jest trwała i wytrzymała. Uniwersalny kształt: deska sedesowa dzięki standardowej formie O pasuje do wielu rodzajów ceramiki. Metalowy zawias zapewnia stabilne mocowanie deski sedesowej na ceramice. Deska sedesowa z motywem potwora bobby: z drewnianym rdzeniem z wysokiej jakości metalowymi zawiasami Sprawdzona nośność pokrywy i okularów: do 300 kg Uniwersalny kształt Wolno opadająca: delikatne zamykanie pokrywy Szybkie mocowanie: system Fast-Fix Z dekoracją Odporna na promieniowanie UV Trwały kolor Odporny na zarysowania.

Automatyczne opuszczanie: dzięki systemowi cichego zamykania deska sedesowa i okulary zamykają się delikatnie i cicho.
MarkaaquaSu #ad
ProducentSitzplatz #ad
Wysokość0
Długość5.89
Waga7.24
Szerokość1.02
Numer części40275 0
Model40275 0

9. aquaSu

#ad

Sanitop-Wingenroth deska sedesowa

#ad
aquaSu #ad - Deska sedesowa do renova nr 1: podwójne wolnoopadające: delikatne zamykanie pokrywy wykonana z antybakteryjnego tworzywa sztucznego duroplastu Sprawdzona nośność pokrywy i okularów: do 250 kg Nakładające się na siebie kształt D W kolorze białym Korzystna alternatywa dla markowego siedzenia Zdejmowana Top-Fix: montaż od góry Wysokiej jakości zawiasy ze stali nierdzewnej UV i zadrapania Odporny Nie odbarwia się.

Z funkcją take-off – łatwe zdejmowanie do czyszczenia. Dzięki temu deska sedesowa jest wyjątkowo higieniczna. Kształt d i zawiasy ze stali nierdzewnej: deska sedesowa w prostym białym kolorze elegancko przylega do ceramiki dzięki zachodzącemu na siebie kształtowi D i udźwig do 250 kg DIN 19516. Odstęp zawiasów można regulować bezstopniowo w zakresie od 155 do 195 mm. Alternatywa dla marki: ta deska sedesowa została zaprojektowana specjalnie do toalet keramag renova nr 1.

Mechanizm chroni dłonie dzieci przed urazami. Kolor: biały. Materiał redukuje 99, gładka powierzchnia nie daje szans na osady brudu i zarazki. Ponadto pokrywkę można łatwo zdjąć do czyszczenia. Antybakteryjna i wykonana z duroplastu: wyprodukowana z antybakteryjnego duroplastu, 99% bakterii ISO 22196, deska sedesowa jest wytrzymała i trwała. Zamocuj model bezpiecznie od góry – nierdzewne zawiasy ze stali nierdzewnej pewnie trzymają siedzisko w toalecie.
MarkaaquaSu #ad
ProducentSanitop-Wingenroth #ad
Wysokość1.97
Długość17.56
Waga5.82
Szerokość14.49
Numer części03984 0
Model03984 0

10. aquaSu

#ad

Kamień dekoracyjny antracyt matowa, deska sedesowa z drewnianym rdzeniem, szybkie mocowanie, motyw pokrywy, standardowy kształt O, uniwersalne zawiasy metalowe, 'aquaSu® deska sedesowa wolnoopadająca

#ad
aquaSu #ad - Automatyczne opuszczanie: dzięki systemowi cichego zamykania deska sedesowa i okulary zamykają się delikatnie i cicho. Mocowanie fast fix: szybki i łatwy montaż dzięki szybkiemu mocowaniu Fast-Fix. Matowa powierzchnia zapewnia nowoczesny wygląd deski sedesowej i dobrze podkreśla motyw.

Odporny na zarysowania. Materiał mocujący wchodzi w zakres dostawy. Uniwersalny kształt: deska sedesowa dzięki standardowej formie O pasuje do wielu rodzajów ceramiki. Deska sedesowa mocno przylega do ceramiki i nie chwieje się. Metalowy zawias zapewnia stabilne mocowanie deski sedesowej na ceramice. Matowa powierzchnia i rdzeń z drewna: deska sedesowa wykonana z wysokiej jakości rdzenia drewnianego, jest trwała i wytrzymała.

Mechanizm chroni dłonie dzieci przed urazami. Deska sedesowa z motywem kamienia: z drewnianym rdzeniem z wysokiej jakości metalowymi zawiasami Sprawdzona nośność pokrywy i okularów: do 300 kg Uniwersalny kształt Wolno opadający: delikatne zamykanie pokrywy Szybkie mocowanie: system Fast-Fix matowa powierzchnia Z nadrukiem Odporna na działanie promieni UV Trwałe kolory.
MarkaaquaSu #ad
ProducentSitzplatz #ad
Wysokość2.52
Długość18.35
Waga7.17
Szerokość15.12
Numer części40370 2
Model40370 2