Top 10 Kufenschoner Schlittschuhe Weiß – Akcesoria do łyżew do hokeja na lodzie

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Sherwood

#ad

Sherwood Unisex SHER WOOD Junior Pro hokej na lodzie elastyczne łyżwy dla dzieci do hokeja na lodzie 2, różowe, rozmiar uniwersalny UE

#ad
Sherwood #ad - Praktycznie wzmocnione szyny biegowe: pończochy do płoz można szybko naciągnąć, aby pokonać krótką odległość i szybko zdjąć i sprint na lód. Nieskomplikowana ochrona kulek: Łyżwy mają ostre i wrażliwe płozy, które należy chronić.

Elastyczne skarpety dla dzieci: te ochraniacze płozy z elastyczną gumową taśmą w kolorze różowym to idealny prezent dla dzieci, aby zapewnić bezpieczny transport łyżew. Kompatybilne ze wszystkimi rozmiarami dzieci: ochraniacze na płozy pasują do wszystkich dziecięcych łyżew, zapewniają optymalną ochronę, zmniejszają ryzyko obrażeń i ułatwiają chodzenie po płozach. Ochrona przed skaleczeniami: płozy łyżew są bardzo ostre i ważne jest, aby chronić dzieci przed możliwymi obrażeniami spowodowanymi nieostrożnością. Dzięki tej praktycznej parze podkolanówek łyżwy są idealnie chronione.
MarkaSherwood #ad
ProducentSHERK|#Sherwood #ad
Waga0.43
Numer części7800000
Model7800000
Gwarancja14 dni gwarancji zwrotu

2. Rollergard

#ad

RollerGard Ochraniacz płozy z kółkami – ochraniacz płozy na łyżwach i hokeja na lodzie I Akcesoria do płoz I czarny, jeden rozmiar

#ad
Rollergard #ad - Ochrona przed skaleczeniami: płozy łyżew są bardzo ostre i utrudnia dzieciom poruszanie się po płozach bez lodu. Zwłaszcza latem nie trzeba rezygnować z zabawy podczas biegania. Optymalne do zbiegania się łyżew: czarne ochraniacze płozy doskonale nadają się do zbiegania nowych łyżew.

Ochraniacze na płozy z rolkami: te ochraniacze na płozy z 4 kółkami to idealny prezent dla dzieci, a nawet dorosłych. Nareszcie nie zawsze potrzeba dużej powierzchni lodu, aby jeździć na łyżwach. Yżwy letnie: jazda na łyżwach niezależnie od pory roku? ochraniacze płozy RollerGarda z kółkami sprawiają, że jest to możliwe.

Kompatybilne ze wszystkimi rozmiarami: ochraniacze na płozy pasują do wszystkich rozmiarów łyżew. Zapewniają optymalną ochronę płoz, coroczną przyjemność z jazdy na deskorolce i zmniejszają wysokie ryzyko obrażeń. Dzięki rollergard uciążliwe zbieganie się należy do przeszłości.
MarkaRollergard #ad
Producent5B0WO|#Rollergard #ad
Wysokość3
Długość13.75
Waga2.65
Szerokość6.75
Numer części44374
Model44374-Black
Gwarancja14-dniowe prawo zwrotu

3. YWYHHM

#ad

YWYHHM Elastyczne podkolanówki do hokeja na lodzie i łyżwy, 1 para łyżew Soakers

#ad
YWYHHM #ad - Płozy do łyżwiarstwa figurowego do hokeja na lodzie zakrywają Soaker. 5 cm szerokości i wyjątkowo odporny na przecięcia nylon na spodzie, większy niż zwykłe modele, może być używany po betonie. Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z zakupu, oferujemy 100% gwarancję zwrotu pieniędzy! Osłona na łyżwy 100% gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy – wierzymy w jakość naszych osłon na płozy.

Chroni płozy łyżew przed rdzą i odpryskami. Pro-skate guard zapewnia optymalną ochronę przed nacięciami i przecięciami na sprzęcie i torbie do hokeja na lodzie. Pokrowce na płozy są sprzedawane parami i w 3 rozmiarach, pasują do wszystkich łyżew: otrzymasz 2 ochraniacze na płozy na jedną parę łyżew lub łyżew hokejowych. Dostępne w małych, średnich i dużych rozmiarach, pasują do większości rozmiarów łyżew. Ochrona przed łyżwiarstwem figurowym osłona na łyżwach posiada wzmocnioną, zintegrowaną wewnętrzną i zewnętrzną taśmę z tkaniny polipropylenowej na spodzie, która zapobiega odpryskom płoz łyżew i przedłuża ostrzenie.

