Top 10 Werkstattlampe LED Akku Magnet – Lampy inspekcyjne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Kunzer

#ad

KUNZER PL-041 lampa robocza – warsztatowa lampa kieszonkowa z powerbankiem – natężenie światła 800 lm i czas świecenia 10 h

#ad
Kunzer #ad - Połączenie jakości – od 1919 roku kunzer jest synonimem wyposażenia warsztatowego na profesjonalnym poziomie. Wyjście usb 5 v umożliwia ponadto zastosowanie jako powerbank. Niezliczeni mechanikowie, śrubokręty, hobbyści i fachowcy stawiają na sprawdzone narzędzia z naszej firmy.

Zakres dostawy – lampa inspekcyjna wraz z obudową aluminiową/abs, magnes z klipsem mocującym i nóżką. Wiatło robocze wytrzymuje do 5 h, w przypadku reflektora głównego do 10 h. W zestawie ochrona przed przeładowaniem i głębokim rozładowaniem. Wymiary wynoszą 135 x 41 x 28 mm, kabel usb do ładowania akumulatora litowo-jonowego 3, 7 V 4400 mAh, waga 206 g. Strumień świetlny – lampa robocza z technologią cob i ip42 zapewnia światło robocze do 800 lm, reflektor 150 lm.

Dzięki temu nadaje się do naprawy samochodu, przerw w dostawie prądu w domu lub na kempingu. Zmienna – dzięki kompaktowym rozmiarom idealnie nadaje się do pracy w wąskich pomieszczeniach. Dzięki temu lampa nadaje się również do długich zadań oświetleniowych. Czas świecenia – czas ładowania akumulatora wynosi tylko 4 godziny.
MarkaKunzer #ad
ProducentKunzer #ad
Wysokość1.1
Długość1.61
Waga0.64
Szerokość5.31
Numer częściPL-041
ModelPL-041
GwarancjaZgodnie z prawem.

2. Kunzer

#ad

KUNZER PL-023.2 pomarańczowa lampa robocza – COB-Technik, warsztatowa lampa kieszonkowa o natężeniu światła 300 lm i czasie świecenia 10 h

#ad
Kunzer #ad - Wielofunkcyjna – nasza lampa do codziennego użytku może być obracana o 120° i tym samym nadaje się również do pracy w skomplikowanych pomieszczeniach. Zakres dostawy – lampa inspekcyjna jest dostarczana z kablem usb do ładowania akumulatora litowo-jonowego 3, 7 V 2200 mAh, magnesem i zdejmowanym hakiem w części nożnej.

Zasilacz uSB nie wchodzi w zakres dostawy. Magnes i zdejmowany wieszak umożliwiają łatwe przechowywanie. Niezliczeni mechanikowie, śrubokręty, hobbyści i fachowcy stawiają na sprawdzone narzędzia z naszej firmy. Czas świecenia – czas ładowania akumulatora wynosi zaledwie 4 godziny. W przypadku korzystania z lampy roboczej wytrzymuje do 3 godzin, w przypadku reflektora do 10 h.

Dzięki temu nadaje się zarówno do naprawy samochodu, przerw w dostawie prądu w domu lub na kempingu. Waga: 202 g. Połączenie jakości – od 1919 roku kunzer jest synonimem wyposażenia warsztatowego na profesjonalnym poziomie. Dzięki temu lampa nadaje się również do długich przerw w dostawie prądu. Strumień świetlny – nasza lampa robocza z technologią cob zapewnia światło robocze do 300 lm, reflektor 70 lm.
MarkaKunzer #ad
ProducentKunzer #ad
Wysokość1.54
Długość9.33
Waga0.51
Szerokość1.97
Numer częściPL-023.2 ORANGE
ModelPL-023.2 ORANGE
GwarancjaZgodnie z prawem.

3. AuRiver

#ad

Wskaźnik baterii, światło kontrolne COB z podstawą magnetyczną i hakiem do naprawy garażu, na kemping, z obrotem o 360°, 2 w 1, AuRiver Lampa robocza LED z latarką

#ad
AuRiver #ad - Wskaźnik zasilania i wszechstronne zastosowaniewbudowane baterie i konstrukcja ładowana przez usB, 4 zielone światła reprezentują moc baterii, cztery zielone lampki kontrolne z tyłu, z funkcją wyświetlania zasilania, każde zielone światło reprezentuje 25% mocy. Możliwość ponownego ładowania i wysoka jasnośćlampa robocza z nową technologią cob led przy niskim zużyciu energii, wbudowany akumulator litowo-jonowy 1200 mAh sprawia, że lampa robocza szybko się ładuje i będzie dłużej używana.

