Top 10 Granny Square Spanner – Zestawy i pakiety do szycia

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. SZLYSNKJ

#ad

Granny Squares duża deska blokująca 24 kołki ze stali nierdzewnej

#ad
SZLYSNKJ #ad - Obowiązkowa pozycja dla entuzjastów robienia na drutach: próbka siatki to obowiązkowa pozycja dla entuzjastów robienia na drutach, aby łatwo kształtować i dopasować szydełko oraz uzyskać profesjonalne rezultaty. Igły do znakowania, jeden szydełko, butelkę z rozpylaczem, szydełka i skórzana linijka mogą być używane do robienia na drutach DIY. Materiał drewniany: deska do sklejania szydełkowana wykonana z naturalnego drewna bambusowego, powierzchnia jest gładka i bez zadziorów, które emanuje lekkim i orzeźwiającym aromatem bambusa.

Również deska blokująca do szydełkowania może być pięknym prezentem dla mamy, babci i entuzjastów robienia na drutach wokół ciebie, podziwiaj swoje doskonałe oko. Bloki szydełkowe spoczywają na podstawie pod kątem naukowym, gdy czekasz, dzięki czemu można z łatwością robić na drutach. Pozwala również lepiej zaprezentować swoje szydełkowe kwadraty w czasie, aż Twoja dzianina będzie gotowa i stanie się piękną dekoracją domu. Drewniana podstawa: deska do robienia na drutach jest dostarczana z drewnianą podstawą, która jest również wykonana z naturalnego drewna bambusowego. Dwa rozmiary stalowych igieł, 20 x igła do znakowania, igły big eye jumper, podstawę, igły stalowe 8 x 15 cm, 3 x różne rozmiary igieł Big Eye Jumper, igły stalowe 16 x 10 cm, aby spełnić Twoje potrzeby.2

20 cm granny square szydełko: rozmiar kwadratowej deski blokującej to 20 x 20 cm, dzianina jest bardziej rozciągnięta zostań, z 18 otworami w rzędzie, ta wyjątkowa konstrukcja sprawia, że otwory są bardziej gęste, 1 otwór więcej na rząd niż blokery 25 – 10 cm dostępne na rynku, i ciągnie Nie nakładać na igły, które można wykorzystać do robienia na drutach w większej liczbie rozmiarów i w tym samym czasie, co przekłada się na dłuższą żywotność. Zestaw desek blokujących: zestaw blokujących do projektów szydełkowych zawiera stoper, skórzaną linijkę i pudełko do przechowywania.
MarkaSZLYSNKJ #ad
ProducentSZLYSNKJ #ad
Wysokość0.39
Długość0.39
Szerokość0.39
Numer częściSZLYSNKJ+742346417394
ModelSZLYSNKJ+742346417394

2. COWVTUJ

#ad

Ręcznie wykonana drewniana deska blokująca do projektów szydełkowych, deska blokująca Crochet, kompletny zestaw z 20 kołkami ze stali nierdzewnej i 5 igłami 19,6 cm, Deska blokująca do Granny Square

#ad
COWVTUJ #ad - W rzędzie znajduje się 14 otworów o średnicy 3 mm, 9 cm, które składają się z długich igieł o długości 10 15 cm i krótkich 10 sztuk igieł 9, co ułatwia zmierzenie i ustawienie pracy jako początkujący rzemieślnik. Deska blokująca może sprawić, 20 sztuk igieł ze stali nierdzewnej i 5 igieł, aby spełnić Twoje niezbędne potrzeby związane z szydełkowaniem DIY.

Naturalny materiał bambusowy: bambusowa deska blokująca jest wykonana z wysokiej jakości bambusa, wielokrotnego użytku i bezzapachowa. Deska blokująca idealna dla początkujących: rozmiar deski igłowej wynosi 19, a grubość 1, łącznie 196 otworów, 6 cm, 5 cm. Nasze panele z dzianiny są dostarczane z 20 trzpieniami ze stali nierdzewnej, dzięki czemu można trzymać więcej różnych kształtów kwadratu babci. Powierzchnia deski jest lakierowana, przyjazna dla środowiska, a krawędź została wielokrotnie polerowana, co nie rani rąk. Praktyczne i wszechstronne: maty blokujące do szydełkowania diy z precyzyjnymi igłami blokującymi mogą uzyskać idealnie ukształtowane kwadraty babci, aby uzyskać profesjonalnie wyglądające rezultaty.

