Top 10 Big Backpack Women – Plecaki na laptopy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Kipling

#ad

Metallic Glow, SEOUL, w rozmiarze uniwersalnym, Kipling Seoul plecak damski na laptopa

#ad
Kipling #ad - 100% poliamid. X gł. X szer. 44 x 35 x 20, 5 cm wys. Wodoodporna. Waga 0, 65 kg x pojemność 27 l. Duży plecak z wyściełaną kieszenią na laptopa.
MarkaKipling #ad
ProducentKipling #ad
Wysokość17.32
Długość13.78
Waga1.43
Szerokość8.07
Numer częściKI403448I
ModelKI403448I
Gwarancja2 Jahre

2. VANKEAN

#ad

Czarny, duża pojemność, VANKEAN Plecak na laptopa 17", biznesowy, dla kobiet, mężczyzn, wodoszczelny, z portem USB/RFID, plecak szkolny, torba robocza, plecak szkolny

#ad
VANKEAN #ad - Praktyczny prezent bożonarodzeniowy dla dziewcząt, w podróży, chłopców, do biznesu, na co dzień, nastolatków, członków rodziny oraz matek i ojców z noworodkami. Wodoodporny i łatwy w pielęgnacji materiał: plecak na laptopa vankean jest wykonany z przyjaznej dla środowiska tkaniny poliestrowej Canvas, która jest wytrzymała i odporna na działanie wody, a materiał można łatwo wytrzeć.

Dzięki górnemu otworowi można łatwo znaleźć wszystko w środku. Waga: 820 g. Wyściełana tylna ścianka i paski na ramiona zapewniają dodatkowy komfort. Koniec z obawami o kradzież danych dzięki skanerowi RFID! Wszystko, możesz włożyć do torby! pasuje do Twojego laptopa roboczego o przekątnej ekranu do 15, czego potrzebujesz, to jest to Twój plecak.

Dzięki paskowi bagażowemu plecak można łatwo przymocować do wózków lub uchwytów bagażowych, co ułatwia podróżowanie, gdziekolwiek się udasz. Wygodny plecak damski: łatwy do noszenia na plecach lub rękach. Wymiary: 43 x 28 x 19 cm 22-23 litry. Jeśli potrzebujesz portu ładowania, iPada, długopisów. Jeśli potrzebujesz uchwytu na kubek/butelkę z wodą, to jest to twój plecak. Przestronny i łatwo dostępny: jeśli potrzebujesz przegródek, 6 cala, to jest to twój plecak.
MarkaVANKEAN #ad
ProducentVANKEAN #ad
Wysokość17.32
Długość7.48
Waga1.82
Szerokość11.02

3. VANKEAN

#ad

Plecak dzienny z portem USB i RFID, wodoszczelny, biznesowy plecak, VANKEAN Plecak na laptopa dla kobiet i mężczyzn o przekątnej ekranu 15,6-16,2", z kieszenią na laptopa, plecak roboczy na komputer

#ad
VANKEAN #ad - Idealny prezent: ten stylowy plecak może być świetnym towarzyszem na uczelnię, w podróży, na co dzień i na świeżym powietrzu. Produkty międzynarodowe podlegają odrębnym warunkom, klasyfikacją wiekową i językiem produktu, są sprzedawane z zagranicy i mogą różnić się od produktów lokalnych, w tym dopasowaniem, etykietą lub instrukcją.

Wzmocnione krawędzie i stalowa rama komory głównej utrzymują torby w idealnym kształcie i trwałości. Praktyczny: dzięki paskowi bagażowemu plecak można łatwo przymocować do wózków lub uchwytów bagażowych i ułatwia podróż gdziekolwiek jesteś. Wysokiej jakości materiał: ten plecak na laptopa jest wykonany z przyjaznej dla środowiska tkaniny lnianej i wodoodpornej; wymiary: 42, 3 x 19, 9 x 28, 1 cm; waga: 80 g.

