Top 10 Camping Kühlschrank Kompressor – Duży sprzęt AGD

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. PLUG IN FESTIVALS

#ad

Elektryczna lodówka podróżna – kompresor – lodówka samochodowa – lodówka kempingowa – Powerstation do chłodzenia – 12 V 230 V – 50 litrów, PLUG IN FESTIVALS

#ad
PLUG IN FESTIVALS #ad - Duża pojemność: elektryczną lodówkę można ustawić w dwóch różnych trybach, maks. I ekologicznych. Ultra cicha praca: dzięki systemowi qair lodówka kompresorowa jest bardzo cicha. Idealnie nadaje się na kemping, wycieczki łodzią lub na festiwale.

Dzięki temu zawartość pozostaje świeża. Duża pojemność: dzięki naszej lodówce samochodowej o pojemności 50 l otrzymasz przenośną lodówkę i zamrażarkę o ogromnej wydajności chłodzenia. Dzięki trybowi max w krótkim czasie uzyskuje się najlepsze rezultaty chłodzenia. Ponadto mobilna skrzynia chłodząca przekonuje szlachetną metalową obudową i izolacją bez fluoru.

Wysoka jakość: lodówka kempingowa ma doskonałą wydajność chłodzenia, nawet w ekstremalnych temperaturach otoczenia chłodzi od +10 do -20°C. Wysoka jakość: dzięki aplikacji, wyświetlaczowi lcd i lampie led można uzyskać optymalną widoczność również w ciemności. Port usb umożliwia ładowanie innych urządzeń podczas procesu chłodzenia.
MarkaPLUG IN FESTIVALS #ad
ProducentPlug-In Festivals GmbH #ad
Wysokość40
Długość25.91
Waga0.04
Szerokość19.57
Numer częściPIF-IC40

2. AstroAI

#ad

łodzi, 12/24 V i 230 V, ciężarówki, do samochodu, AstroAI Elektryczna lodówka podróżna z kompresorem, kampera i gniazdka 22 l

#ad
AstroAI #ad - Funkcjonalna konstrukcja: tablica led pomaga sprawdzić i ustawić temperaturę w ciemnych obszarach. Temperatura robocza nie może przekraczać 55°C. Funkcja pamięci pozwala zaoszczędzić czas na ponownym ustawieniu funkcji pamięci.

Ponadto tryb max i tryb ecO zapewniają szybkie chłodzenie i oszczędność energii. Duża pojemność: 22 l duża pojemność z tacką na kostki lodu. Najlepiej nadaje się na piknik, podróż. Ochrona baterii: dzięki trzystopniowemu mechanizmowi ochrony baterii – niski, średni i wysoki – lodówka samochodowa może chronić akumulator pojazdu przed wyciekiem. Przedłużacz do zapalniczki samochodowej z wbudowanym bezpiecznikiem ceramicznym zapewnia ochronę przed przeciążeniem i zwarciem.

Port usb ładuje telefon w razie potrzeby. X 24, warzywa, lody, mięso, imprezę domową, pielęgnacja skóry i mleko. Może być lodówką lub zamrażarką, 5 cm dł. X 25, owoce morza, takich jak napoje, kemping, owoce, grillowanie, 4 cm wys. Wielofunkcyjność: dzięki adapterowi 12/24 v dc i 240 V AC można chłodzić tą lodówką w domu lub w samochodzie.
MarkaAstroAI #ad
Wysokość10
Długość9.61
Waga24
Szerokość12.8
Numer częściPF22IB
ModelG22

3. Engel

#ad

Lodówka samochodowa Engel SAWMR040F-G3 MR040 12/24 / 230V

#ad
Engel #ad - Napięcie: 12/24/230 woltów. Zakres temperatur: + 5 ° c do -18 ° C, płynna regulacja. Waga: 22 kg. Materiał: obudowa z tworzywa sztucznego / szara z czerwonym. Zawartość: 40 litrów.
MarkaEngel #ad
ProducentEngel #ad
Wysokość18.5
Długość25
Waga48
Szerokość15.5
Numer częściMR040F-U1
ModelMR040F-U1
Gwarancja3 jahre.

4. RGBer

#ad

Lodówka kempingowa, kompresorem, RGBer® AXR, 230 V, lodówka podróżna do samochodu, lodówka samochodowa z kompresorem, lodówka podróżna 12 V, z przyłączem do prądu

#ad
RGBer #ad - Nasza lodówka samochodowa może być używana do chłodzenia żywności i napojów. Nasza lodówka samochodowa oferuje tryb ECO dla oszczędzania energii i trybu MAX do szybkiego chłodzenia.

