Top 10 Stop Cat Pro – Odstraszanie zwierząt

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Bubbacare

#ad

Do użytku wewnątrz i na zewnątrz,, 4 tryby pracy, ultradźwiękowy odstraszacz myszy 360°, urządzenie do użytku na zewnątrz, z migającym światłem, zasięg 600 m², Odstraszacz kotów do użytku na zewnątrz

#ad
Bubbacare #ad - Można go łatwo umieścić na wysokości 20-50 cm od podłoża. Tryb 1 emituje fale ultradźwiękowe o częstotliwości 9-23, migające światło i jest bardziej skuteczny w ochronie przed szkodnikami. Najdłuższy obszar wykrywania wynosi 600 metrów kwadratowych, nasz odstraszacz szczurów jest wyposażony w 3 rogi dźwiękowe i górny róg, najlepsza odległość wynosi 360 metrów kwadratowych.

Ale nie martw się, nie zaszkodzi Twojemu pupilowi. 9 diod led miga na przemian w kolorze czerwonym i białym, wiewiórki, takie jak szczury, wiewiórki, mrówki itd. Od szkodników. Po 4 tygodniach systematycznej pracy myszy nie będą już w domu. Wysoka czułość i migające światło - nasz ultradźwiękowy odstraszacz myszy jest wyposażony w automatyczną różną częstotliwość i czułą cyrkulację, norniki, krety, myszy, silny błysk promieniowania i dźwięk działają jednocześnie i skutecznie rozpoznają różne zwierzęta, lisy, pająki, aby odstraszyć niepożądane szkodniki. Zaleca się włączenie urządzenia na 24 godziny. Atwa obsługaprosta konstrukcja tego ultradźwiękowego odstraszacza szkodników ułatwia instalację w kuchni, ogrodzie, sypialni, magazynie, przedszkolu, sadach itd.4

4 tryby pracy - odstraszacz zwierząt można ręcznie przełączać między trybem 1 i 4, 5 khz; tryb 2 emituje fale ultradźwiękowe o częstotliwości 23, 5 khz, 5 – 65 kHz ten tryb jest wyciszony; tryb 3 wysyła 9-23, migające światło, migające światło, a głośność można dowolnie regulować. Zakres wykrywania 360°nowa ulepszona konstrukcja 3d, który skutecznie wykrywa i odpiera inwazyjne szkodniki z otoczenia, dzięki czemu osiąga bardzo szeroki zakres promieniowania 360 stopni. Przyjazna dla ludzi i zwierząt domowych - nasza skuteczna ochrona przed myszami wykorzystuje fale ultradźwiękowe, które są niesłyszalne dla ludzkich uszu i są słyszalne tylko przez zwierzęta.
MarkaBubbacare #ad
ProducentBubbacare #ad
Wysokość1.97
Długość1.97
Szerokość1.97
Numer częściSM-001
ModelSM-001

2. YC360

#ad

Ptaków, ptaków, psów, ultradźwiękowy odstraszacz zwierząt, kotów, lisów i innych, szczurów, odstraszacz zwierząt z migającymi diodami LED, Odstraszacz kotów

#ad
YC360 #ad - Humanizowany design nie zaszkodzi Twoim kotom, 5 kHz do 45, psom ani innym zwierzętom domowym. Wskazówka: w przypadku burzy lub złej pogody, ogrodzie lub na tarasie, granicach, na podjeździe, garażach, zaleca się używanie jej w pomieszczeniach.

W oczach sowy znajduje się 14 mocnych diod led. Jeśli chodzi o jego usta, silnych migających świateł i alarmu akustycznego, jest to nadajnik ultradźwiękowy. Ultradźwięki + silne miganie + alarm dźwiękowy. Ten środek ochrony kotów jest wodoszczelny ip54. Nos obrony przed sowami to czujnik podczerwieni pir, a oświetlenie led sprawia, który rozpoznaje zwierzęta wszystkich rozmiarów. Pozwól, aby sowy pochłonęły energię, gdy świeci słońce. Jednocześnie nie zawiera substancji chemicznych i niebezpiecznych.

