Top 10 EcoTank ET-2820 A4-multifunktions-wi-fi-tintentankdrucker – Atramentowe drukarki wielofunkcyjne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Epson

#ad

EcoTank ET-2820 wielofunkcyjna drukarka atramentowa A4, z zapasem atramentów do 3 lat, Wi-Fi

#ad
Epson #ad - Pełne funkcje – kolorowy wyświetlacz lcd o przekątnej 3, kaseta na 100 arkuszy z tyłu, 7 cm, drukowanie zdjęć bez obramowania do 10 x 15 cm i szybkości drukowania do 10 stron na minutę* umożliwiają łatwe i szybkie wykonywanie różnych zadań. Technologia heat-free – dzięki naszej przyszłościowej technologii micro piezo heat-free drukarki atramentowe Epson są mniej wymagające konserwacji, co zmniejsza liczbę interwencji użytkownika – ponadto korzystasz z znacznie zmniejszonego zużycia energii – głowica drukująca jest również wstępnie zainstalowana, dzięki czemu drukarka może być łatwo skonfigurowana.

Patrz przypisy 1-15 na stronie internetowej Epson EcoTank. Nowoczesna elastyczność – kompaktowa konstrukcja i pełna łączność przez Wi-Fi i Wi-Fi Direct umożliwiają łatwą integrację drukarki z domem i drukowanie z telefonów komórkowych, tabletów i laptopów*. Wreszcie drukowanie bez wkładów - ecotank umożliwia wygodne drukowanie w domu - Pojemne zbiorniki atramentowe umożliwiają łatwe napełnianie - Ponieważ butelki z atramentem działają na zasadzie zamka na klucz, można napełnić tylko odpowiedni atrament.

Epson aplikacja smart panel – dzięki tej aplikacji możesz obsługiwać drukarkę za pomocą urządzenia inteligentnego* - Możesz drukować, kopiować i skanować dokumenty i zdjęcia, konfigurować i sterować drukarką, rozwiązywać błędy i puścić wodze fantazji dzięki wielu szablonom. Oszczędzaj dalej - dzięki tej oszczędnej drukarce możesz obniżyć koszty atramentu nawet o 90%* - W zakres dostawy wchodzi zapas atramentu na okres do 3 lat* - Jeden zestaw butelek wystarcza na wydrukowanie do 4500 stron w czerni i 7, 500 stron w kolorze* - Odpowiada to imponującej liczbie do 72 wkładów atramentowych! *.
MarkaEpson #ad
ProducentEpson #ad
Wysokość5.38
Długość2.77
Waga13.23
Szerokość5.81
Numer częściC11CJ66404
ModelC11CJ66404
Gwarancja12 miesięcy carry-in, 30 000 stron

2. Epson

#ad

Z zapasem atramentów do 3 lat, EcoTank ET-2826 wielofunkcyjna drukarka atramentowa A4, Wi-Fi

#ad
Epson #ad - Pełne funkcje – kolorowy wyświetlacz lcd o przekątnej 3, 7 cm, kaseta na 100 arkuszy z tyłu, drukowanie zdjęć bez obramowania do 10 x 15 cm i szybkości drukowania do 10 stron na minutę* umożliwiają łatwe i szybkie wykonywanie różnych zadań. Oszczędzaj dalej - dzięki tej oszczędnej drukarce możesz obniżyć koszty atramentu nawet o 90%* - W zakres dostawy wchodzi zapas atramentu na okres do 3 lat* - Jeden zestaw butelek wystarcza na wydrukowanie do 4500 stron w czerni i 7, 500 stron w kolorze* - Odpowiada to imponującej liczbie do 72 wkładów atramentowych! *.

Epson aplikacja smart panel – dzięki tej aplikacji możesz obsługiwać drukarkę za pomocą urządzenia inteligentnego* - Możesz drukować, kopiować i skanować dokumenty i zdjęcia, konfigurować i sterować drukarką, rozwiązywać błędy i puścić wodze fantazji dzięki wielu szablonom. Nowoczesna elastyczność – kompaktowa konstrukcja i pełna łączność przez Wi-Fi i Wi-Fi Direct umożliwiają łatwą integrację drukarki z domem i drukowanie z telefonów komórkowych, tabletów i laptopów*.