Jesteśmy przekonani, że szydełkowy prezent jest dla nich wielką niespodzianką, dzięki czemu będą bardziej szczęśliwi w swojej ulubionej aktywności. Ta wszechstronność sprawia, że jest to niezbędne narzędzie dla artystów na wszystkich poziomach. Idealnie nadaje się do blokowania kwadratów babci. Może być używany do blokowania projektów o różnych rozmiarach i kształtach, wystarczy uformować i dopasować szydełko, od małych akcesoriów po duże ubrania.
MarkaCOWVTUJ #ad
ProducentCOWVTUJ #ad
Numer częściJ-DE-005-7.7in
ModelJ-DE-005-7.7in

3. Coopay

#ad

Do Granny Square, drewniana deska blokująca do szydełkowania i robienia na drutach, drewniana deska blokująca do szydełkowania i 30 stałych kijków ze stali nierdzewnej, 28 x 28 cm, Coopay Granny Squares duża deska blokująca

#ad
Coopay #ad - Dobrze wykonana, które nadają jej bardzo wesoły wygląd. Można układać w stos co najmniej 6 kwadratów jednocześnie, co jest bardzo pomocne. Stabilna bambusowa deska blokująca do napinania granny square. Jest również dekoracyjny! Jeśli chcesz podarować ten blok do szydełkowania, przydatne naciąganie Granny Squares, Boże Narodzenie i Nowy Rok.

Piękny prezent dla miłośników granny squares super wspaniałe, jest to dobry wybór. Powiększona deska blokująca jest wyposażona w powiększony cokół o wymiarach 18 x 12 cm, aby zapewnić stabilną pozycję dużej deski do babci. Jest dostarczany z 30 długimi pisakami do stosu. Jest to deska 29 cm, nie chwieje się, rozciągliwa przestrzeń użytkowa do 28 cm. Idealnie nadaje się do blokowania wszystkich grannych kwadratów, zobaczysz, jak piękne są rozciągnięte place babci, gdy ich używasz. Spód deski był głęboki i stabilny i można ją rozłożyć płasko lub podnieść, łatwa w obsłudze, co jest bardzo praktyczne.

Rozmiar wynosi 28 x 28 cm, 5 cm, a grubość wynosi 1, większy niż jakakolwiek normalna ścianka gramofonowa, pasuje do naprężenia Granny Squares. Jest to wspaniały wybór dla miłośników Granny Squares, matek i babć. Ta dobrze wykonana bambusowa deska ma wszystko, czego szukasz: wystarczająco dużo miejsca do rozciągania i wystarczająco dużo prętów mocujących ze stali nierdzewnej umożliwiają obróbkę większej liczby grannych kwadratów.
MarkaCoopay #ad
ProducentCoopay #ad
Wysokość0.78
Długość4.72
Szerokość3.93
Numer częściCOOPAYGZY00682
ModelCOOPAYGZY00682

4. Prym

#ad

Beżowy, PRYM 624157 Loom MAXI kwadratowy 29 x 29 cm

#ad
Prym #ad - W zestawie znajduje się 50 drewnianych szpilek, igieł do wełny z tworzywa sztucznego i instrukcja użytkowania może nie być dostępna w języku. Możesz wykonać kwadraty o długości krawędzi 14 cm, 19, 5 cm lub 25 cm. Za pomocą tego krosna możesz stworzyć swoje własne kwadratowe wzory. Idealnie nadaje się do tworzenia strukturalnych kwadratów z wełny. 1 x prym - prym maxi 29 x 29 cm krosno kwadratowe - 1 sztuka.
MarkaPrym #ad
ProducentPrym #ad
Wysokość11.42
Długość11.42
Waga2.2
Szerokość1.18
Numer części624.157
Model624.157

5. Prym

#ad

Drewno, Prym 624159 Loom Mini kwadratowy 18 x 18 cm, wielokolorowy, 21 x 18 x 3,2 cm

#ad
Prym #ad - Do tworzenia wzorzystych kwadratów z wełny i przędzy. Do kwadratów o wymiarach maksymalnie 14 cm x 14 cm. Maksymalna swoboda projektowania dzięki owijaniu i wiązaniu węzłów.
MarkaPrym #ad
ProducentPrym #ad
Wysokość1.26
Długość8.27
Waga0.44
Szerokość7.09
Numer częściPRYM_624159
ModelPRYM_624159-1