30 l dla 4-6 osób na kemping. Dual-use: przyłącze do samochodu 12/24 v i podłączenie do gospodarstwa domowego 100-240 V AC umożliwiają podwójne zastosowanie na kempingu i w domu. 45 dB. Energooszczędność: dostępne są 2 tryby pracy do wyboru. Niezawodność: wysoce wydajny i energooszczędny kompresor zapewnia prędkość chłodzenia do -20 °C. Poziom hałasu: maks. Nasza lodówka zapewnia wystarczającą pojemność ok. Bezpiecznik: sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa numer certyfikatu: S50533660 z 3-stopniową ochroną akumulatora samochodowego.
MarkaRGBer #ad
ProducentMoreich GmbH #ad
Wysokość16.14
Długość14.17
Waga31.92
Szerokość24.8
Numer częściKLTG-431-381
ModelAXR

5. tillvex

#ad

Tillvex® Elektryczna lodówka z kompresorem, pojemność 41 l, lodówka do -20 °C, złącze USB 12/24 V, łodzi, na kemping, ciężarówki, sterowana aplikacją, do samochodu, kampera, 230 V

#ad
tillvex #ad - Wszechstronne możliwości podłączenia: nasza lodówka posiada różne złącza, że jest ona wyjątkowo praktyczna. Maksymalny komfort chłodzenia: ciesz się swoimi napojami i potrawami w naszej elektrycznej lodówce tillvex podczas każdej przygody na świeżym powietrzu, w samochodzie, łodzi, przyczepie kempingowej lub w domu.

Wykorzystaj funkcję chłodzenia power cooling, aby w zaledwie 25 minut schłodzić żywność z 20°C do 0°C lub do -18°C w ciągu 40 minut. Nasza lodówka działa przy wzniesieniach do 30°. Korzystaj z ergonomicznych detali, dodatkowy uchwyt do ciągnięcia i duże, takich jak uchwyt o regulowanej wysokości 40 cm, stabilne kółka ułatwiające manewrowanie. Inteligentne wzornictwo, wszechstronne funkcje: pokrywka naszej lodówki jest wyposażona w 2 uchwyty na napoje i zintegrowaną linijkę do praktycznych zastosowań, takich jak pomiar wielkości ryb lub materiałów budowlanych. Kierunek otwierania pokrywy można zmienić lub całkowicie usunąć.

Wszechstronne chłodzenie: dzięki zintegrowanemu systemowi chłodzenia sprężarki nasza lodówka ma wyraźną przewagę w porównaniu z tradycyjnymi akumulatorami chłodzącymi. 2 różne programy chłodzenia: tryb max zapewnia szybkie chłodzenie i zamrażanie, ciężarówce, tryb Eco zapewnia oszczędny proces chłodzenia. Dzięki odpornej na zarysowania powierzchni i głośności wynoszącej zaledwie 45 dB zapewnia wyjątkowo cichą pracę. Połączenie funkcji zimnej/zamrażania i ogrzewania od -20°c do 20°c sprawia, podwójne złącze AC/DC, powerbank, takich jak warzywa, w tym telefon komórkowy, ryby, owoce, mięso, napoje i artykuły kosmetyczne.
Markatillvex #ad
ProducentDWD-Company GmbH & Co. KG #ad
Wysokość17.72
Długość17.72
Szerokość27.17

6. AAOBOSI

#ad

Kampera, do samochodu, 12/24 V i 100-240 V, do -20 °C, AAOBOSI Kompresor chłodzący 50 l, lodówka samochodowa ze sterowaniem WiFi APP, łodzi, ciężarówki, na kemping

#ad
AAOBOSI #ad - Połączenie z aplikacją wi-filodówka elektryczna obsługuje połączenie wifi, połączenie z aplikacją dla systemu Android i iOS Uwaga: do pierwszego użytkowania wymagane jest połączenie WiFi. Jeśli napięcie wyjściowe jest niewystarczające, aby upewnić się, lodówka 12 V zamyka się automatycznie, że samochód będzie działał najpierw.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nami przez amazon. Trójstopniowa ochrona h/m/l - lodówka samochodowa aobosi posiada system ochrony dla różnych poziomów h/m/l. System może reagować na różne napięcie rozruchowe i wyłączania. Tryb max i ecokompresor chłodzący jest dostępny w trybach pracy max szybkie chłodzenie i ECO oszczędność energii. Po pomyślnym nawiązaniu połączenia WiFi można nawiązać połączenie bezprzewodowe bezpośrednio z telefonu bez Wi-Fi.