Technologia heat-free – dzięki naszej przyszłościowej technologii micro piezo heat-free drukarki atramentowe Epson są mniej wymagające konserwacji, co zmniejsza liczbę interwencji użytkownika – ponadto korzystasz z znacznie zmniejszonego zużycia energii – głowica drukująca jest również wstępnie zainstalowana, dzięki czemu drukarka może być łatwo skonfigurowana. Wreszcie drukowanie bez wkładów - ecotank umożliwia wygodne drukowanie w domu - Pojemne zbiorniki atramentowe umożliwiają łatwe napełnianie - Ponieważ butelki z atramentem działają na zasadzie zamka na klucz, można napełnić tylko odpowiedni atrament. Patrz przypisy 1-15 na stronie internetowej Epson EcoTank.
MarkaEpson #ad
ProducentEpson #ad
Wysokość2.77
Długość5.81
Waga9.04
Szerokość5.38
Numer częściC11CJ66406
ModelET2826
Gwarancja12 miesięcy carry-in, 30 000 stron

3. Epson

#ad

Z zapasem atramentów do 3 lat, EcoTank ET-4850 A4 wielofunkcyjna drukarka atramentowa Wi-Fi

#ad
Epson #ad - Epson aplikacja smart panel – dzięki tej aplikacji możesz obsługiwać drukarkę za pomocą urządzenia inteligentnego* – można drukować, kopiować i skanować dokumenty i zdjęcia, konfigurować i sterować drukarką oraz usuwać błędy – wszystko za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu. Pełne funkcje – kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 6, przednia kaseta na 250 stron i szybkość drukowania do 15, automatyczne drukowanie dwustronne, 1 cm, podajnik dokumentów na 30 stron, faks, 5 stron na minutę* wykonasz wiele zadań w mgnieniu oka.

Naboje! *. Wreszcie drukowanie bez wkładów - ecotank umożliwia wygodne drukowanie w domu - Pojemne zbiorniki atramentowe umożliwiają łatwe napełnianie - Ponieważ butelki z atramentem działają na zasadzie zamka na klucz, można napełnić tylko odpowiedni atrament. Oszczędzaj dalej - dzięki tej oszczędnej drukarce możesz zmniejszyć koszty atramentu nawet o 90%* - w zestawie znajduje się dodatkowa butelka z tuszem czarny, która zapewnia zapas atramentu na okres do 3 lat* - Jeden zestaw butelek z atramentem wystarcza na wydrukowanie do 14 000 stron w czerni i 5200 stron w kolorze* - Odpowiada to imponującej liczbie do 72 atramentów.

Patrz przypisy 1-15 na stronie internetowej Epson EcoTank. Nowoczesna elastyczność – kompaktowa konstrukcja i pełna łączność przez Wi-Fi, Wi-Fi Direct i Ethernet umożliwiają łatwą integrację drukarki z domu lub biura i drukowanie z telefonów komórkowych, tabletów i laptopów*. Technologia heat-free – dzięki naszej przyszłościowej technologii micro piezo heat-free drukarki atramentowe Epson są mniej wymagające konserwacji, co zmniejsza liczbę interwencji użytkownika – ponadto korzystasz z znacznie zmniejszonego zużycia energii – głowica drukująca jest również wstępnie zainstalowana, dzięki czemu drukarka może być łatwo skonfigurowana.
MarkaEpson #ad
ProducentEpson #ad
Wysokość9.09
Długość13.66
Waga14.77
Szerokość14.76
Numer częściC11CJ60402
ModelET-4850
GwarancjaDwuletnia gwarancja.

4. Epson

#ad

Z zapasem atramentów do 3 lat, EcoTank ET-2850 A4 wielofunkcyjna drukarka atramentowa Wi-Fi

#ad
Epson #ad - Naboje! *. Wreszcie drukowanie bez wkładów - ecotank umożliwia wygodne drukowanie w domu - Pojemne zbiorniki atramentowe umożliwiają łatwe napełnianie - Ponieważ butelki z atramentem działają na zasadzie zamka na klucz, można napełnić tylko odpowiedni atrament. Nowoczesna elastyczność – kompaktowa konstrukcja i pełna łączność przez Wi-Fi i Wi-Fi Direct umożliwiają łatwą integrację drukarki z domem i drukowanie z telefonów komórkowych, tabletów i laptopów*.