6. Coopay

#ad

20 x 20 cm, Coopay Granny Square napinacz, części szydełkowe do napinania,, deska do szydełkowania z 12 kłębkami wełny, drewniana deska do blokowania Granny Squares, deska do blokowania Granny Square

#ad
Coopay #ad - Pozostaw pisaki w tym samym miejscu, aby upewnić się, aż wszystkie kwadraty zostaną ukończone, że wszystkie wypadną tak samo. Jest on dostarczany z 16 prętami ze stali nierdzewnej o długości do Twoich stosów. Stabilna bambusowa deska blokująca do napinania granny square jest to deska rozprężna 20 cm, rozciągliwa przestrzeń użytkowa do 18 cm.

Jest również dekoracyjny! Pisaki są oddalone o pół cala. Deska blokująca do wielu kwadratów lub szydełka kwiatowego - na tym samym bloku można bez problemu umieścić kilka stosów kwadratów o długości 10 cm. Jest to wspaniały wybór dla miłośników Granny Squares, które idealnie nadają się na prezent lub zakup osobisty. Spód deski był głęboki i stabilny i można ją rozłożyć płasko lub podnieść, które nadają jej bardzo wesoły wygląd. Długopisy można łatwo włożyć i trzymać bezpiecznie, nie chwieje się, nie ma szorstkich miejsc na długopisach lub otworach.

Piękny prezent dla miłośników granny squares super wspaniałe, przydatne napinacze granny squares, jest to dobry wybór. Ta dobrze wykonana bambusowa deska ma wszystko, aby można ją było przenosić i zapewnia komfort stojaka do mniejszych pomieszczeń. Idealny prezent dla miłośników szydełkowania na urodziny, Dzień Matki, Boże Narodzenie i Nowy Rok. Jeśli chcesz podarować ten blok do szydełkowania, matek i babć. Wysokiej jakości deska blokująca granny squares - deska blokująca jest wykonana z wysokiej jakości bambusa.
MarkaCoopay #ad
ProducentCoopay #ad
Waga2.2
Numer częściCOOPAYGZD00305

7. Richolyn

#ad

Z kwadratem babci, Deska blokująca do babci Square, szydełkowania, z 20 kołkami ze stali nierdzewnej i 5 igłami, projektów drewnianych i szydełkowych – deska blokująca do robienia na drutach

#ad
Richolyn #ad - Atwa w użyciu i wielokrotnego użytku drewniana deska do robienia na drutach jest łatwa w użyciu po wyjęciu produktu z opakowania, z dołączonymi akcesoriami i nadaje się do ponownego użytku, aby uniknąć wyrzucania tkanych desek po każdym projekcie.

Równomiernie rozmieszczone otwory blocker do robienia szwów jest wyposażony w 324 małe otwory, 5 cala, które są oddalone od siebie o 0, aby zapewnić łatwe uporządkowanie i dokładne wykonywanie projektów. Niezawodny materiał deska blokująca Crochet jest wykonana z delikatnego materiału drewnianego, jest niezawodna i wytrzymała do szycia oraz trwała w codziennym życiu. Prezent do szycia dla przyjaciół szydełko to praktyczny prezent dla przyjaciół, dziadków i sąsiadów, rodziców, Dzień Matki, idealny na urodziny, odpowiedni dla miłośników szydełkowania i granny kwadratowy, Boże Narodzenie i Nowy Rok.

Akcesoria do robienia na drutach i szycia drewniana deska blokująca to praktyczny dodatek do szycia do szydełkowania, odpowiedni dla babć, szmaragdowych kwadratów, matek, projektów szycia i robienia na drutach, żon i przyjaciół do majsterkowania i majsterkowania.
MarkaRicholyn #ad
ProducentRicholyn #ad
Numer częściQPCL9HC04QSEMOGLIBR

8. Choonjin

#ad

Squares drewniana płyta perforowana, 29,5 x 29,5 cm, deska blokująca, Granny Squares Blocking Board Crochet, akcesoria z 20 trzpieniami ze stali nierdzewnej i 8 igłami z dużym uchem

#ad
Choonjin #ad - Idealny wybór zarówno dla początkujących, jak i profesjonalistów. Zawartość opakowania: ten zestaw do szydełkowania zawiera 1 x blok do deskorolek; 1 x stojak z drewna tungowego; 8 × igieł z dużym uchem 7 cm; 20 x sztyft ze stali nierdzewnej i 12 różnych kolorów wełny.