Odpowiemy ci w ciągu 24 godzin. Lodówka aobosi jest wyposażona w adapter 100-240 v ac i 12/24 V DC, który może być używany w domu lub w samochodzie. Kabel adaptera ma około 2, 6 m długości i wystarcza do wszystkich rodzajów rozrywki na świeżym powietrzu. W sumie są dwie strefy, a całkowita pojemność lodówki wynosi 50 l. W trybie max temperaturę lodówki można bardzo szybko schłodzić do 0°C.
MarkaAAOBOSI #ad
ProducentAAOBOSI #ad
Wysokość17.91
Długość28.46
Waga39.9
Szerokość14.17
Numer częściT50
ModelT50
Gwarancja1.

7. Fullwatt

#ad

Ciężarówki, 220 V-240 V, odporna na wstrząsy, z rolkami, zamrażarka na kemping, do samochodu, 35 l, łodzi, elektryczna lodówka 12 V, chłodzenie do -20°C, 24 V, Fullwatt Lodówka kompresorowa, kampera,

#ad
Fullwatt #ad - Ochrona bateriilodówka samochodowa jest wyposażona w 3-stopniowy czujnik baterii, aby prawidłowo funkcjonować i uniknąć uderzeń o obudowę. Przenośny uchwyt i kółkadwustronny uchwyt, podnoszenie i ciągnięcie, składany uchwyt z jednej strony i kółka z drugiej dla łatwej mobilności nadaje się również dla dziewcząt. Podwójny wskaźnik temperaturymateriał abs, wyjmowana kieszeń do oddzielnego przechowywania w zamrażarce lub do stosowania w jednej temperaturze po wyjęciu, odporna na uderzenia i cicha, zabezpieczenie przed dziećmi w celu ochrony przed niewłaściwym użytkowaniem, ciesz się życiem.

Duża pojemnośćta 35-litrowa lodówka może przechowywać przedmioty w komorze podwójnej temperatury, napoje, grillowanie, ciasto i pielęgnacja skóry w komorze chłodniczej. Zastosowanie z dostępnymi na rynku gniazdami 100 V do 240 V lub źródłami zasilania 12/24 V, który chroni akumulator samochodowy. Najlepiej nadaje się na piknik, warzywa, takie jak owoce morza, mięso, owoce, kemping, lody w komorze zamrażarki, podróże, aby spełnić różne potrzeby! Idealny prezent dla kobiet i mężczyzn.

Wbudowane światło led zapewnia większy komfort przy słabym oświetleniu lub w nocy. Panel wyświetlacza może kontrolować temperaturę i przełączać między Fahrenheita a Celsjusza; po ponownym uruchomieniu ustawiona temperatura jest taka sama jak przed uruchomieniem. Ekran lcd i cyfrowa funkcja regulacji temperaturynasza lodówka samochodowa wykorzystuje technologię chłodzenia kompresora i zamraża w zakresie od 30 do -20 stopni Celsjusza. Ma konstrukcję odporną na uderzenia i można go przechylać o 30°, takimi jak akumulatory samochodowe.
MarkaFullwatt #ad
Wysokość14.57
Długość24.8
Waga29.76
Szerokość13.78

8. RGBer

#ad

Do samochodu, ciężarówki, na kemping, chłodzenie do -20 °C, 230 V, 2 w 1, podwójna strefa lodówki i zamrażarki, RGBer® Lodówka samochodowa z kompresorem, 12/24 V

#ad
RGBer #ad - Nasza lodówka samochodowa może być używana do zamrażania oraz przechowywania żywności i napojów. Wydajna i energooszczędna sprężarka naszej lodówki samochodowej zapewnia prędkość chłodzenia do -20°C. Nasza lodówka zapewnia wystarczającą pojemność 50 l dla 4-8 osób na kemping.

Podwójna strefa: dzięki chłodzeniu dual zone można oddzielnie chłodzić lub zamrażać różne rodzaje żywności. Bezpiecznik: sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa GS numer certyfikatu: S50533660 z 3-stopniową ochroną akumulatora samochodowego. Nasza lodówka samochodowa może być używana do zamrażania oraz przechowywania żywności i napojów. Komora zamrażarki zapewnia imponującą wydajność przy temperaturze do -20°C, podczas gdy komora chłodząca może osiągnąć temperaturę od 17°C do 0°C.

Podwójne zastosowanie: przyłącze do samochodu 12/24 v i przyłącze do gospodarstwa domowego 100-240 V AC falownik 230 V na 12 V w zestawie umożliwiają podwójne zastosowanie na kempingu i w domu. Niezawodność: wysoce wydajny i energooszczędny kompresor zapewnia prędkość chłodzenia do -20°C. Nasza lodówka zapewnia wystarczającą pojemność 30 l na rodzinny kemping.
MarkaRGBer #ad
ProducentMoreich GmbH #ad
Wysokość16.93
Długość14.17
Waga33.07
Szerokość25.59
Model30 l
Gwarancja1 rok gwarancji w przypadku wad producenta.