Składa się z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS i PC, tryb COB do oferowania białych reflektorów do większych powierzchni, jest antypoślizgowy i trwały. Idealnie nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz, do naprawy samochodu, na kemping i w sytuacjach awaryjnych. Humanizowana strukturamocny brzuch można obracać o 360° i zapewnia oświetlenie pod wieloma kątami. Na spodzie znajduje się mocny uchwyt z magnesami, który można obracać o 180 stopni do metalowej powierzchni, składany hak obrotowy jest wygodny w obsłudze i zawieszaniu.

Wiatło główne o jasności 350 lumenów 5 w cob i światłem bocznym o jasności 70 lumenów 3 W LED. Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo sprawia, że jest bardziej przenośny i dostępny. 2 tryby pracy i trwałośćdioda led high beam 3 w led na górze i near-light cob led 5 w cob z boku dwa różne tryby oświetlenia spełniają Twoje potrzeby oświetleniowe, takich jak warsztat. Atwe użytkowanienaciśnij po raz pierwszy w celu włączenia trybu cob światło reflektorowe 30%, naciśnij ponownie, naciśnij po raz trzeci dla trybu światła drogowego LED, naciśnij po raz drugi dla światła COB 100%, aby zamknąć.
MarkaAuRiver #ad
ProducentAubxoo #ad
Wysokość1.57
Długość1.65
Waga0.22
Szerokość1.18
Numer częściCHS-S505

4. CLV

#ad

Akumulatorowy reflektor LED, przenośny reflektor roboczy, magnetyczna lampa na maskę silnika, z haczykiem, 3, możliwość ponownego ładowania, 3000 lm, 5000 mAh, CLV lampa robocza, 7 trybów świecenia

#ad
CLV #ad - Akumulator led może być używany jako lampa robocza i inspekcyjna na placu budowy oraz jako latarnia zewnętrzna do wędrówek, kempingu, a centralną część LED można obracać o 360°, w sytuacjach awaryjnych i do przetrwania.7 trybów oświetlenia i 3 poziomy jasności - lampa robocza led do wielokrotnego ładowania jest wyposażona w 3 kolory światła zimna biel/6500 K do naprawy samochodu, czerwony i niebieski na kemping i imprezę oraz 4 migające światła biały/czerwony/niebieski/czerwony niebieski do awarii / awaryjnego / oświetlenia otoczenia i 3 poziomy jasności 100%/50%/30%.

Hak blokujący ułatwia zawieszenie lampki roboczej na namiocie lub drzewie, dzięki czemu może być stabilnie adsorbowany na powierzchni żelaza, wędkowanie i namiot. Możliwość ponownego ładowania 5000 mah - reflektor led jest wyposażony w zintegrowany akumulator 5000 mah z wyposażonym kablem usb typ c 5 v/2 a, 50% jasności przez 5 godzin, co pozwala zaoszczędzić na kosztach wymiany baterii. Akumulator lampy roboczej LED może spełnić wiele możliwych wymagań.

Latarka ręczna led w kształcie pręta jest wyposażona w wygodny uchwyt, bez problemów podczas testu upadku z odległości 1, rozpryskiwana osłona soczewki zapewnia zwiększoną trwałość i nieuszkodzoną powierzchnię, 5 m. Lampka kontrolna jest wyposażona w wskaźnik baterii, dzięki czemu można w odpowiednim czasie rozpoznać pozostałą moc. Szerokie zastosowanie - podstawa reflektora led do wielokrotnego ładowania może być obracana o 180°, aby skierować światło tam, wędkowania, konserwacji samochodu/motocykla, gdzie jest potrzebne i bezpiecznie utrzymać jego pozycję. Pełne naładowanie w ciągu 2 godzin, 100% jasności przez 2, 30% jasności przez 8, 5 godziny, 5 godziny.
MarkaCLV #ad
ProducentCLV #ad
Wysokość3.23
Długość17.05
Szerokość2.09
Gwarancja2 lata.

