Top 10 Holzfräser 8mm Schaft – Wiertła do obróbki krawędzi i żłobkowania

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ENT European Norm Tools

#ad

10 mm, trzpień średnica 8 mm, mm, 8, 6 mm, frez profilujący, zestaw z łożyskiem kulkowym, R2, 3 mm, 4 mm, ENT HW zestaw frezów 6-częściowy,frez do zagłębiarki

#ad
ENT European Norm Tools #ad - Wszystkie frezy są obosieczne Z2. Precyzyjnie oszlifowane trzpienie dla optymalnego ruchu obrotowego. Długa żywotność. Korpus frezu z powłoką nieprzywierającą dla lepszego odprowadzania wiórów i mniejszego tarcia. Maksymalna prędkość obrotowa na każdym trzpieniu oznaczona laserem. Wszystkie frezy z kątem osiowym gwarantują bardzo czystą, gładką powierzchnię materiału. Wysokiej jakości łożysko kulkowe. Jeden rozmiar dla wszystkich 6 frezów średnica 12, 7 mm. Ożysko kulkowe wymienne rozmiary standardowe. Dostawa w pięknej, stabilnej, drewnianej kasetce.
MarkaENT European Norm Tools #ad
ProducentENT European Norm Tools #ad
Numer części09001
Model09001

2. Bosch Accessories

#ad

Bosch Professional Frez zaokrąglający Expert for Wood do drewna, Ø 44,4 mm, długość robocza 22,2 mm, akcesoria frezarka ręczna

#ad
Bosch Accessories #ad - Duża trwałość i wysoka wydajność do obróbki drewna dzięki wyjątkowemu metalowi twardemu Microteq. Ochrona przed tarciem, rdzą i żywicą chroni doskonałą siłę cięcia frezu dzięki powłoce ochronnej Proteqtion.

Do zaokrąglania krawędzi i elementów dekoracyjnych z kątem ścinania do gładkich powierzchni o minimalnym zapotrzebowaniu na szlifowanie. Frez zaokrąglający expert for wood do intensywnego codziennego użytku i długiej żywotności przy zaokrąglaniu krawędzi. Trzonek: 8 mm, 2 mm, 9 mm, promień: 15, długość całkowita: 64, średnica: 44, długość robocza: 22, 4 mm, 7 mm.
MarkaBosch Accessories #ad
Producentbosch #ad
Wysokość9.84
Długość17.72
Waga0.16
Szerokość15.75
Numer części2608629378
Model2608629378

3. ENT European Norm Tools

#ad

ENT DURACUT HM 12-częściowy zestaw frezów w nietłukącej kasecie z tworzywa sztucznego, frezy wierzchnie z trzpieniem 8 mm

#ad
ENT European Norm Tools #ad - 1 x frez do wygładzania z łożyskiem kulkowym, Ø 12, kąt 45°. Zestaw frezów ent duracut:nowy design, sprawdzona jakość. Niezmienne pozostają „cechy wewnętrzne” takie jak trwałość, jakość węglików spiekanych oraz łożyska.

Zestaw frezów. Wysokiej jakości właściwości połączone z ciekawym designem. 1 x frez wklęsły ostry 6 mm, Ø 8 / 12 / 16 mm. 1 x frez zaokrąglający z łożyskiem, Ø 4 mm. Różne stopnie twardości węgliku spiekanego dostosowane do określonej funkcji frezu. Grube płytki widiowe na ostrzach pozwalają na wielokrotne ostrzenie. Długie trzpienie zapewniają optymalne i bezpieczne mocowanie. Z oznaczeniem mocowania.

Wiele frezów jest nachylonych względem osi, zatem ciągłe cięcie dające czysty wzór frezowania. Korpus główny wykonany jest z hartowanej stali wysokiej jakości stal molibdenowa. Maksymalna prędkość obrotowa na każdym trzpieniu oznaczona laserem. Bardzo wytrzymałe i odporne na zużycie. 12 frez marki ent w zestawie:3 x frez rowkowy, Ø 6 mm. 1 x frez do wczepów jaskółczych 14°.
MarkaENT European Norm Tools #ad
ProducentENT European Norm Tools #ad
Numer części09012
Model09012

4. ENT European Norm Tools

#ad

Trzpień S 8 mm, D2 6,6 mm, ENT 17736 frez do rowków T M6 HW, NL2 5,5 mm, NL1 7,0 mm, średnica D1 10,5 mm, Z1

#ad
ENT European Norm Tools #ad - Frezy do rowków t do frezowania rowków t, które mogą być używane do śrub sześciokątnych z gwintem metrycznym lub do kamieni rowkowych. Optymalny do frezowania rowków z profilem T.