Praktyczny prezent dla młodzieży, biznesie, członków rodziny itp. Złącze usb dostępne: z portem ładowania usb z boku plecaka i wbudowanym kablem do ładowania w środku, zapewnia łatwy dostęp do ładowania telefonu powerbank nie wchodzi w zakres dostawy.
MarkaVANKEAN #ad
ProducentVANKEAN #ad
Wysokość16.93
Długość7.48
Waga1.87
Szerokość11.02

4. VANKEAN

#ad

Do pracy, VANKEAN Plecak damski na laptopa 15,6", na kemping, wodoszczelny, dla kobiet i mężczyzn, na uniwersytet, różowy, wysoki plecak szkolny, torba robocza z przyłączem USB do ładowania, podróży

#ad
VANKEAN #ad - Rozmiar w szczegółach: 30 cm wys. Kieszenie z siatki na mysz, wyściełana ekskluzywną piankową torbą ochronną na laptopa, adapter, ponadto zapięcie na rzepy może zablokować komputer, aby zapobiec jego upadkowi. Odporny na uderzenia pokrowiec ochronny na laptopa: specjalna kieszeń na laptopa pasuje do laptopa o przekątnej ekranu 15, 6", 9".

Gniazdo na tablet pasuje do iPada 12, kabel do ładowania. Wygodny i idealny prezent: ergonomiczne paski na ramię, 1 wytrzymały górny uchwyt – zaprojektowany do wygodnego noszenia przez cały dzień. Okulary przeciwsłoneczne itp. Waga 1, odporną na rozdarcie, szytą na miarę poliestrową wyściółką wewnętrzną. Wielofunkcyjny plecak z kieszenią na laptopa: łącznie 5 przegródek i dwie kieszenie boczne – 1 oddzielna kieszeń na laptopa o przekątnej ekranu 15, karty, głośników i akt biznesowych, 1 kieszeń przednia i 2 kieszenie przednie zapewniają dużo miejsca na organizację – długopisy, a jednocześnie jest miejsce na codzienne potrzeby, 6 cala – plus dodatkowo wyściełana kieszeń na tablety lub Kindle, notatniki, 1 komora główna do przechowywania książek, portfel.

Ten elegancki i wyrafinowany plecak jest idealny do pracy, wędrówek, na uczelnię, pikników, podróż służbową, do biznesu, na kemping, sportu, na plażę, podróży lub do codziennego użytku. Konstrukcja portu usb do ładowania: plecaki na laptopa vankean są wyposażone w zewnętrzny port ładowania USB i zintegrowany kabel do ładowania, który można łatwo podłączyć wszędzie powerbank nie wchodzi w zakres dostawy. Przyjdź w dobrym stylu – pasek do bagażu do łatwego przesuwania po uchwytach bagażu/walizki. X 18 cm szer.
MarkaVANKEAN #ad
ProducentVANKEAN #ad
Wysokość7.87
Długość7.87
Szerokość7.87

5. KROSER

#ad

Dla mężczyzn/kobiet/na uczelnię, KROSER Męski plecak na laptopa 17,3", biznesowy, wodoszczelny, do szkoły, z twardą obudową, bagaż podręczny, czarny,, podróżny, torba RFID, przyłączem do ładowania

#ad
KROSER #ad - Wymiary: 18, 5" x 10, pasuje do laptopów o przekątnej ekranu 17, 3". TrwaŁy materiaŁ: ten stylowy plecak na laptopa jest wykonany z wysokiej jakości wodoodpornego materiału balistycznego. Boczne paski kompresyjne utrzymują ekskluzywny plecak w dowolnym rozmiarze. Trwały i wygodny: ten praktyczny plecak ze stabilnym uchwytem i stalową linką na górze do noszenia.

Ten plecak jest idealny do powrotu do szkoły. Waga: 1, 8", 6" x 13, 5 kg. Ten plecak na laptopa jest duży i wytrzymały i idealnie nadaje się do szkoły, kempingu, podróży, wędrówek, biznesu i aktywności na świeżym powietrzu. ! Kieszenie rfid chronią dane zakodowane na większości dowodów osobistych, kart kredytowych i paszportów. Kieszenie rfid z funkcją ochrony tożsamości chronią datę zaszyfrowaną na większości dowodów osobistych, jeśli przymocujesz torbę na laptopa do wózka bagażowego, kart kredytowych i paszportów.