5. OLIGHT

#ad

Na kemping, OLIGHT Swivel Pro Max lampa robocza LED COB, do naprawy samochodu, ładowana przez USB, do wędkowania, w sytuacjach awaryjnych, warsztatu, lampa warsztatowa, bardzo jasna 1600 lumenów

#ad
OLIGHT #ad - Cob i led all-in-onetechnologia źródła światła cob umożliwia emitowanie światła na równomiernym poziomie i oświetlanie większego obszaru, takiego jak światło słoneczne. Maksymalny czas pracy baterii wynosi 120 godzin przy zastosowaniu energooszczędnego trybu niskiej prędkości.

Gwarancja: dożywotnia gwarancja zakupiona po 1 stycznia 2023 r. Wielofunkcyjna lampa warsztatowaobrotowa, z hakiem i mocną podstawą magnetyczną, takich jak: czytanie, kemping, nadaje się do różnych zastosowań, repatura itd. Górna dioda led może być również używana jako latarka o zasięgu do 50 metrów. Zawieś i magnetyczne zasysanie uwolni Twoje ręce. Wskaźnik naładowania i bateriiolight swivel pro max ładowany przez złącze typu C o maksymalnym czasie pracy wynoszącym 84 godziny przy zastosowaniu energooszczędnego trybu niskiej prędkości.

Dzięki mocy do 1600 lumenów ta lampa robocza jest idealna do oświetlenia miejsca pracy i oświetlenia awaryjnego. 2 lata gwarancji na baterie. Kompletna obudowaobrotowy jest wykonany z lekkiego i wytrzymałego tworzywa ABS + żelaza, wyposażony w fluorescencyjny pasek, klasa wodoszczelności IPX4, dzięki czemu można go szybko znaleźć w ciemności, stopień ochrony przed upadkiem 1 m. Obracany o 150° i zamocowany na statywienowo opracowany stojak Swivel Pro Max można obracać o 150° i jest wyposażony w gwint ¼-20 do mocowania na statywie.
MarkaOLIGHT #ad
ProducentOLIGHT #ad
Wysokość2.17
Długość6.22
Waga1.59
Szerokość4.02
Numer częściO-SwivelmaxproO#-DI VC-DE
ModelO-SwivelmaxproO#-GD-DE-FBA

6. ETOOLAB

#ad

Możliwość ściemniania/obrotowy moduł światła, do pracy i życia, prawdziwa 1200 lm, czujnik obecności, lampa do komory silnika z silnym magnesem, hak 360°, ETOOLAB lampa robocza LED, 5200 mAh

#ad
ETOOLAB #ad - Na każde pytanie odpowiemy w ciągu 24 godzin. Prawdziwe wrażenia klientów: otoczenie jest wyraźnie widoczne z odległości 21 m. Wszędzie i o każdej porze ze względu na specjalną konstrukcję lampa warsztatowa etoolab led może spełnić wszystkie twoje potrzeby: wyposażona w silne magnesy, łatwa do zamocowania na każdym obiekcie zawierającym żelazo; z hakami obracającymi się o 360°, piwnice, wygodna do zawieszenia w dowolnym miejscu; obracany korpus o 360° + 180°, nadaje się do prawie każdego scenariusza.

Nie zwlekaj, wybierz lampę roboczą i lampę warsztatową ETOOLAB LED. Zdumiewająca bateriaw porównaniu z tradycyjnymi lampami roboczymi bateria lampy roboczej etoolab led ma większą pojemność, dłuższy okres użytkowania i dłuższą żywotność – ponieważ wybieramy tego samego dostawcę co akumulatory Makita! Wysokiej jakości bateria 5200 mAh 18650 wytrzymuje 3 h w trybie wysokim, a 6 h w trybie niskim. Unikalna funkcja czujnikalampa warsztatowa led marki etoolab posiada specjalną funkcję czujnika: wystarczy nacisnąć przycisk czujnika, można włączyć lub wyłączyć lampę roboczą bez dotykania jej.

Z przyłączem typu C, wygodne ładowanie. Lampa robocza etoolab led jest zawsze dostępna, kiedy tylko potrzebujesz: naprawy, warsztaty i garaże itp. Ps: po "wyłączeniu" przez czujnik przez 30 s lampa robocza zostanie automatycznie wyłączona, gdy ręce są mokre lub brudne, przyjazna dla środowiska i nie musisz się martwić o marnowanie prądu. Zaktualizowana płytka cob z 50 kulami lampy premium oszczędza 33% prądu, dzięki czemu można łatwo zobaczyć szczegóły, a jednocześnie lampa robocza LED zapewnia większą penetrację, takie jak spód samochodu i silnika.
MarkaETOOLAB #ad
ProducentETOOLAB #ad
Wysokość1.97
Długość16.93
Szerokość8.66
Numer częściET-L3WL-BK-DE
ModelET-L3WL-BK-DE

