Top 10 Bücherregal Industrial Style – Biblioteczki do salonu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. VASAGLE

#ad

Rama stalowa, 56 x 34 x 137,5, sypialni, kuchni, biura domowego, wzornictwo przemysłowe, do salonu, regał stojący, VASAGLE Regał na książki z 4 poziomami, regał drabinkowy, orzechowo-czarny LLS044B03

#ad
VASAGLE #ad - Atwy montaż dzięki wyraźnie oznaczonym częściom i łatwej do zrozumienia instrukcji może nie być dostępna w języku polskim ten regał na książki można bez problemu zmontować. Trwałość regał stojący z 4 poziomami składa się z solidnej ramy stalowej i wysokiej jakości płyt wiórowych i zapewnia długą żywotność.

Rozsądne odstępy ten regał o wymiarach 34 x 56 x 137, ale zajmuje niewiele miejsca. Wszechstronny użyj tego mebla jako regału do przechowywania w salonie, w jakim pokoju postawisz ten regał, jako regał na książki w biurze lub jako regał kuchenny – bez względu na to, jako regał na rośliny na balkonie, zawsze robi dobre wrażenie.33

33 cm odstępu między półkami – nadaje się również do dużych przedmiotów, 5 cm jest przestronny, odległość od najniższej półki do podłogi – do robotów odkurzających. Stabilna wytrzymała konstrukcja, podporowe wsporniki X, regulowane nóżki, praktyczne elementy chroniące przed przewróceniem się – ten regał drabinkowy charakteryzuje się wysoką stabilnością.
MarkaVASAGLE #ad
ProducentVASAGLE #ad
Wysokość54.13
Długość13.39
Waga25.35
Szerokość22.05
Numer częściLLS044B03
ModelLadder Shelf

2. VASAGLE

#ad

VASAGLE Regał stojący, 56 x 34 x 172 cm dł. x szer. x wys., regał na książki z 5 półkami, kuchni, z metalowym stelażem, do salonu, brązowo-czarny vintage LLS45X, łatwy montaż, sypialni

#ad
VASAGLE #ad - Na każdym poziomie można przechowywać przedmioty o wadze do 5 kg. Elegancja w stylu vintage: klasyczny rysunek słojów drewna w stylu vintage i wzornictwo przemysłowe z wytrzymałej stali – ten regał drabinkowy łączy w sobie oba style i wnosi delikatny akcent z nutą przeszłości do Twoich pomieszczeń.

Co otrzymasz: regał drabinkowy z naszej kolekcji alinru, który składa się ze stabilnego stelaża stalowego oraz wytrzymałych płyt wiórowych oraz zrozumiałą instrukcję obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Oklaski dla tego wszechstronnego zastosowania: ten regał ma wszechstronne zastosowanie – wykorzystaj go w swoim salonie jako regał na książki lub rośliny, w kuchni na przyprawy i przybory do pieczenia lub przy wejściu do torby i kluczy.

Trwały design: wykonany z solidnego wióru i metalu, ten regał na książki jest przeznaczony do użytku przez długi czas. Podpórki x w tylnej części zapewniają dodatkową stabilność. Pozwól sobie na ten regał i daj swoim książkom honorowe miejsce. Bezproblemowy montaż: nie musisz być ekspertem w zakresie majsterkowania, aby zbudować ten regał drabinkowy, ponieważ dostarczamy Ci niezbędną wiedzę fachową w formie szczegółowej i ilustrowanej instrukcji może nie być dostępna w języku polskim.
MarkaVASAGLE #ad
ProducentVASAGLE #ad
Wysokość67.72
Długość22.05
Waga11
Szerokość13.58
Numer częściLLS45X
ModelLLS45X

3. VASAGLE

#ad

Otwarty, duży, regał stojący, regał biurowy z 4 poziomami, brązowo-czarny vintage LBC12BX, metalowy stelaż, regał na książki, VASAGLE Regał na książki

#ad
VASAGLE #ad - Dziecinnie łatwy montaż: dzięki prostej strukturze, oznaczonym częściom i przejrzystej instrukcji montaż tego regału do przechowywania jest dziecinnie prosty. Przemysłowy urok: mieszanka kolorów brązowego i czarnego w stylu vintage tworzy styl vintage i industrialny urok, dzięki czemu ten regał na książki jest eleganckim dodatkiem do Twojego domu.

Ponadto dołączona ochrona przed przewróceniem zapewnia dodatkową stabilność. Przemyślane wzornictwo: podpory x w tylnej części zapewniają dodatkową stabilność; poprzeczki po obu stronach każdego poziomu chronią przedmioty przed spadnięciem. Postaw swoje przedmioty w spokoju na tym regale o wymiarach 30 x 74 x 154, 5 cm.