Funkcjonalność i bezpieczeństwo: dobrze wykonany pasek bagażowy jest praktyczny dla ciebie, aby ułatwić podróż i zapewnić wygodę w podróży. Konstrukcja systemu air-flow i tajna kieszeń zapewniają komfort i bezpieczeństwo podczas podróży. Z każdej strony można przechowywać parasol, długopisy, aby umieścić okulary przeciwsłoneczne, iPad, butelkę z wodą itp. Wielofunkcyjny: nasz duży plecak trvel z oddzielnymi przegródkami i kieszeniami zapewnia miejsce na komputer, która jest wygodna i bezpieczna dla Ciebie, pliki A4, ubrania i wiele innych.
MarkaKROSER #ad
ProducentKROSER #ad
Wysokość10.8
Długość18.6
Waga3.08
Szerokość13.5
Numer częściXXK999

6. KROSER

#ad

Przyłączem do ładowania, do szkoły, wodoszczelny, podróżny, dla mężczyzn/kobiet/na uczelnię, biznesowy, czarny, KROSER Plecak na laptopa 17,3", XL, z twardą obudową, torba RFID, wielokrotnego użytku,

#ad
KROSER #ad - Funkcjonalny i wygodny: spraw, że paski do noszenia mogą być również kliknięte razem z przodu, aby twój dziennik był bardziej wygodny po dołączeniu torby na laptopa do walizki na walizce. Wszechstronne zastosowanie: ten praktyczny plecak z wytrzymałym uchwytem i stalowym kablem na górze do przenoszenia.

Duży i wytrzymały, podróże, wędrówki, kemping, ten plecak na laptopa jest idealny na studia, do biznesu i aktywności na świeżym powietrzu. Wiele funkcjonalnych kieszeni zapewnia dobrą organizację Twoich osobistych legginsów. Wyściełana rączka i wyściółka na plecach zapewnia bezproblemowe przenoszenie; Fakt, aby utrzymać paski bardziej bezpiecznie na ramionach. Po każdej stronie można przechowywać parasol, karty, butelkę z wodą itp. Waga: 1, 5 kg. Identity protection rfid Pockets protect the date encoded on most ID cards, credit cards and paszport.

Port usb i rfid design: dzięki zintegrowanemu portowi usb można wygodnie ładować swój telefon komórkowy za pomocą podłączonego powerbanku. Boczne paski kompresyjne utrzymują ekskluzywny plecak w każdym pożądanym rozmiarze. Wymiary: 18, pasuje do laptopa o przekątnej ekranu 17, 6" x 13, 3", 8", może pomieścić do 44 l pojemności. WytrzymaŁy materiaŁ: ten stylowy plecak na laptopa jest wykonany z wysokiej jakości, 5" x 10, wodoodpornej tkaniny balistycznej. Power bank nie wchodzi w zakres dostawy.
MarkaKROSER #ad
ProducentKROSER #ad
Wysokość10.8
Długość18.6
Waga1.76
Szerokość13.5
Numer częściXXK989
ModelXXK989

7. LOVEVOOK

#ad

Plecak szkolny, LOVEVOOK Duży plecak damski, z kieszenią na laptopa o przekątnej ekranu 17,3", na, nastolatków, plecak szkolny, dla dziewcząt, do szkoły, wodoszczelny, plecak dzienny, na podróż

#ad
LOVEVOOK #ad - Tylny pas bagażowy można zawiesić na bagażu, dzięki czemu można wygodnie podróżować. Może być również używany jako bagaż podręczny w samolocie. Duża pojemność i wiele przegródekzaprojektowana z dużym otworem, posiada oddzielną kieszeń na komputer z wyściółką piankową. Wiele okazjiróżne opcje rozmiarów, podróży, pracy, nadają się do szkoły, na co dzień i na świeżym powietrzu.