Frez do rowków t specjalnie do śrub m6 w jakości HW. Dane techniczne: Średnica d1: 10, 5 mm - Średnica d2: 6, 6 mm - długość użytkowa nl1: 7, 0 mm - długość użytkowa nl2: 5, 5 mm - Trzpień S: 8 mm - Długość trzpienia SL: 32 mm - Ostrze Z: 1. Frezy te nadają się również optymalnie do frezowania otworów na ramkach na zdjęcia, tworzenia otworów na klucze lub do tworzenia zagłębień na kable elektryczne. Ograniczniki można zatem stosować bezpośrednio w materiale i mocować bez użycia szyn profilowych. Nadaje się do frezarek ręcznych i stacjonarnych frezarek górnowrzecionowych.
MarkaENT European Norm Tools #ad
ProducentENT European Norm Tools #ad
Numer części17736
Model17736

5. Fraiser

#ad

TORNADO Fraiser frez czołowy 8 mm do drewna, frez do frezarki górnowrzecionowej D=35 I=10,5 S=8, średnica 35 mm, z 3 wymiennymi nożami z twardego metalu, powlekany 10,5 x 10,5 mm

#ad
Fraiser #ad - Dane techniczne: frez tornado ma średnicę 35 mm i trzon 8 mm idealny dla tych, którzy nie mają drewnianego pantografu z nasadką 12 mm i jest wyposażona w 3 wymienne noże z twardego metalu 10, 5 mm, które są naostrzone ze wszystkich 4 stron. Specjalna stal o wysokiej wytrzymałości, używana przez wiodących producentów samochodów.

100% satysfakcji lub zwrot pieniędzy bez niespodzianek i bezpośrednie wsparcie z producentem w każdej chwili, bez pośredników i w bardzo krótkim czasie. Do poziomowania litego drewna i pochodnych drewna za pomocą pionowej frezarki do drewna lub frezarki CNC. Stosowany do: frezarki pionowej lub frezarki do drewna CNC, maksymalna elastyczność użytkowania, nawet jeśli nie jesteś profesjonalistą. Idealnie wyważone, aby obracać się bez wibracji i zmaksymalizować wykończenie litego drewna i pochodnych, zapewniając przy tym bezpieczną pracę.

Fraiser: o 300% więcej siły i obciążenia w porównaniu z ekonomicznymi alternatywami dzięki naszym technologicznym zabiegom opartym na specjalnej kombinacji parametrów temperatury i czasu trwania do hartowania i ciśnienia cieplnego do spiekania. Bezpośrednie wsparcie producenta: wysyłka w ciągu 24 godzin, dzięki czemu można od razu rozpocząć pracę. Fraiser: pierwszy frez czołowy 8 mm, profesjonalna maszyna do wygładzania drewna. Jakość: frez jest wykonany z twardego metalu "mikroziarna" dla maksymalnej trwałości i wytrzymałości.
MarkaFraiser #ad
ProducentFraiser #ad
Numer częściFR 409

6. ENT European Norm Tools

#ad

Trzpień S 12 mm, ENT 10528 frez do rowków HW, GL 94 mm, SL 40 mm, NL 50 mm, średnica D 12 mm

#ad
ENT European Norm Tools #ad - Cięcie z 2, twardy metal HW. Do wiercenia w twardym drewnie polecamy frezy z ostrzem z twardego metalu. Frez nie nadaje się do wiercenia. Trzpień s 12 mm, długość trzpienia SL 40 mm. Do rowkowania, składania i frezowania podłużnych otworów. Rednica d 12 mm, długość użytkowa nl 50 mm, długość całkowita GL 94 mm. Materiał: drewno miękkie, płyty powlekane – maszyny: frezarka ręczna, frezarka stołowa, twarde drewno, frezarka CNC. Frez do rowków z dwoma przylutowanymi ostrzami z twardego metalu, zapewnia gładkie i wolne od rozdarcia krawędzie.
MarkaENT European Norm Tools #ad
ProducentENT European Norm Tools #ad
Numer części10528
Model10528

7. ENT European Norm Tools

#ad

SL 32 mm, ENT 12282 frez wklęsły HW, obróbka drewna, trzpień S 8 mm, średnica D 8 mm, NL 8 mm, promień R 4 mm, frezarka górnowrzecionowa

