Top 10 Kinder Ohrenschützer – Nauszniki ochronne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. 3M PELTOR

#ad

3M Peltor Optime nauszniki ochronne, w rozmiarze uniwersalnym

#ad
3M PELTOR #ad - Snr = 35 db h=40 db / m=32 db / l=23 dB. Waga g: 285. Nazwa: ochrona słuchu Optime III. Kolor kapsułki: czarny/czerwony.
Marka3M PELTOR #ad
ProducentKayser #ad
Wysokość7.87
Długość7.87
Waga0.88
Szerokość7.87
Numer części310.10
ModelH540A-411-SV
Gwarancja24 Miesięcy

2. 3M PELTOR

#ad

Ochrona słuchu z regulowanym pałąkiem na hałas do 98 dB, ochrona słuchu SNR 27 o wysokim komforcie noszenia i niskiej wadze, 3M Peltor Optime Nauszniki I żółte

#ad
3M PELTOR #ad - 1 x nauszniki peltor żółte / skuteczna ochrona przed hałasem podczas pracy z elektronarzędziami / Idealny do łagodnego do umiarkowanego zanieczyszczenia hałasem - Komunikacja jest możliwa.

Oprócz niezawodnej ochrony, peltor Optime I, dzięki swojej niskiej wadze i miękkim pierścieniom uszczelniającym, jest niezwykle wygodny w noszeniu. Nauszniki zapewniają dobrą wszechstronną ochronę podczas pracy przy umiarkowanym poziomie hałasu - na przykład w przypadku elektronarzędzi, dzięki swojej niskiej wadze i miękkim pierścieniom uszczelniającym, wiercenia, podczas szlifowania, piłowania i pił łańcuchowych.

Oprócz niezawodnej ochrony Peltor Optime I, jest wyjątkowo wygodny w noszeniu. Dzięki unikalnej kombinacji płynu i piany pierścienie uszczelniające zapewniają maksymalne uszczelnienie pomimo niewielkiego nacisku - nawet po długim okresie komfortowego noszenia.
Marka3M PELTOR #ad
Producent3M #ad
Wysokość7.68
Długość5.12
Waga0.45
Szerokość4.13
Numer częściH510AC
ModelH510AC

3. 3M PELTOR

#ad

3M Peltor KIDV Kid nauszniki przeciwhałasowe, jeden rozmiar, zielony

#ad
3M PELTOR #ad - Chronią uszy dzieci przed hałasem. Wymienne poduszki i wkładki gwarantują higieniczną czystość. Unikalna konstrukcja pałąka pomaga utrzymać stały docisk, komfort i pewność ochrony. Miękkie poduszki pomagają zmniejszyć nacisk na uszy i zwiększają komfort noszenia.
Marka3M PELTOR #ad
Producent3M #ad
Wysokość7.68
Długość5.12
Waga0.4
Szerokość3.74
Numer częściHH510AK-442-GB
ModelHH510AK-442-GB

4. Różowy, różowe, czerwona księżniczka niebieski książę – Kids EU/UK, uniwersalny, 3 m Peltor Optime ochronniki słuchu dla dzieci Zielone

#ad
Wymienne poduszki gwarantują higieniczną czystość. Miękkie poduszki redukuję nacisk na uszy i zwiększają komfort. Chronią uszy dzieci przed hałasem. Niskoprofilowe i wygodne.
Marka0 #ad
Producent3M #ad
Wysokość7.68
Długość5.12
Waga1.48
Szerokość3.74
Numer częściH510AK-442-RE
ModelH510AK-442-RE

5. 3M PELTOR

#ad

Ochronniki słuchu dzieci z regulowanym pałąkiem na hałas do 98 dB, ochrona słuchu SNR 27 o wysokim komforcie noszenia i niskiej wadze, 3M Peltor Kid Nauszniki neonowozielone

#ad
3M PELTOR #ad - Dzięki unikalnej kombinacji płynu i piany pierścienie uszczelniające zapewniają maksymalne uszczelnienie pomimo niskiego ciśnienia - nawet po długim okresie użytkowania komfortowo. Nauszniki zapewniają dobrą wszechstronną ochronę wrażliwych uszu dzieci przy średnim poziomie hałasu, np.

Oprócz niezawodnej ochrony peltor optime I, dzięki swojemu niewielkiemu ciężarowi i miękkim pierścieniom uszczelniającym, oferuje duży komfort. Do renowacji domów lub parad karnawałowych. Właściwości: 2-punktowe mocowanie, wypełnione cieczą pierścienie uszczelniające, stałe ciśnienie, miękkie pierścienie uszczelniające, specjalna konstrukcja dla małych rozmiarów główek.