Rozmiar 15, 3 cala: rozmiar: 30, 6" / ipada 11"; waga: 0, 4 x 5, 8 kg. Z interfejsem usbwewnątrz znajduje się kabel USB, który można podłączyć do powerbanku nie wchodzi w zakres dostawy w celu naładowania telefonu. Liczne kieszenie utrzymują porządek Twoich przedmiotów. Wygodne i trwałe - paski na ramiona są wyposażone w oddychające gąbki zapewniające oddychalność i dekompresję. Materiałten plecak jest wykonany z wodoodpornego i odpornego na zarysowania materiału poliestrowego ze skórą PU, aby chronić Twoje rzeczy przed lekkim deszczem.

Zadowolona obsługa klienta odpowiedz w ciągu 24 godzin + 12 miesięcy gwarancji obsługi klienta. 17, 5 cala; pasuje do laptopów o przekątnej ekranu do 14-17, 6 cala: rozmiar: 29 x 14 x 42, 5 x 17, 5 cm / 12 x 5, 5 x 14 x 44, 3 cala / 11, 5 x 16, 5 cm / 11-calowego iPada; waga: 0, 7 cala; pasuje do laptopów o przekątnej ekranu do 14-15, 9 kg. Prezentidealny prezent dla kobiet, pielęgniarek, studentów, dorosłych kobiet lub dziewcząt, nauczycieli i innych biznesmenów.
MarkaLOVEVOOK #ad
ProducentLOVEVOOK #ad
Wysokość16.93
Długość12.5
Waga2.12
Szerokość7.8

8. LOVEVOOK

#ad

Do szkoły, na, wodoszczelny, plecak dzienny, plecak szkolny, nastolatków, LOVEVOOK Duży plecak damski, dla dziewcząt, na podróż, z kieszenią na laptopa o przekątnej ekranu 17,3", plecak szkolny

#ad
LOVEVOOK #ad - Tylny pas bagażowy można zawiesić na bagażu, dzięki czemu można wygodnie podróżować. Zadowolona obsługa klienta odpowiedz w ciągu 24 godzin + 12 miesięcy gwarancji obsługi klienta. Rozmiar 15, 3 cala / ipada 11"; waga: 0, 5 x 17, 5 x 16, 6" / 11, 5 cala; pasuje do laptopów o przekątnej ekranu do 14-17, 5 cm / 11-calowego ipada; waga: 0, 7 cala; pasuje do laptopów o przekątnej ekranu do 14-15, 6 cala: rozmiar: 29 x 14 x 42, 3 cala: rozmiar: 30, 4 x 5, 5 x 14 x 44, 5 cm / 12 x 5, 8 kg.

Prezentidealny prezent dla kobiet, studentów, dorosłych kobiet lub dziewcząt, pielęgniarek, nauczycieli i innych biznesmenów. Liczne kieszenie utrzymują porządek Twoich przedmiotów. Wygodne i trwałe - paski na ramiona są wyposażone w oddychające gąbki zapewniające oddychalność i dekompresję.

Materiałten plecak jest wykonany z wodoodpornego i odpornego na zarysowania materiału poliestrowego ze skórą PU, aby chronić Twoje rzeczy przed lekkim deszczem. Może być również używany jako bagaż podręczny w samolocie. Duża pojemność i wiele przegródekzaprojektowana z dużym otworem, posiada oddzielną kieszeń na komputer z wyściółką piankową. Wiele okazjiróżne opcje rozmiarów, podróży, nadają się do szkoły, pracy, na co dzień i na świeżym powietrzu.17, 9 kg.
MarkaLOVEVOOK #ad
ProducentLOVEVOOK #ad
Wysokość17.52
Długość12.01
Waga1.76
Szerokość5.51

9. LOVEVOOK

#ad

Torba nauczycielska, torba robocza na laptopa o przekątnej ekranu 17", elegancki plecak do pracy, na, plecak szkolny, plecak podróżny, wodoszczelny, duży, LOVEVOOK Plecak damski, plecak szkolny

#ad
LOVEVOOK #ad - Atwy transport dzięki pasowi bagażowemu z tyłu. Złącze usb do ładowaniadzięki portowi ładowania usb i wewnętrznemu kablowi do ładowania możesz wszędzie naładować swój telefon komórkowy. Wielofunkcyjnośćten plecak dzienny nadaje się do pracy, nauczycielem, szkoły, pielęgniarką lub innym zawodem, podróży, czy jesteś studentem, na wycieczki i jako prezent, niezależnie od tego, będzie idealnym towarzyszem.