Oszczędzaj dalej - dzięki tej oszczędnej drukarce możesz zmniejszyć koszty atramentu nawet o 90%* - w zestawie znajduje się dodatkowa butelka z tuszem czarny, która zapewnia zapas atramentu na okres do 3 lat* - Jeden zestaw butelek z atramentem wystarcza na wydrukowanie do 14 000 stron w czerni i 5200 stron w kolorze* - Odpowiada to imponującej liczbie do 72 atramentów. Technologia heat-free – dzięki naszej przyszłościowej technologii micro piezo heat-free drukarki atramentowe Epson są mniej wymagające konserwacji, co zmniejsza liczbę interwencji użytkownika – ponadto korzystasz z znacznie zmniejszonego zużycia energii – głowica drukująca jest również wstępnie zainstalowana, dzięki czemu drukarka może być łatwo skonfigurowana.

Pełne funkcje – kolorowy wyświetlacz lcd o przekątnej 3, 7 cm, automatyczne drukowanie dwustronne, drukowanie zdjęć bez obramowania i prędkość drukowania do 10, 5 stron na minutę*, możesz łatwo i szybko wykonywać różne zadania. Patrz przypisy 1-15 na stronie internetowej Epson EcoTank. Epson aplikacja smart panel – dzięki tej aplikacji możesz obsługiwać drukarkę za pomocą urządzenia inteligentnego* - Możesz drukować, konfigurować i sterować drukarką, kopiować i skanować dokumenty i zdjęcia, rozwiązywać błędy i puścić wodze fantazji dzięki wielu szablonom.
MarkaEpson #ad
ProducentEpson #ad
Wysokość1.97
Długość1.97
Waga11.9
Szerokość6.3
Numer częściC11CJ63405
ModelC11CJ63405
Gwarancja12 miesięcy carry-in, 30 000 stron

5. Epson

#ad

Wi-Fi, EcoTank ET-4856 wielofunkcyjna drukarka atramentowa A4, z zapasem atramentów do 3 lat

#ad
Epson #ad - Epson aplikacja smart panel – dzięki tej aplikacji możesz obsługiwać drukarkę za pomocą urządzenia inteligentnego* – można drukować, kopiować i skanować dokumenty i zdjęcia, konfigurować i sterować drukarką oraz usuwać błędy – wszystko za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu. Wreszcie drukowanie bez wkładów - ecotank umożliwia wygodne drukowanie w domu - Pojemne zbiorniki atramentowe umożliwiają łatwe napełnianie - Ponieważ butelki z atramentem działają na zasadzie zamka na klucz, można napełnić tylko odpowiedni atrament.

Naboje! *. Oszczędzaj dalej - dzięki tej oszczędnej drukarce możesz zmniejszyć koszty atramentu nawet o 90%* - w zestawie znajduje się dodatkowa butelka z tuszem czarny, która zapewnia zapas atramentu na okres do 3 lat* - Jeden zestaw butelek z atramentem wystarcza na wydrukowanie do 14 000 stron w czerni i 5200 stron w kolorze* - Odpowiada to imponującej liczbie do 72 atramentów. Nowoczesna elastyczność – kompaktowa konstrukcja i pełna łączność przez Wi-Fi, Wi-Fi Direct i Ethernet umożliwiają łatwą integrację drukarki z domu lub biura i drukowanie z telefonów komórkowych, tabletów i laptopów*.

Technologia heat-free – dzięki naszej przyszłościowej technologii micro piezo heat-free drukarki atramentowe Epson są mniej wymagające konserwacji, co zmniejsza liczbę interwencji użytkownika – ponadto korzystasz z znacznie zmniejszonego zużycia energii – głowica drukująca jest również wstępnie zainstalowana, dzięki czemu drukarka może być łatwo skonfigurowana. Patrz przypisy 1-15 na stronie internetowej Epson EcoTank. Pełne funkcje – kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 6, przednia kaseta na 250 stron i szybkość drukowania do 15, faks, podajnik dokumentów na 30 stron, 1 cm, automatyczne drukowanie dwustronne, 5 stron na minutę* wykonasz wiele zadań w mgnieniu oka.
MarkaEpson #ad
ProducentEpson #ad
Wysokość7.09
Długość1.97
Waga19.75
Szerokość11.02
Numer częściC11CJ60407
ModelC11CJ60407
Gwarancja12 miesięcy carry-in, 50 000 stron