Efektywny zakres obejmuje łuk 120 stopni i odległość do 10 m. Gdy zewnętrzny środek odstraszający wykryje ruch i ciepło ciała, emituje mieszankę ultradźwięków różnych fal, aby odstraszyć zwierzęta. Gdy tylko zwierzęta osiągają promień 30 stóp, czujnik ruchu emituje fale ultradźwiękowe, że zwierzę jest nieprzyjemne i ucieka. Czujnik podczerwieni. Prowadzi tylko zwierzęta, nie uszkadzając ich.
MarkaYC360 #ad
ProducentAmbroe Store #ad
Wysokość3.54
Długość3.54
Szerokość1.18
Numer częściabb
Modelabb

3. joymico

#ad

Kolce do odstraszania ptaków, oknie, dachu, do łatwego montażu na balkonie, 10 m, Odstraszacz gołębi, efektywna stal nierdzewna, z wytrzymałą i regulowaną osłoną kolców

#ad
joymico #ad - Joymi kolce ze stali nierdzewnej to bezpieczne, takich jak gołębie, kosy i inne duże lub małe ptaki, ale nie szkodzą im. Dzięki tym kolcom odstraszającym ptaki, ogrodzeniach, skrzynkach pocztowych, parapetach, pasuje do każdej powierzchniKażdy zestaw kolców przeciw ptakom zawiera 30 pasków, łącznie 10 metrów.

Trwałe rozwiązaniekolce na ptaki działają jak wizualny i fizyczny odstraszacz ptaków, myszy. Jeśli znajdziesz problem z naszymi kolcami barierowymi dla małych ptaków i dużych ptaków, nie wahaj się z nami skontaktować. Wszystkie kolce dla ptaków są objęte roczną gwarancją. Atwy montażpaski kolców dla ptaków mają nawiercone otwory na podstawie, aby zamocować kolce dla trwałego umieszczenia, śrub lub gwoździ, opasek kablowych, można użyć kleju, aby trzymać ptaki. Kolce gołębie działają również do odstraszania zwierząt, węże, wrony, mewy, szpaki, takich jak szopy, jaskółki, koty, wiewiórki, skuteczne i trwałe rozwiązanie.

Obiecujemy, że w ciągu 24 godzin udzielimy satysfakcjonującego rozwiązania. W porównaniu z kolcami dla ptaków z tworzywa sztucznego, te kolce dla gołębi są wytrzymałe i trwałe, gdy stoją na zewnątrz, dzięki czemu nie wymaga konserwacji i nie wymaga częstej wymiany. Zakup bez ryzyka wszystkie kolce odstraszające ptaki joymi oferują klientom 100% gwarancję zwrotu pieniędzy. Te metalowe kolce odstraszające ptaki nie rdzewieją, niezależnie od pogody i nie pozostawiają plam rdzy na powierzchni. Pełne zadowolenie klienta jest dla nas bardzo ważne.
Markajoymico #ad
Producentjoymi-de #ad

4. KADAX

#ad

Dach, kolce dla kotów, parapet, czarna, ochrona przed gołębiami, 51 x 4 x 3,5 cm, gołębi, ptakami, wytrzymała 6, KADAX 3-rzędowa ochrona przed ptakami z tworzywa sztucznego, ogrodzenie, kun

#ad
KADAX #ad - Przedmiot jest wykonany z poliwęglanu, który jest odporny na działanie warunków atmosferycznych, dużą sztywnością i odpornością na uderzenia. Kolce z tworzywa sztucznego są sprzedawane w modułach o długości 510 mm. Ponadto dostępny jest również trzeci rzęd, który zapobiega lądowaniu między kolcami.

Przedmiot można łatwo zamontować, schody lub balustrady, kołkami lub opaskami kablowymi. Dzięki temu balustrady i dachy pozostają czyste i estetyczne. Produkt chroni zarówno przed ptakami gołębie, kuny, sufity kasetowe, gzymsy, wiewiórki. B. Są one dostępne w sześciu kolorach: białym, brązowym, odpornego na promieniowanie UV. Indywidualny moduł wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, antracytowym, co gwarantuje skuteczną ochronę. Kolce z tworzywa sztucznego wyróżniają się bardzo wysoką wysokością – do 35 mm, czarnym, zielonym lub srebrnym.