9. AAOBOSI

#ad

AAOBOSI 37 l kompresorowa lodówka samochodowa ze sterowaniem WiFi APP, łodzi, ciężarówki, kampera, lodówka do -20 °C, złącze USB, 12/24 V i 100-240 V, na kemping, do samochodu

#ad
AAOBOSI #ad - Istnieją łącznie dwie strefy, a temperatura w każdej strefie jest regulowana niezależnie. Zakres temperatur lodówki 12 v wynosi od -20°c do 20°C, co z łatwością zaspokoi Twoje różne potrzeby związane z zamrażaniem. W trybie max trwa zaledwie 15 minut, aż pusta lodówka ostygnie od 25°C do 0°C temperatura otoczenia wynosi 25°C.

Szybkie chłodzenie: lodówka kompresorowa jest wyposażona w dwa tryby, tryb max szybkie chłodzenie i tryb eco oszczędność energii. Jeśli napięcie wyjściowe jest niewystarczające, aby upewnić się, lodówka 12 V zamyka się automatycznie, że samochód będzie działał najpierw. Ta samochodowa lodówka pomieści 52 puszki coli, 27 litrów po lewej stronie i 10 litrów po prawej stronie, 27 butelek wody lub 12 butelek czerwonego wina. Trójstopniowa ochrona h/m/l - lodówka samochodowa aaobosi posiada system ochrony dla różnych poziomów h/m/l. Po pomyślnym nawiązaniu połączenia WiFi można nawiązać połączenie bezprzewodowe bezpośrednio z telefonu bez Wi-Fi.

W międzyczasie kupno lodówki z kompresorem jest również dostarczane z kablem sieciowym AC 100 V-240 V, bardzo praktyczna w podróży. Sterowanie przez wifi + aplikacja lodówka aaobosi obsługuje połączenie wifi, połączenie z aplikacją dla systemu Android i iOS Uwaga: do pierwszego użytkowania wymagane jest połączenie WiFi. System może reagować na różne napięcie rozruchowe i wyłączania. Przenośne zasilanie, kampera, ogniwa słoneczne mogą również ładować lodówkę kompresorową, do samochodu, który nadaje się na kemping, off-road i tak dalej.
MarkaAAOBOSI #ad
ProducentAAOBOSI #ad
Wysokość17.36
Długość15.75
Waga34.17
Szerokość25.47
Numer częściTW35
ModelTW35
Gwarancja1.

10. WANNYTON

#ad

Z kółkami i uchwytami, przenośna, 12/24/100-240 V, mini lodówka do samochodów ciężarowych, 58 litrów, z kablem AC/DC, łodzi, WANNYTON Elektryczna lodówka z kompresorem, kamperów

#ad
WANNYTON #ad - Duża pojemność: elektryczna lodówka firmy wannyton ma wymiary 70, 3 x 47, 4 cm, 5 x 45, dzięki czemu do pudełka zmieści się również butelki o pojemności 1, 6 cm i ma pojemność 58 l na wszelkiego rodzaju żywność i napoje. Wewnętrzne oświetlenie jest korzystne dla użytkowania w ciemności.

Może schłodzić lodówkę do 0°C. Ochrona baterii: 3-stopniowy czujnik akumulatora skutecznie chroni akumulator samochodowy przed głębokim rozładowaniem. Do domu i samochodu: lodówka samochodowa jest dostarczana z kablem dc o długości 3, dzięki czemu można jej używać zarówno w domu, kamperach, SUV-ach, ciężarówkach, jak i w samochodach osobowych, 5 m 12/24 V i kablem AC o długości 2 m 100-240 V, łodziach itp. Wydajny i energooszczędny: zakres temperatur: od -20 do +20°c.

Drążek i koła ułatwiają transport w dużym stopniu. Wnętrze ma wysokość 38, 5 l. Ponadto tryb eco zapewnia mniejsze zużycie energii i mniejszy poziom hałasu. Przyjazny dla użytkownika: za pomocą dotykowego panelu sterowania z wyświetlaczem można łatwo sterować temperaturą chłodzenia. Ponadto dzięki funkcji pamięci oryginalne ustawienia powracają, gdy urządzenie jest ponownie włączone po wyłączeniu lub odłączeniu zasilania. W ciągu 30 min.
MarkaWANNYTON #ad
Wysokość18.7
Długość17.95
Waga33.07
Szerokość27.68