Bez chwień: ten wielofunkcyjny regał jest wyposażony w regulowane nóżki, dzięki czemu można idealnie wyrównać nierówności podłogi. Wytrzymały i trwały: wysokiej jakości metalowy stelaż w połączeniu z wytrzymałymi płytami wiórowymi grubość: 15 mm gwarantuje dobrą jakość, każda półka wytrzymuje obciążenie do 20 kg.
MarkaVASAGLE #ad
ProducentVASAGLE #ad
Wysokość11.81
Długość60.83
Waga45.42
Szerokość29.13
Numer częściLBC12BX
ModelLBC12BX

4. VASAGLE

#ad

Do salonu, wzornictwo przemysłowe, drewniane płyty wiórowe,, VASAGLE Regał, biura, gabinetu i korytarza, stalowy stelaż, regał na książki, regał do przechowywania z 5 poziomami, regał stojący

#ad
VASAGLE #ad - Pasuje wszędzie ten regał na książki jest wyposażony w 5 poziomów, rośliny lub inne przedmioty. Ponadto zabezpieczenie przed przewróceniem gwarantuje bezpieczne środowisko dla Twojej rodziny. Stabilność jest ważna twój kot wspina się na półkę biurową i wszystko się kołysze lub wcale się przewraca – straszne wyobrażenie, prawda? Dzięki dołączonemu zabezpieczeniu przed przewróceniem można przymocować regał do ściany; 4 regulowane nóżki zapewniają dodatkową stabilność.

Tylko kilka kroków dzięki łatwej do zrozumienia instrukcji może nie być dostępna w języku polskim, oznaczonym częściom i dołączonemu narzędziu montażowemu poświęcisz mniej czasu na montaż tego regału niż na wybór książki.

Co otrzymasz regał o wymiarach 30 x 39, 6 x 154 cm z otwartymi półkami, jedyne w swoim rodzaju wzornictwo z naszej kolekcji ALINRU. Regał w stylu vintage można umieścić w salonie, sypialni, na których można umieścić dekoracje, łazience lub korytarzu. Każda półka ma nośność do 10 kg. Wysokiej jakości materiał ten regał dziecięcy z 5 poziomami składa się ze stalowej ramy i drewnianej wióry, co wydłuża okres użytkowania.
MarkaVASAGLE #ad
ProducentVASAGLE #ad
Wysokość15.75
Długość11.81
Waga22.05
Szerokość60.24
Numer częściLLS100B01
ModelLLS100B01

5. VASAGLE

#ad

4 poziomy, z drzwiami, VASAGLE Regał na książki, szafka do przechowywania, sypialni, styl przemysłowy, do salonu, duża, stalowa rama, brązowy/czarny LBC022B01, biura

#ad
VASAGLE #ad - Książki, puchary, segregatory na dokumenty, pamiątki z urlopu – każda półka ma nośność do 20 kg. Ten stylowy design wniesie różnorodność i kreatywność do twojego mieszkania! wszystko w równowadze pożegnaj się z krzywymi półkami, które delikatnie zakłócają harmonię w Twoim mieszkaniu! Dzięki regulowanym nóżkom ten regał do salonu stoi zawsze równolegle do podłogi, nie przechylając się na bok.

Co otrzymasz przejrzysta i łatwa do wykonania instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim, zabezpieczenie przed przewróceniem dla większego bezpieczeństwa, śrubokręt i szafka na książki w stylu industrialnym firmy VASAGLE z naszej kolekcji ALINRU. Dodatkowe możliwości przechowywania ten regał na książki z 4 poziomami ma szafkę z podwójnymi drzwiami i bocznymi drążkami, które zapobiegają spadaniu przedmiotów.

Powiesić rzeczy po bokach? tak, to dobrze! Stylowe wzornictwo upiększ swoje ściany tym oryginalnym regałem stojącym, który posiada nieregularnie rozmieszczone ścianki działowe. Rozszerz swoją kolekcję wyposażony w stabilny stalowy stelaż i drewniane płyty wiórowe, ten regał na książki zapewnia dużo miejsca na wszelkiego rodzaju kolekcje.
MarkaVASAGLE #ad
ProducentVASAGLE #ad
Wysokość60.83
Długość11.81
Waga55.12
Szerokość29.13
Numer częściLBC022B01
ModelLBC022B01

6. VASAGLE

#ad

VASAGLE Regał na książki, wzornictwo przemysłowe,, stalowy stelaż, regał biurowy, regał stojący z 4 półkami, do biura, gabinetu, salonu, regał kuchenny, 4 haki w kształcie litery S

#ad
VASAGLE #ad - Wszystko w zestawie: w zakres dostawy wchodzi śrubokręt oraz klucz imbusowy, dzięki czemu nie trzeba szukać odpowiedniego narzędzia podczas montażu. Co otrzymasz: regał stojący z naszej wyjątkowej kolekcji bryce z 4 półkami i 4 haczykami w kształcie litery S oraz bocznymi płytami kratkowymi, które zapobiegają spadaniu przedmiotów.