Duża pojemność - duża komora główna zapewnia miejsce na wszystkie przybory podróżne, podczas gdy 10 mniejszych przegródek zapewnia porządek w środku. Elastyczne kieszenie boczne zapewniają szybki dostęp do butelek z wodą. Idealna obsŁuga24-godzinna obsługa klienta, 30 dni bezwarunkowego prawa do zwrotu i 3 lata gwarancji. Duży otwórrama druciana na górze plecaka damskiego zapewnia bardzo duży, prostokątny otwór, który umożliwia łatwy i szybki dostęp do Twoich rzeczy.

Wymiary: 47 x 33 x 19 cm, pojemność: 28 l, waga: 0, 8 kg. Zasilanie mobilne nie wchodzi w zakres dostawy. Praktycznawyściełane kieszenie chronią laptopy do 17, 3". Wodoszczelnośćtkanina jest wyposażona w wodoodporną powłokę, która chroni przed lekkim deszczem i wodą rozbryzgową. Kieszeń antykradzieżowa z tyłu chroni wartościowe przedmioty.
MarkaLOVEVOOK #ad
ProducentLOVEVOOK #ad
Wysokość17.32
Długość7.48
Szerokość13.39

10. LOVEVOOK

#ad

Podróżny, bagaż podręczny, damski, plecak samolotowy, beżowy, Wakacyjny, LOVEVOOK Plecak podróżny, z kosmetyczką

#ad
LOVEVOOK #ad - Rozmiar przed rozszerzeniem: 35, 5 x 47 cm dł. Otwór 180° i kieszenie qrganizowane: komora główna tego plecaka podróżnego jest wyposażona w otwór 180°, długopisy itd. Plecak jest również wyposażony w złącze USB do ładowania telefonu komórkowego w podróży, który jest wodoodporny i trwały. X wys. Jest to również dobry wybór na prezent.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub nie jesteś zadowolony z naszych produktów, a my znajdziemy rozwiązanie, które sprawi, nie wahaj się z nami skontaktować, że będziesz w 100% zadowolony!. Z oddzielną wyściełaną kieszenią na laptopa: plecak podróżny jest wyposażony w oddzielną wyściełaną kieszeń na laptopa i kieszeń na iPada, 3" i iPad 12, w której zmieści się laptop o przekątnej 17, 9" i zapewniają ochronę podczas kolizji. Różnorodne możliwości noszenia i użytkowania: ten plecak podróżny ma grubo wyściełane uchwyty na górze i po bokach oraz wyściełane paski na ramię, krótkie wycieczki, weekendy, dzięki czemu można go wygodnie nosić w dłoni lub na ramieniu.

Kieszeń na laptopa można otworzyć o 180° w celu łatwej obsługi. A 1 kieszeń antykradzieżowa z tyłu zapewnia miejsce na dowód osobisty, aby mieć wszędzie łatwy dostęp do swoich rzeczy. Z tyłu plecaka znajduje się również pasek bagażowy, który można przymocować do wózka bagażowego. Plecak podróżny jest również wyposażony w regulowany pas piersiowy oraz pogrubioną i oddychającą płytę tylną z pianki, co jest bardzo przemyślane. Z oddzielną kosmetyczką i schowkiem na buty: ten damski plecak podróżny jest dostarczany z oddzielną kosmetyczką do przechowywania artykułów toaletowych, wymiary: 27 x 12 x 15 cm dł.
MarkaLOVEVOOK #ad
ProducentLIXI #ad
Wysokość18.5
Długość8.9
Szerokość13.98