Osłona ostrza łyżew trwała i wodoodporna: ochraniacze na łyżwy wykonane są z wysokiej jakości wodoodpornej tkaniny oxford z chłonną podszewką frotte, utrzymują płozy na łyżwach suche i chronione. Ochrona na łyżwach hokejowych z miękką wyściółką wewnętrzną: osłona ostrza posiada podszewkę wewnętrzną z frotte, która pochłania nadmiar wody z ostrzy deskorolki, aby zapobiec ich rdzewieniu. Specjalnie zaprojektowany, aby łatwo przesuwać się po ostrych krawędziach płoz łyżew.
MarkaYWYHHM #ad
ProducentYWYHHM #ad
Numer części2206QTL0843
Model2206QTL0843

4. Blue Sports

#ad

Biały, Blue Sports osłona na płozy, jeden rozmiar

#ad
Blue Sports #ad - Idealna ochrona na płozy dla wszystkich typów łyżew:łyżwy mają ostre i delikatne ostrza, które należy chronić. Ta praktyczna para ochraniaczy na płozy zapewnia szybką i niezawodną ochronę.

Praktyczna ochrona – wyprodukowano w kanadzie:wytrzymałe ochraniacze na płozy marki Blue Sports szybko nałożyć na ostrza łyżew, chronią one nie tylko same ostrza, ale również torbę. Nadają się do każdej długości i kształtu:ochraniacze można ustawić indywidualnie, a nawet skrócić. Solidna ochrona na płozy łyżew dzieci i dorosłych. Optymalna do prostych i zakrzywionych płóz.

Ochrona przed skaleczeniem:płoza łyżwy jest bardzo ostra i dlatego dla własnego bezpieczeństwa ważne jest, aby mieć osłonę przed skaleczeniem. Ochraniacze na płozy do łyżew do hokeja i jazdy figurowej:elastyczny ochraniacz na płozy to idealny prezent dla dorosłych lub dzieci chcących w bezpieczny sposób przewozić swoje łyżwy.
MarkaBlue Sports #ad
ProducentSCI6V|#Schanner #ad
Waga200
Numer częściNP214
ModelNP214
Gwarancja14-dniowe prawo zwrotu

5. Sherwood

#ad

M, Sherwood ochraniacze na płozy łyżew, czarny

#ad
Sherwood #ad - Ochrona przed skaleczeniami: płozy łyżew są bardzo ostre i ważne jest przede wszystkim dla własnej ochrony, aby chronić się przed możliwymi obrażeniami. Praktycznie wzmocnione szyny biegowe: pończochy do płoz można szybko naciągnąć, aby pokonać krótką odległość i szybko zdjąć i sprint na lód.

Ochrona na krÓtki: Łyżwy mają ostre i wrażliwe płozy, które należy chronić. Elastyczne, są bardzo chłonne i są idealnym prezentem dla profesjonalistów, profesjonalne pończochy: te ochraniacze na płozy z elastyczną gumową taśmą frotte w kolorze czarnym, aby torba treningowa pozostała sucha.

Zapewniają optymalną ochronę, zmniejszają wysokie ryzyko obrażeń i ułatwiają chodzenie po płozach. Kompatybilne z wieloma rozmiarami: ochraniacze płozy są dostępne w rozmiarach M i L. Dzięki tej praktycznej parze podkolanówek łyżwy są idealnie chronione.
MarkaSherwood #ad
ProducentSHERK|#Sherwood #ad
Numer części78006
Model78006
Gwarancja14-dniowe prawo zwrotu

6. Aoblok

#ad

Dzieci, 1 para elastycznych pończoch do hokeja na lodzie, akcesoria, łyżwy i łyżwy, prezent czarny, M, łyżwy, mężczyzn, dla kobiet, Aoblok Ochraniacz na płozy

#ad
Aoblok #ad - Yżwy z ochroną płozy ultra cut nylon dno: wytrzymałe łyżwy chronią akcesoria do jazdy na łyżwach, wzmocniona, zintegrowana wewnętrzna i zewnętrzna taśma polipropylenowa na spodzie zapobiega odpryskom ostrzy łyżew i przedłuża ostrzenie. Ochraniacze na płozy do hokeja na lodzie: ochraniacze na płozy są wykonane z wysokiej jakości wodoodpornej tkaniny Oxford i zapewniają ponadto optymalną ochronę przed zadrapaniami i przecięciami zarówno na sprzęcie hokejowym, jak i w torbie.

Idealna ochrona płozy dla łyżew dla dzieci, łyżwy damskie, łyżwy męskie. Yżwy ochronne na płozy: najlepsze ochraniacze na płozy zostały specjalnie zaprojektowane, aby łatwo przesuwać się po ostrych krawędziach Twojego hokeja na lodzie. Hagsfire oferuje 100% gwarancję zwrotu pieniędzy i 24-godzinną obsługę klienta.