6. Epson

#ad

Z zapasem atramentów do 3 lat, EcoTank ET-2810 A4 wielofunkcyjna drukarka atramentowa Wi-Fi

#ad
Epson #ad - Nowoczesna elastyczność – dzięki kompaktowej konstrukcji i łączności przez Wi-Fi i Wi-Fi Direct można bez problemu zintegrować tę drukarkę z domu i drukować z telefonów komórkowych, tabletów i laptopów*. Wreszcie drukowanie bez wkładów - ecotank umożliwia wygodne drukowanie w domu - pojemne zbiorniki atramentowe umożliwiają łatwe napełnianie - Ponieważ butelki z atramentem działają na zasadzie zamka na klucz, można wlać tylko odpowiedni atrament - Przedni wskaźnik poziomu atramentu pozwala łatwo sprawdzić, kiedy trzeba uzupełnić drukarkę.

Patrz przypisy 1-15 na stronie internetowej Epson EcoTank. Technologia heat-free – dzięki naszej przyszłościowej technologii micro piezo heat-free drukarki atramentowe Epson są mniej wymagające konserwacji, co zmniejsza liczbę interwencji użytkownika – ponadto korzystasz z znacznie zmniejszonego zużycia energii – głowica drukująca jest również wstępnie zainstalowana, dzięki czemu drukarka może być łatwo skonfigurowana. Oszczędzaj dalej - dzięki tej oszczędnej drukarce możesz obniżyć koszty atramentu nawet o 90%* - W zakres dostawy wchodzi zapas atramentu na okres do 3 lat* - Jeden zestaw butelek wystarcza na wydrukowanie do 4500 stron w czerni i 7, 500 stron w kolorze* - Odpowiada to imponującej liczbie do 72 wkładów atramentowych! *.

Epson aplikacja smart panel – dzięki tej aplikacji możesz obsługiwać drukarkę za pomocą urządzenia inteligentnego* – można drukować, kopiować i skanować dokumenty i zdjęcia, konfigurować i sterować drukarką oraz usuwać błędy – wszystko za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu. Pełne funkcje – dzięki kasetce na 100 arkuszy papieru z tyłu, obsługa drukowania zdjęć bez obramowania do 10 x 15 cm i prędkości drukowania do 10 stron na minutę* możesz łatwo i szybko wykonywać różne zadania.
MarkaEpson #ad
ProducentEpson #ad
Wysokość7.05
Długość13.66
Waga8.6
Szerokość14.76
Numer częściC11CJ67403
ModelC11CJ67403
Gwarancja12 miesięcy carry-in, 30 000 stron

7. Epson

#ad

EcoTank ET-2856 wielofunkcyjna drukarka atramentowa A4, z zapasem atramentów do 3 lat, Wi-Fi

#ad
Epson #ad - Naboje! *. Wreszcie drukowanie bez wkładów - ecotank umożliwia wygodne drukowanie w domu - Pojemne zbiorniki atramentowe umożliwiają łatwe napełnianie - Ponieważ butelki z atramentem działają na zasadzie zamka na klucz, można napełnić tylko odpowiedni atrament. Ponadto można korzystać z znacznie zmniejszonego zużycia energii. Pełne funkcje – kolorowy wyświetlacz lcd o przekątnej 3, drukowanie zdjęć bez obramowania i prędkość drukowania do 10, automatyczne drukowanie dwustronne, 5 stron na minutę*, 7 cm, możesz łatwo i szybko wykonywać różne zadania.

Patrz przypisy 1-15 na stronie internetowej Epson EcoTank. Epson aplikacja smart panel – dzięki tej aplikacji możesz obsługiwać drukarkę za pomocą urządzenia inteligentnego* - Możesz drukować, konfigurować i sterować drukarką, kopiować i skanować dokumenty i zdjęcia, rozwiązywać błędy i puścić wodze fantazji dzięki wielu szablonom. Nowoczesna elastyczność – kompaktowa konstrukcja i pełna łączność przez Wi-Fi i Wi-Fi Direct umożliwiają łatwą integrację drukarki z domem i drukowanie z telefonów komórkowych, tabletów i laptopów*.