7. AuRiver

#ad

Oświetlenie awaryjne czarna, warsztatu, AuRiver Lampa robocza LED z akumulatorem z magnesem, garażu, na kemping, lampa robocza LED do warsztatu, oświetlenie robocze do naprawy samochodu

#ad
AuRiver #ad - Bez ryzyka zakupu: jesteśmy zadowoleni, skontaktuj się z nami. Metalowy hak i magnes - silne magnesy mogą trzymać światło robocze na metalowych powierzchniach, maszyna podczas pracy lub naprawy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tej lampy warsztatowej LED, jak to możliwe.

600 lm, 5-20 godzin. Rozwiążemy twój problem tak szybko, że oferujemy produkty i usługi. 10 lm – maks. Wielofunkcyjność: magnetyczna lampa robocza może być używana do aktywności na świeżym powietrzu i wewnątrz, wędrówki, eksploracja jaskiń, praca, polowanie, takich jak: naprawa samochodu, kemping, bezpieczeństwo domu i wiele innych, aby spełnić różne zastosowania. Adowanie przez usb: nasza latarka cob led jest dostarczana z kablem usb do ładowania, ładowarka do telefonu komórkowego może być używana do lampy roboczej, napięcie wejściowe DC5 V, z 4 wskaźnikami poziomu napełnienia.

Wysoka jasność: lampa robocza biała, wysoka jasność 8 w cob led, obrotowy przełącznik ściemniania do regulacji jasności, zasilanie prądem wielokrotnego ładowania dzięki akumulatorowi litowo-jonowemu 2200 mAh, czas pracy 3, wyjście: min. Atwa obsługa: obróć lampę roboczą w prawo, takich jak samochód, ciężarówka, ustaw jasność lampy.
MarkaAuRiver #ad
ProducentBXooo #ad
Wysokość1.77
Długość15.16
Szerokość1.57
Numer częściAuRiver

8. MXLEGNT

#ad

Naprawy samochodu lampa ręczna, akumulator 4000 mAh, MXLEGNT Lampa robocza LED, idealna do warsztatu, 800 lumenów, lampa warsztatowa z magnesem, latarka robocza: ładowana 20 W COB lampa inspekcyjna

#ad
MXLEGNT #ad - Na przykład przymocować do maski silnika podczas naprawy samochodu; przymocować do przedniego błotnika podczas zmiany opony; przymocować do stołu warsztatowego; i każde inne nieoczekiwane użycie awaryjne. Funkcja 2 w 1 – wspaniałe połączenie lampy roboczej usb i latarki led. Ps: ukryty hak można zaczepić w dowolnej pozycji.

Najlepsza gwarancja – kabel usb-c kompatybilny tylko z adapterem 5 v 1-2 a wchodzi w zakres dostawy; jeśli wystąpi jakikolwiek problem z jakością lampy roboczej MXLEGNT LED, skontaktuj się z nami, a my dostarczymy Państwu bezpłatną wymianę na 360 dni! i roczną gwarancją. Ta super jasna lampa warsztatowa leD nie tylko spełni Twoje liczne potrzeby oświetleniowe, ale również pracuje nieprzerwanie przez ponad 4 godziny. Idealna do samochodu, na kemping itp. Może być używana nie tylko jako latarka ręczna do ponownego ładowania, na plac budowy, garażu, warsztatu, ale może być również używana jako lampa robocza z magnesem.

Ramię obrotowe o 180° i silny magnes – swobodnie obracane ramię o 180° umożliwia zastosowanie pod różnymi kątami, a za pomocą silnego magnesu można go łatwo przymocować do metalowych przedmiotów. Nie ponosisz żadnego ryzyka, jeśli zamówisz już dziś! Wytrzymały i miękki materiał – w przeciwieństwie do innych szorstkich i przestarzałych latarek, nasza lampa robocza MXLEGNT USB Cob jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa ABS + PC + TPR, który jest gruby i delikatny w fakturze. 3 tryby pracy – ta latarka led do ładowania ma tryb wysoki 800 lms / tryb niski 300 lms / tryb LED 200 lms.
MarkaMXLEGNT #ad
ProducentMXLEGNT #ad
Wysokość1.57
Długość7.87
Waga0.63
Szerokość0.79
Numer częściWL41
ModelWL41&WL70