Ochraniacz na płozy łyżwy we wnętrzu: ochraniacze na płozy są wyposażone w odprowadzającą wilgoć wyściółkę, która absorbuje nadmiar wody z ostrzy łyżew i pomaga chronić przed rdzą i odpryskami. Ochraniacze na płozy sprzedawane w parach i 3 rozmiarach dla dorosłych i dzieci: ochraniacze na łyżwy są sprzedawane parami i dostępne w małych, średnich i dużych rozmiarach, aby pasować do większości rozmiarów łyżew.
MarkaAoblok #ad
ProducentJURONG #ad

7. Crate

#ad

Crate Elastyczne pończochy do hokeja na lodzie, pończochy na płozy/ochraniacze na płozy dla dorosłych i dzieci M, czarne, 1 para łyżew

#ad
Crate #ad - 5 cm szerokości i wyjątkowo odporny na przecięcie nylon na spodzie, aby łatwo przesuwać się po ostrych krawędziach płoz. Chroni płozy łyżew przed rdzą i odpryskami. Osłona ostrza łyżew trwała i wodoodporna: osłony ochronne na łyżwy wykonane są z wysokiej jakości i wodoodpornej tkaniny oxford z chłonną wyściółką frotte, większy niż zwykłe modele, może pracować na betonie w przypadku użytkowania.

Dostępne w małych, średnich i dużych rozmiarach, pasują do większości rozmiarów łyżew. Pro-skate guard zapewnia optymalną ochronę przed nacięciami i przecięciami na sprzęcie i torbie do hokeja na lodzie. Płozy do jazdy figurowej do hokeja na lodzie zakrywają soaker. Ochrona jazdy figurowej. Ochrona łyżew 100% gwarancja satysfakcji lub zwrot pieniędzy – wierzymy w jakość naszych pokrowców na łyżwy. Osłony na płozy są sprzedawane parami i w 3 rozmiarach, pasują do wszystkich łyżew: otrzymasz 2 ochraniacze na płozy na jedną parę łyżew lub łyżew hokejowych.

Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z zakupu, oferujemy 100% gwarancję zwrotu pieniędzy! Ochrona łyżworolek hokejowych z miękką wyściółką wewnętrzną: osłona ostrza posiada wyściółkę wewnętrzną z frotte, która absorbuje nadmiar wody z ostrzy deskorolki, aby zapobiec ich rdzewieniu. Specjalnie zaprojektowane, utrzymują płozy suche i chronione. Ochrona jazdy figurowej ma wzmocnioną wewnętrzną i zewnętrzną taśmę z tkaniny polipropylenowej na spodzie, która zapobiega odpryskom płozy łyżew i przedłuża ostrzenie.
MarkaCrate #ad
ProducentCrate #ad

8. LIOOBO

#ad

Ochraniacze na płozy, LIOOBO 2 pary łyżew, frotte

#ad
LIOOBO #ad - Dobrze chroni ostrze deskorolki. Wykonane z wysokiej jakości materiału, trwałe i bezpieczne w użyciu. Można stosować do różnych rodzajów łyżew, np. Idealny mały prezent dla twoich przyjaciół i rodziny, którzy są entuzjastami jazdy na łyżwach lub hokeju. Wkładka absorbuje wilgoć stopionego lodu, aby uniknąć rdzy ostrzy i skutecznie chroni przed ostrzami. Miękka i wygodna, lekka i praktyczna.
MarkaLIOOBO #ad
ProducentLIOOBO #ad
Wysokość0.39
Długość9.06
Waga0.26
Szerokość2.56
Numer części5X4031UI9X9U15Q739X2DQH
Model5X4031UI9X9U15Q739X2DQH

9. SMJ sport

#ad

SMJ Sport Ochraniacz na płozy, łyżwiarstwa figurowego, uniwersalna ochrona ostrza do hokeja na lodzie, regulowana ochrona, kolor biały – 1 para, tworzywo sztuczne

#ad
SMJ sport #ad - Wyprodukowano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego i wyposażona w gumową taśmę do mocowania na płozach. Ochraniacz na płozy nadaje się do łyżew figurowych i hokejowych. Uniwersalny rozmiar – ochraniacze na płozy nadają się do łyżew w każdym rozmiarze. Kolor: biały / zakres dostawy: 1 para 2 sztuki. Chronią płozy łyżew podczas transportu, jak również podczas noszenia na zewnątrz lodu.
MarkaSMJ sport #ad
ProducentSMJ Sport #ad

10. Sharplace

#ad

Sharplace Podkolanówki / ochraniacze płozy na łyżwy, różowe

#ad
Sharplace #ad - Super chłonna tkanina frotte absorbuje nadmiar wody, która pozostaje na liściach deskorolki, aby zapobiec rdzewieniu. Z wysokiej jakości tkaniny frotte. Zaprojektowany, aby przesuwać się po ostrzach. Nadaje się do płoz do hokeja i łyżwiarstwa figurowego. Chroni łyżworolki przed odpryskami i przedłuża ostrzenie. Chroni również torbę hokejową przed ostrymi ostrzami.
MarkaSharplace #ad
ProducentSharplace #ad
Numer części00100010600061247155511