Technologia heat-free – dzięki naszej przyszłościowej technologii micro piezo heat-free drukarki atramentowe Epson są mniej wymagające konserwacji, co zmniejsza liczbę interwencji użytkownika. Głowica drukująca jest również wstępnie zainstalowana, dzięki czemu drukarka może zostać skonfigurowana bez problemu. Oszczędzaj dalej - dzięki tej oszczędnej drukarce możesz zmniejszyć koszty atramentu nawet o 90%* - w zestawie znajduje się dodatkowa butelka z tuszem czarny, która zapewnia zapas atramentu na okres do 3 lat* - Jeden zestaw butelek z atramentem wystarcza na wydrukowanie do 14 000 stron w czerni i 5200 stron w kolorze* - Odpowiada to imponującej liczbie do 72 atramentów.
MarkaEpson #ad
ProducentEpson #ad
Wysokość7.36
Długość13.66
Waga17.02
Szerokość14.76
Numer częściC11CJ63406
ModelET-2856
Gwarancja2 miesiące carry-in, 30 000 stron

8. Epson

#ad

EcoTank ET-4800 A4 wielofunkcyjna drukarka atramentowa Wi-Fi, z zapasem atramentów do 3 lat

#ad
Epson #ad - Wreszcie drukowanie bez wkładów - ecotank umożliwia wygodne drukowanie w domu - Pojemne zbiorniki atramentowe umożliwiają łatwe napełnianie - Ponieważ butelki z atramentem działają na zasadzie zamka na klucz, można napełnić tylko odpowiedni atrament. Patrz przypisy 1-15 na stronie internetowej Epson EcoTank. Technologia heat-free – dzięki naszej przyszłościowej technologii micro piezo heat-free drukarki atramentowe Epson są mniej wymagające konserwacji, co zmniejsza liczbę interwencji użytkownika – ponadto korzystasz z znacznie zmniejszonego zużycia energii – głowica drukująca jest również wstępnie zainstalowana, dzięki czemu drukarka może być łatwo skonfigurowana.

Pełne funkcje – dzięki wyświetlaczowi lcd o przekątnej 3, automatycznemu podajnikowi dokumentów na 30 arkuszy, 7 cm, funkcji faksu, kasecie na 100 arkuszy z tyłu i szybkości drukowania do 10 stron na minutę* możesz łatwo i szybko wykonywać różne zadania. Nowoczesna elastyczność – kompaktowa konstrukcja i pełna łączność przez Wi-Fi, Wi-Fi Direct i Ethernet umożliwiają łatwą integrację drukarki z domu lub biura i drukowanie z telefonów komórkowych, tabletów i laptopów*.

Oszczędzaj dalej - dzięki tej oszczędnej drukarce możesz obniżyć koszty atramentu nawet o 90%* - W zakres dostawy wchodzi zapas atramentu na okres do 3 lat* - Jeden zestaw butelek wystarcza na wydrukowanie do 4500 stron w czerni i 7, 500 stron w kolorze* - Odpowiada to imponującej liczbie do 72 wkładów atramentowych! *. Epson aplikacja smart panel – dzięki tej aplikacji możesz obsługiwać drukarkę za pomocą urządzenia inteligentnego* – można drukować, kopiować i skanować dokumenty i zdjęcia, konfigurować i sterować drukarką oraz usuwać błędy – wszystko za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu.
MarkaEpson #ad
ProducentEpson #ad
Wysokość9.33
Długość13.66
Waga11.02
Szerokość14.76
Numer częściC11CJ65402
ModelET4800
GwarancjaDwuletnia gwarancja.

9. Epson

#ad

Epson EcoTank ET-2810 A4 Multifunktions-Fi-Tintentankdrucker, mit bis zu 3 Jahren Tinte im Lieferumfang enthalten

#ad
Epson #ad - Moderne flexibilität – mit einem kompakten design und Wi-Fi-Direkt-Konnektivität können Sie diesen Drucker einfach in Ihre bestehende Heimeinrichtung integrieren und von Handys, Tablets und Laptops aus drucken. Sie können dokumente und fotos drucken, kopieren und scannen, Ihren Drucker einrichten, überwachen und Fehler beheben, alles von Ihrem Telefon oder Tablet aus.