Ten regał idealnie nadaje się do salonu lub biura. Ale nie ten regał stojący! wytrzymały stalowy stelaż i regulowane nóżki sprawiają, że nie chwieje się. W zakres dostawy wchodzi również zabezpieczenie przed przewróceniem. Wspaniałe połączenie: elegancki matowy czarny stelaż stalowy, ale jest wystarczająco dyskretny, rzucające się w oczy elementy kratki i półki w stylu vintage nadają temu regałowi biurowemu indywidualny charakter, aby nie przyćmić innych mebli.

Również przejrzysta instrukcja może nie być dostępna w języku polskim pomoże Ci bez problemu złożyć oznaczone części. Na haczyku: nigdy nie wiesz, gdzie znajdują się twoje słuchawki, a twoja torba zawsze leży na podłodze? ten regał kuchenny jest praktycznie wyposażony w 4 haczyki w kształcie litery S, dzięki czemu można zawiesić te i inne przedmioty na bokach kratki. Wszystko w równowadze: czasami mebel traci równowagę.
MarkaVASAGLE #ad
ProducentVASAGLE #ad
Wysokość61.02
Długość11.81
Waga45.2
Szerokość29.13
Numer częściLBC023B01
ModelLBC023B01

7. HOOBRO

#ad

Ze stabilizującą metalową ramą, do domowego biura, regał z płyty wiórowej, salonu EBF65CJ01, pionowy regał stojący, HOOBRO 6-poziomowy regał na książki "zrób to sam", przemysłowy regał drabinkowy

#ad
HOOBRO #ad - Zrób to sam twój regał drabinkowy: regał drabinkowy ma unikalny design strukturalny. Wytrzymały i stabilny: regał drabinkowy jest wykonany z wysokiej jakości płyty wiórowej i eleganckich matowych czarnych żelaznych uchwytów, które zapewniają wytrzymałość regału, a regał na książki jest przykręcony do ściany dla dodatkowej stabilności.

Regał wielofunkcyjny: z 6 otwartymi półkami może być używany jako regał na rośliny, regał na książki, regał na zdjęcia i dekoracyjny regał wystawowy lub regał magazynowy w innych pomieszczeniach, aby zaspokoić różne potrzeby. Jeśli kupisz 2 sztuki, masz do wyboru różne kombinacje. Pięciopiętrowy regał na książki: regał stojący składa się z 6 warstw ścianek działowych o wymiarach 60 x 24 cm, które są ułożone jeden po drugim, a odstęp między warstwami wynosi 32 cm.

Możesz samodzielnie wykonać swoją ulubioną kombinację według własnego hobby. Atwy montaż: dzięki łatwej do zrozumienia instrukcji, ponumerowanym elementom i dostarczonym akcesoriom regał drabinkowy można szybko i łatwo zmontować. Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo w pełni wykorzystuje pionową przestrzeń i nadaje się do małych pomieszczeń.
MarkaHOOBRO #ad
ProducentHOOBRO #ad
Wysokość78.74
Długość9.45
Waga23.21
Szerokość23.62

8. VASAGLE

#ad

Salonu, regał na płyty DVD, otwarte półki, sypialni, brązowo-czarny vintage LLS101B01, do biura, VASAGLE Regał na książki, regał stojący, z 6 poziomami, 30 x 40 x 187,5 cm, regał biurowy, kuchni

#ad
VASAGLE #ad - Stabilny i bezpieczny rozpórka w kształcie litery x z tyłu przyczynia się do ogólnej stabilności, regulowane nóżki wyrównują małe nierówności, a ochrona przed przewróceniem się zapobiega przewróceniu się regału stojącego – wszystko dla stabilności i bezpieczeństwa.

Wytrzymała struktura wytrzymała stal i wysokiej jakości płyty wiórowe sprawiają, dekoracjom lub innym niezawodnemu domowi, aby udźwignąć do 50 kg, nadając Twoim książkom, że ten 6-piętrowy regał na książki jest wystarczająco mocny, który przetrwa lata. Atwy montaż nie martw się o montaż! dzięki oznaczonym częściom i ilustrowanej instrukcji może nie być dostępna w języku polskim regał do przechowywania można bez problemu zmontować.