#ad
ENT European Norm Tools #ad - Trzpień s 8 mm, długość trzpienia SL 32 mm. Ciągłe ostrze z twardego metalu gwarantuje czyste zaokrąglenie rowka. Materiał: miękkie drewno, twarde drewno - Maszyna: ręczna frezarka górnowrzecionowa, frezarka CNC. Frez do żłobienia z dwoma ostrzami z twardego metalu, wiercenie i cięcie obwodowe. Promień r 4 mm, średnica d 8 mm, długość użytkowa NL 8 mm. Do frezowania rowków okrągłych i żłobków. Nadaje się do ulepszania listew profilowych, ramek na zdjęcia i mebli. Cięcie z 2, twardy metal HW.
MarkaENT European Norm Tools #ad
ProducentENT European Norm Tools #ad
Numer części12282
Model12282

8. ENT European Norm Tools

#ad

Z ostrzem podstawowym HW, NL 35 mm, średnica D 20 mm, trzpień S 12 mm, SL 55 mm, GL 90 mm, ENT 11172 frez do rowków HW

#ad
ENT European Norm Tools #ad - Z przylutowanym ostrzem z twardego metalu do wiercenia w twardym drewnie i miękkim drewnie. Obosieczny frez do rowków, gruntowny i tnący boczny.

Trzpień s 12 mm, długość trzpienia SL 55 mm. Długość całkowita gl 90 mm, cięcie Z 2+1, z ostrzem bazowym HW. Do rowkowania, składania, frezowania podłużnego i wiercenia w twardym drewnie, zagęszczonym drewnie oraz materiałach drewnopochodnych i płytownych. Rednica d 20 mm, długość użytkowa NL 35 mm. Materiał: twarde drewno, frezarka górnowrzecionowa, miękkie drewno, płyty powlekane - maszyna: ręczna frezarka, frezarka CNC.
MarkaENT European Norm Tools #ad
ProducentENT European Norm Tools #ad
Numer części11172
Model11172

9. Bosch Accessories

#ad

Akcesoria frezarki górnowrzecionowe z trzonem 8 mm, Bosch Professional 30-częściowy zestaw frezów mieszanych do drewna

#ad
Bosch Accessories #ad - 30-częściowy zestaw frezów do precyzyjnych prac w miękkim i twardym drewnie oraz materiałach kompozytowych. Długa żywotność dzięki cięciu z twardego metalu i wyprodukowana zgodnie z normami bezpieczeństwa DIN EN-847.

Zakres dostawy: 1-ostrzowy frez do rowków / 2 x frez kątowy / 2 x frez do zaokrąglenia / 3 x 3-ostrzowy frez do rowków / klasyczny frez profilowy / frez do profilu rzymskiego frez / 2 x frez wklęsły / 5 x frez zaokrąglający / 3 x 2-ostrzowy frez do rowków / 2 x frez do rowków / frez do rowków do zawiasów. Do frezarek górnowrzecionowych z uchwytem narzędziowym 8 mm wszystkich marek elektronarzędzi. Idealny wybór dla wszystkich stolarzy, stolarzy, budowniczych wnętrz i innych rzemieślników budowlanych.
MarkaBosch Accessories #ad
ProducentBosch Professional #ad
Wysokość1.91
Długość14.57
Waga4.63
Szerokość12.83
Numer części2607017475
Model2607017475
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

10. Bosch Accessories

#ad

Bosch "zrób to sam" 6-częściowy zetsawfrezów HM Ø 8 mm

#ad
Bosch Accessories #ad - Do profilowania:frez do zaokrągleń z łożyskiem kulkowym, frez do fazowania, frez do profili z łożyskiem kulkowym. Do wszystkich popularnych zadań związanych z frezowaniem. Do precyzyjnych połączeń:Frez do rowków, frez do złącz wieloklinowych. Doskonałe dopasowanie i długi czas eksploatacji dzięki wysokiej jakości metalu krawędzi skrawających, optymalnej geometrii cięcia i precyzyjnemu szlifowi. Do zagłębiarek z uchwytem 8 mm narzędzie do elektronarzędzi wszystkich marek.
MarkaBosch Accessories #ad
ProducentBosch #ad
Wysokość9.84
Długość17.72
Waga0.2
Szerokość15.75
Numer części2607019463
Model2607019463
GwarancjaBosch 2607019463 - zestaw de bricolaje: 6 fresas con inserción de 8 mm.