Die vordere tintenstandsanzeige bedeutet, wann es endlich für eine Nachfüllung fällig ist. Mit funktionen – mit einem 100-blatt-papierfach, randlosem fotodruck bis zu 10 x 15 cm und Druckgeschwindigkeiten von bis zu 10 Seiten pro Minute*, können Sie eine Vielzahl von Aufgaben mit Leichtigkeit erledigen. Verabschieden sie sich von patronen – ecotank bietet problemloses drucken zu hause – die tintentanks mit ultrahoher Kapazität ermöglichen ein sauberes Nachfüllen und die Flaschen mit Schlüsselverschluss sind so konzipiert, dass es leicht zu sehen ist, dass nur die richtige Farbe eingesetzt werden kann.

Hitzefreie technologie: mit der micro piezo heat-free Technologie genießen Sie einen reduzierten Energieverbrauch und weniger Ersatzteile. Epson smart-panel-app: mit dieser app können sie ihren drucker von ihrem smart-Gerät aus steuern. Sparen sie weiter – dieser sparsame drucker spart ihnen bis zu 90 % der druckkosten* und wird mit Tinte im Lieferumfang enthalten geliefert. Der druckkopf ist auch vorinstalliert, sodass die Einrichtung Ihres Druckers problemlos ist. Ein satz tintenflaschen liefert bis zu 4.
MarkaEpson #ad
ProducentEpson #ad
Wysokość7.05
Długość13.66
Waga8.6
Szerokość14.76
Numer częściC11CJ67401
ModelC11CJ67401

10. Epson

#ad

Wi-Fi, z zapasem atramentów do 3 lat, EcoTank ET-2856 wielofunkcyjna drukarka atramentowa A4

#ad
Epson #ad - Patrz przypisy 1-15 na stronie internetowej Epson EcoTank. Pełne funkcje – kolorowy wyświetlacz lcd o przekątnej 3, automatyczne drukowanie dwustronne, drukowanie zdjęć bez obramowania i prędkość drukowania do 10, 7 cm, 5 stron na minutę*, możesz łatwo i szybko wykonywać różne zadania. Oszczędzaj dalej - dzięki tej oszczędnej drukarce możesz zmniejszyć koszty atramentu nawet o 90%* - w zestawie znajduje się dodatkowa butelka z tuszem czarny, która zapewnia zapas atramentu na okres do 3 lat* - Jeden zestaw butelek z atramentem wystarcza na wydrukowanie do 14 000 stron w czerni i 5200 stron w kolorze* - Odpowiada to imponującej liczbie do 72 atramentów.

Wreszcie drukowanie bez wkładów - ecotank umożliwia wygodne drukowanie w domu - Pojemne zbiorniki atramentowe umożliwiają łatwe napełnianie - Ponieważ butelki z atramentem działają na zasadzie zamka na klucz, można napełnić tylko odpowiedni atrament. Nowoczesna elastyczność – kompaktowa konstrukcja i pełna łączność przez Wi-Fi i Wi-Fi Direct umożliwiają łatwą integrację drukarki z domem i drukowanie z telefonów komórkowych, tabletów i laptopów*.

Epson aplikacja smart panel – dzięki tej aplikacji możesz obsługiwać drukarkę za pomocą urządzenia inteligentnego* - Możesz drukować, kopiować i skanować dokumenty i zdjęcia, konfigurować i sterować drukarką, rozwiązywać błędy i puścić wodze fantazji dzięki wielu szablonom. Technologia heat-free – dzięki naszej przyszłościowej technologii micro piezo heat-free drukarki atramentowe Epson są mniej wymagające konserwacji, co zmniejsza liczbę interwencji użytkownika. Głowica drukująca jest również wstępnie zainstalowana, dzięki czemu drukarka może zostać skonfigurowana bez problemu. Ponadto można korzystać z znacznie zmniejszonego zużycia energii.
MarkaEpson #ad
ProducentEpson #ad
Wysokość13.66
Długość14.76
Szerokość7.36
Numer częściC11CJ63406AM
ModelC11CJ63406AM
Gwarancja2 lata gwarancji producenta