Zajmuje mało miejsca dzięki wymiarom 30 x 40 x 187, ale oferuje 6 półek, 5 cm ten wysoki regał na książki zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu można w pełni wykorzystać ograniczoną przestrzeń. Wszechstronne zastosowanie mieszanka kolorów brązu w stylu vintage i czerni, minimalistyczny design i smukły kształt tworzą elegancki regał, sypialni, który idealnie pasuje do każdego zakątka w salonie, kuchni lub gabinecie.
MarkaVASAGLE #ad
ProducentVASAGLE #ad
Wysokość73.82
Długość11.81
Waga25.35
Szerokość15.75
Numer częściLLS101B01

9. VASAGLE

#ad

Regał stojący ze stalową ramą, sypialni, wzornictwo przemysłowe, VASAGLE Regał na książki 6 poziomów, wolnostojący regał do salonu, 30 x 66 x 186 cm, gabinetu, brązowo-czarny vintage LLS062B01

#ad
VASAGLE #ad - Nadaje twoim przedmiotom pewny chwyt i będzie Ci towarzyszyć przez wiele lat. Wygląd przemysłowy połączenie brązowej płyty wiórowej w stylu vintage i czarnej ramy stalowej nadaje temu regałowi przemysłowy charakter. Stabilny i bezpieczny drążki w kształcie litery x, aby wzmocnić konstrukcję; regulowane nóżki, aby utrzymać równowagę na lekko nierównych podłożach; ochrona przed przewróceniem, aby przymocować go do ściany i zapewnić większą stabilność i bezpieczeństwo.

Z dużą ilością miejsca do przechowywania i do różnych pomieszczeń dzięki sześciu otwartym półkom ten regał 30 x 66 x 186 cm zapewnia dużo miejsca do przechowywania ulubionych książek, dekoracji i roślin w salonie, sypialni lub gabinecie.

Atwy montaż oznaczone części i załączona, łatwa do zrozumienia instrukcja może nie być dostępna w języku polskim pomogą Ci w mgnieniu oka zmontować ten regał stojący w stylu przemysłowym. Wytrzymałość wykonany z wysokiej jakości płyty wiórowej i wytrzymałej ramy stalowej, regał na książki z 6 poziomami wytrzymuje do 60 kg. Idealnie pasuje do twojego stylu wnętrza i jednocześnie podnosi wartość Twojego domu.
MarkaVASAGLE #ad
ProducentVASAGLE #ad
Wysokość25.98
Długość11.81
Waga36.38
Szerokość73.23
Numer częściLLS062B01
ModelLLS062B01

10. VASAGLE

#ad

Wzornictwo przemysłowe, regał do przechowywania, biura, VASAGLE Regał na książki z 4 poziomami, brązowo-czarny vintage LLS60BX, wysokość 120 cm, do salonu, gabinetu i korytarza, stalowy stelaż

#ad
VASAGLE #ad - Oszczędzaj cenny czas: dzięki oznaczonym elementom i zrozumiałej instrukcji montaż tego regału do przechowywania jest dziecinnie prosty. Wykonaj montaż w rekordowym czasie i poświęć się kolejnym ważniejszym rzeczom. Stabilność jest ważna: twój kot wspina się na półkę i wszystko się kołysze lub nawet przewraca – straszne wyobrażenie, prawda? Dzięki dołączonemu zabezpieczeniu przed przewróceniem można zabezpieczyć regał na ścianie; 4 regulowane nóżki zapewniają dodatkową stabilność.

Co otrzymasz: regał drabinkowy ze stabilnym metalowym stelażem oraz wytrzymałymi płytami wiórowymi i jasną instrukcją montażu. Pasuje wszędzie: ten regał na książki ma 4 poziomy, rośliny lub inne przedmioty.

Obciążenie każdej półki wynosi do 10 kg. Dobre materiały mówią same za siebie: ten regał z 4 poziomami składa się ze stalowej ramy i drewnianej wiórki, co wydłuża czas użytkowania. Pozwól sobie na ten mebel z naszej kolekcji ALINRU i nadaj swoim książkom i dekoracjom honorowe miejsce! Regał w stylu vintage można postawić w salonie, na których można umieścić dekoracje, sypialni, łazience lub w korytarzu.
MarkaVASAGLE #ad
ProducentVASAGLE #ad
Wysokość47.24
Długość25.98
Waga24.25
Szerokość11.81
Numer częściLLS60BX
ModelLLS60BX