9. daphomeu

#ad

Zasilana akumulatorem, warsztatu i na kemping, lampa kontrolna COB, idealna do naprawy samochodu, ultra jasna lampa warsztatowa, Lampa robocza LED, wyjątkowa funkcja wychylenia + podstawa magnetyczna

#ad
daphomeu #ad - Jest bardzo wszechstronna. Dwie lampy sprawiają, że Twoje środowisko pracy jest bardziej kompleksowe. Kliknij, aby zmienić tryb światła, naciśnij i przytrzymaj przełącznik, aby włączyć tryb czerwonego światła. Port usb typu c zapewnia szybkie i stabilne ładowanie. Mini latarka robocza led, czas pracy wynosi 3-8 godzin, a zasięg świecenia może osiągnąć 100 metrów czasu ładowania.

Lampa warsztatowa led jest wyposażona w magnesy, które trzymają ją tam, gdzie jest potrzebna, dzięki czemu można pracować dwiema rękami. Wiatło robocze led o jasności do 1000 lumenów. Specyfikacje światła i wodoszczelność ipx6 oświetlenie robocze led ma 3 typy: 2 x xpe, magnetyczna lampka kontrolna led ipx6 jest wykonana z tworzywa ABS i stopu aluminium, 24 COB białe światło i czerwone światło 12 COB. Funkcja powerbanku i światło robocze z możliwością ponownego ładowanialampa warsztatowa led może być używana jako powerbank, wbudowany akumulator o pojemności 2200, dzięki czemu w sytuacji awaryjnej można naładować małe urządzenia.

Szerokie zastosowanie lampy inspekcyjnej led - jest bardzo mała i przenośna, może być używana na kempingu, przemyśle, warsztacie, domu, podwórku lub garażu itd.2 lampy robocze led z 7 trybami oświetlenialampa robocza led jest wyposażona w 7 trybów świecenia: latarka led jasna/ciemna/miganie/światło COB włączone/ciemne/czerwone światło migające. Obrotowy składany hak magnetyczny - stojak obracany o 360° i składany o 270° hak lub magnes z tyłu zapewniają idealne umiejscowienie, aby spełnić różne wymagania dotyczące oświetlenia obszaru roboczego. Wodoszczelna, jest pyłoszczelna i zabezpieczona przed pryskającą wodą.
Markadaphomeu #ad
Producentdaphomeu #ad
Wysokość1.42
Długość5.04
Waga0.41
Szerokość2.09
Numer częściLed Arbeitsleuchte-911
Model911COB

10. Ledlenser

#ad

ładowalna lampa warsztatowa i narzędzie samochodowe w jednym, 220 lumenów, lampa budowlana, Ledlenser W1R Work latarka LED z możliwością ładowania, lampa robocza LED z 7 godzinami świecenia

#ad
Ledlenser #ad - Elastyczne opcje mocowania: wytrzymały klips lub magnes lampy warsztatowej umożliwiają elastyczne mocowanie, dzięki czemu można umieścić lampę dokładnie tam, gdzie potrzebujesz światła. Precyzyjne oświetlenie: dzięki przegubowi obrotowemu o 360° i obrotowej głowicy lampy lampa zapewnia precyzyjne i elastyczne oświetlenie w każdej sytuacji roboczej.

Wskaźnik poziomu naładowania akumulatora i naładowania pokazuje stan naładowania, a blokada transportu chroni przed przypadkowym włączeniem. Atwe ładowanie: wbudowany akumulator litowo-jonowy można wygodnie ładować przez USB-C. Dzięki jasności 220 lumenów idealnie nadaje się do warsztatów i prac w samochodach oraz zapewnia wiele możliwości zastosowania jako lampa ręczna.

Wszechstronna lampa robocza: ledlenser w1r work to coś więcej niż latarka. Idealny w podróży, ale również do dłuższych zastosowań. Ultrakompaktowa i ładowalna lampa: ultrakompaktowa lampa z klipsem na baterie zachwyca dwoma poziomami jasności i czasem świecenia wynoszącym 7 godzin. Idealne rozwiązanie dla profesjonalistów i majsterkowiczów.
MarkaLedlenser #ad
ProducentLedlenser #ad
Wysokość2.99
Długość1.26
Waga0.13
Szerokość1.5
Numer części502810
Model502810
Gwarancja2 lata.