Funkcjonalna i praktyczna: szydełkowa deska blokująca ma funkcję utrwalania azotu, aby utrzymać jędrność pracy na drutach, szydełkach, igłach lub koronkach, poprawia dokładność. Idealny prezent: ta szydełkowa deska blokująca może poprawić dokładność podczas robienia na drutach, swetrów i szalików, przyjaciół, kwadratowych koców, idealny prezent dla mamy, babci, któregokolwiek z Twoich ukochanych kochanków.

Równomiernie rozmieszczone otwory: ta deska blokująca szydełkuje z 361 równomiernie rozmieszczonymi otworami dla łatwego i precyzyjnego naciągania robótek ręcznych. Wysokiej jakości materiały: ta deska blokująca crochet wykonana z wysokiej jakości litego drewna, a powierzchnia jest gładka i bez zadziorów, które jest wielokrotnie polerowane, bezzapachowa i elastyczna w codziennym życiu.
MarkaChoonjin #ad
ProducentChoonjin #ad
Numer częściPP035b

9. Xiaolan

#ad

Zestaw krosna ze stojakiem / 20 stalowych prętów / 5 stalowych drutów dla miłośników robienia na, maszyna do robienia na drutach, Xiaolan Crochet drewniane deski blokujące, drewniana rama do tkania

#ad
Xiaolan #ad - Akcesoria do robienia na drutach i szycia - drewniana deska blokująca to praktyczny dodatek do szycia do szydełkowania, szmaragdowych kwadratów, projektów szycia i robienia na drutach, nadaje się dla babć, matek, żon i przyjaciół do majsterkowania i majsterkowania.

Prezent do szycia dla przyjaciół deska do szydełkowania to praktyczny prezent dla przyjaciół, rodziców, dziadków i sąsiadów, idealny na urodziny, Dzień Matki, nadaje się dla miłośników szydełkowania i granny kwadratowy, Boże Narodzenie i Nowy Rok. Równomiernie rozmieszczone otwory blocker do robienia szwów jest wyposażony w 324 małe otwory, 5 cala, które są oddalone od siebie o 0, aby zapewnić łatwe uporządkowanie i dokładne wykonanie projektów.

Niezawodny materiał deska blokująca Crochet jest wykonana z delikatnego materiału drewnianego, jest niezawodna i wytrzymała do szycia oraz trwała w codziennym życiu. Atwa w użyciu i wielokrotnego użytku drewniana deska do robienia na drutach jest łatwa w użyciu po wyjęciu produktu z opakowania, z dołączonymi akcesoriami i nadaje się do ponownego użytku, aby uniknąć wyrzucania tkanych desek po każdym projekcie.
MarkaXiaolan #ad
ProducentXiaolan #ad
Numer częściWVCGC45VY94M5L8T
Model1

10. Genevieve

#ad

Do robienia na drutach i szydełkowania, z 10 metalowymi kołkami, Genevieve Deska blokująca do szydełkowania Granny Square do szydełkowania i szydełkowania

#ad
Genevieve #ad - Materiał crochet blocking board jest wykonana z delikatnego materiału drewnianego, jest niezawodna i wytrzymała do szycia i trwała w codziennym życiu. Równomiernie rozmieszczone otwory blocker do robienia szwów jest wyposażony w 324 małe otwory, 5 cala, które są oddalone od siebie o 0, aby zapewnić łatwe uporządkowanie i dokładne wykonywanie projektów.

Wielokrotnego użytku drewniana deska do robienia na drutach jest łatwa w użyciu po wyjęciu produktu z opakowania, z dołączonymi akcesoriami i nadaje się do ponownego użytku, aby uniknąć wyrzucania tkanych desek po każdym projekcie. Akcesoria do robienia na drutach i szycia drewniana deska blokująca to praktyczny dodatek do szycia do szydełkowania, szmaragdowych kwadratów, matek, projektów szycia i robienia na drutach, odpowiedni dla babć, żon i przyjaciół do majsterkowania i majsterkowania.

Prezent do szycia dla przyjaciół deska do szydełkowania to praktyczny prezent dla przyjaciół, Dzień Matki, dziadków i sąsiadów, idealny na urodziny, odpowiedni dla miłośników szydełkowania i granny kwadratowy, rodziców, Boże Narodzenie i Nowy Rok.
MarkaGenevieve #ad
ProducentGenevieve #ad
Numer częściJIP8C141MKC0JGFMGIU
Model1