Oprócz niezawodnej ochrony, peltor Optime I, dzięki swojej niskiej wadze i miękkim pierścieniom uszczelniającym, oferuje jeden wysoki komfort noszenia. Zakres dostawy: 1 x nauszniki peltor neonowozielone / Skuteczna ochrona przed hałasem podczas pracy z elektronarzędziami / Idealny do lekkiego i umiarkowanego zanieczyszczenia hałasem - Komunikacja jest możliwa.
Marka3M PELTOR #ad
Producent3M #ad
Wysokość6.89
Długość5.12
Waga0.22
Szerokość3.74
Numer częściH510AK
ModelH510AK

6. HOCAZOR

#ad

Ochrona przed hałasem, pokazy fajerwerków, HOCAZOR Ochrona słuchu dzieci, różowe, pasywne nauszniki z regulacją długości, słuchawki dla dzieci z autyzmem, NRR 22 dB/SNR 27 dB, na koncert

#ad
HOCAZOR #ad - Regulowana opaska na głowę: te dziecięce słuchawki z redukcją szumów mają regulowany, niesznurowany pasek, który idealnie dopasowuje się do głowy dziecka. Odpowiednie scenariusze: nauszniki dziecięce hocazor nadają się na koncerty, kina, szkoły, autyzm itd.

W celu zachowania estetyki naszych produktów na kartonach nadrukowane są atesty CE i inne dopuszczenia UE. Ochronne nauszniki: słuchawki z redukcją szumów dla dzieci redukują hałas w głośnym otoczeniu dzięki redukcji szumów SNR 27dB/NRR 22dB, aby chronić słuch dziecka. Piękny wzór kolorów: piękne połączenie kolorów sprawi, który jest odporny na utratę koloru i zużycie. Różowe nauszniki dla dziewcząt, czarne nauszniki dla chłopców, a nauszniki dziecięce są produkowane w zaawansowanym technologicznym procesie, że Twoje dziecko będzie przyciągać wzrok, niebieskie pasywne nauszniki dla chłopców i dziewcząt.

Można je również podarować jako prezent na wakacje i urodziny, samoloty, fajerwerki, będziesz zachwycony!. Nauszniki są zdejmowane i można je łatwo wymieniać i czyścić. Wygodny komfort noszenia: nauszniki dziecięce hocazor są wyposażone w wyściełaną i powiększoną opaskę na głowę oraz miękkie nauszniki zapewniające lekki komfort noszenia.
MarkaHOCAZOR #ad
ProducentHocazor #ad

7. ECHTPower

#ad

Miękka pianka, wskaźnik NRR 34dB, wskaźnik SNR 35dB, ECHTPower słuchawki ochronne dla dzieci i dorosłych

#ad
ECHTPower #ad - Te niewielkie, przenośne słuchawki są niezbędne dla ochrony słuchu. Regulowana, miękka opaska na czoło sprawia, że słuchawki dobrze się trzymają i nie powodują dyskomfortu podczas długotrwałego użytkowania. Dzięki temu, że nauszniki są ruchome można je indywidualnie dopasować. Snr:35 db, poziom ochrony:110 db, standard ansi s3. 19 i ce en521podwójna ochrona gwarantuje najwyższy wskaźnik redukcji hałasu NRR 34 dB. Solidne – jakość premium zapewnia najlepszą ochronę słuchu.
MarkaECHTPower #ad
ProducentECHTPower #ad
Waga0.88
Numer częściSEM-035

8. ProCase

#ad

Ochrona przed hałasem, czarne, składane, ochrona przed hałasem, ProCase Ochrona słuchu dla dzieci, dla dzieci i młodzieży, NRR 25 dB, redukcja szumów, regulowane, ochrona słuchu dla małych dzieci

#ad
ProCase #ad - Ergonomiczna konstrukcja pomaga ukochanym maluchom czuć się bezpiecznie i bezpiecznie. Słuchawki ochronne można łatwo złożyć, dzięki czemu pasują do plecaka, nie zajmują dużo miejsca. Skuteczna ochrona słuchu: słuchawki redukujące hałas dla małych dzieci tłumią dźwięki, aby uniknąć uszkodzenia słuchu.

Bardzo miękka i wygodna w noszeniu: miękka skóra pu i wyściełany pasek na głowę zmniejszają nacisk na głowę dziecka i zapewniają doskonały komfort noszenia. Jest to idealny ratownik dla dzieci, które są wrażliwe na Monster Jam / Monster Trucks, kina, Disneyland, imprezy sportowe, koncerty, fajerwerki itd. Przechowuj nauszniki bez wysiłku przez całe życie dziecka.

Jeden rozmiar: chowane nauszniki ze stali nierdzewnej i obracane o 360° nauszniki z wygodną pianką można dopasować do każdej głowy dziecka w różnym wieku. Kompaktowa konstrukcja składana: wystarczy włożyć słuchawki z powrotem do pałąka, aby je schować i wygodnie przenosić. Autoryzowana certyfikacja: nauszniki wykonane z solidnej powłoki ABS i pogrubionej, tłumiącej hałas pianki mają klasyfikację zgodnie z NRR 21dB SNR 26dB.
MarkaProCase #ad
ProducentProCase #ad
Wysokość3.15
Długość7.28
Waga0.4
Szerokość4.92
Numer częściPC-08363924
ModelPC-08363924

9. RIIKUNTEK

#ad

Regulowane, w rozmiarze uniwersalnym, czarny, RIIKUNTEK Słuchawki ochronne dla dzieci, SNR 27 dB, dla małych dzieci, wygodna ochrona słuchu, składane nauszniki do fajerwerków, planeta, na koncerty, do prac ogrodowych

#ad
RIIKUNTEK #ad - Jedyny w swoim rodzaju wzór planetarny - osłona słuchu jest narysowana wzorami gwiaździstego nieba i planetarnymi, co odpowiada estetyce dzieci, że dzieci są bardziej gotowe do noszenia nauszników. Wygodny i trwały ochronna osłona na uszy jest wykonana z wytrzymałego materiału, który jest wytrzymały i trwały.

Nadaje się dla dzieci na fajerwerki, kina, koncerty, imprezy sportowe, lotniska i inne miejsca. Chroń słuch dzieci - dzieci reagują bardziej wrażliwe na hałas niż dorośli, a ich słuch jest raczej pogorszony. Lekki i przenośny cała ochrona słuchu jest wykonana z mocnych, gdzie jesteś, które nadają się do noszenia. Regulowany ochraniacze na uszy z lewej i prawej strony można przedłużyć o 3 cm, regulować długość i kąt, nadają się dla dzieci w różnym wieku. Słuchawki i opaska na czoło są wykonane z miękkiej skóry i tłumiącej dźwięk gąbki, która ściśle dopasowuje się do głowy dziecka, aby osiągnąć maksymalny efekt redukcji hałasu.

Wysokiej jakości ochrona słuchu snr 27 dB skutecznie redukuje hałas z zewnątrz, chroni słuch dzieci i stabilizuje emocje wrażliwych dzieci. Waga 205 g i chowana konstrukcja do przechowywania sprawiają, że te ochronne nauszniki są kompaktowe i łatwe do przenoszenia. Ochrona słuchu posiada certyfikat cE, zwiększa wyobraźnię i kreatywność dzieci oraz sprawia, aby zapewnić bezpieczne użytkowanie. Bez względu na to, ale lekkich materiałów, można je włożyć do torby w sytuacjach awaryjnych.
MarkaRIIKUNTEK #ad
ProducentRIIKUNTEK #ad
Wysokość3.54
Długość4.72
Waga0.45
Szerokość4.72
ModelHX004U

10. Uvex

#ad

Uvex dziecięce ochraniacze słuchu -Kompaktowe, składane i regulowane nauszniki | Waga: 160 g | Kolor: limonka

#ad
Uvex #ad - Krój dla dzieci: skrócona opaska na głowę nadaje się do głowy o szerokości do 145 mm, zgodnie z szerokością głowy S/M. Najwyższa jakość ochrony przed hałasem: te nauszniki zapewniają doskonałą redukcję hałasu i spełniają wymagania normy EN 352-1, aby zapewnić dzieciom bezpieczną ochronę do 108 dB.

Specjalnie dla dzieci: nauszniki uvex K Junior zostały zaprojektowane specjalnie dla dzieci, aby chronić wrażliwe uszy dzieci przed hałasem i szkodliwym hałasem. Regulowane i dopasowane: nauszniki uvex k junior są wyposażone w regulowany pałąk, który umożliwia indywidualne dopasowanie do rozmiaru głowy dziecka i zapewnia bezpieczne dopasowanie. Lekka i wygodna: miękka wyściółka opaski na głowę i niewielka waga Uvex K Junior zapewniają wysoki komfort noszenia i zapobiegają nieprzyjemnemu uciskowi na uszy, nawet przy dłuższym noszeniu.
MarkaUvex #ad
ProducentUvex #ad
Waga0.37
Numer części2600011
Model2600011