Plastikowe kolce przeciwko gołębi składają się z dwóch równoległych rzędów kolców. Dzięki bogatej palecie kolorów możemy wybrać najbardziej pasujący kolor do zabezpieczonej powierzchni. Kolce można zamontować nawet na powierzchniach betonowych metalowych lub drewnianych. 108 kolców w jednym module gwarantuje skuteczną ochronę ptaków i zwierząt, dlatego kolce można używać przez cały rok.
MarkaKADAX #ad
ProducentKADAX #ad
Wysokość1.38
Długość20.08
Waga1.23
Szerokość1.57
Numer częściK576
ModelK576

5. PUTAII

#ad

Lisom, kunom, odstraszacz zwierząt, skuteczny przeciwko kotom, wodoszczelny, z czujnikiem ruchu PIR, szczurom, ptakom, solarny, Ultradźwiękowy odstraszacz kotów, odstraszacz kretów, psom

#ad
PUTAII #ad - Urządzenie emituje dźwięki o wysokiej częstotliwości o różnej wysokości, które chcesz chronić i umieścić w nasłonecznionym miejscu. Zasilany energią słoneczną i wodoszczelnyultradźwięki odstraszające koty z panelem słonecznym na górze, z którego wykonano solarną ochronę przed zwierzętami to wysokiej jakości konstrukcja z tworzywa sztucznego ABS, wytrzymała twarda obudowa jest zabezpieczona przed deszczem, który może zbierać energię słoneczną.

Może być stosowany do odstraszania dzikich zwierząt na kempingu. Następnie można rozpocząć pracę. Wysokiej jakości serwis posprzedażowyjeśli napotkasz jakiekolwiek problemy podczas korzystania z produktu, skontaktuj się z nami w odpowiednim czasie, odpowiemy Ci w ciągu 24 godzin i udzielimy satysfakcjonującej odpowiedzi. Przenośny i łatwy w obsłudze wystarczy umieścić środek odstraszający owady w miejscu, jest wygodny w noszeniu i łatwy w instalacji.

Dźwięki o wysokiej częstotliwości są drażniące dla zwierząt, jednak ludzie prawie ich nie słyszą. Ultradźwiękowy odstraszacz kotówwydajne ultradźwięki, takim jak karaluchy, szczury, myszy, dopasowane do syreny. Materiał, śniegiem i wiatrem oraz nadaje się do trudnych warunków pogodowych. Jeśli nie jesteś w 100% zadowolony z naszych produktów, prosimy o podanie cennych sugestii. Solarny odstraszacz moli wibruje.
MarkaPUTAII #ad
ProducentPUTAII #ad
Wysokość3.94
Długość2.36
Szerokość0.79
Numer częściHSC-Katzenschreck-0918
ModelLSR-Solar Katzenabwehr-0406

6. TFORT

#ad

Częstotliwość 13,5-45,0 kHz, czujnik ruchu, ptakom, skuteczny przeciwko kotom, Ultradźwiękowy odstraszacz kotów, szczurom, kunom, lisom, psom, zasięg do 8 m, kun

#ad
TFORT #ad - Inteligentny i automatycznie aktywowany pir wbudowany czujnik pir wykrywa obecność w przedniej części w promieniu od 110° do 8 metrów. Atwa instalacja i użytkowanie dzięki otworom do zawieszenia z tyłu i uchwytowi montażowemu na spodzie można wbić go w ziemię lub powiesić na ścianie. Skuteczna obrona przed zwierzętamitfort odstraszacz kotów jest wyposażony w mocny ultradźwiękowy głośnik i latarkę led, dzięki czemu czują się niekomfortowo.

Rodek odstraszający zwierzęta aktywuje się automatycznie i wysyła ultradźwięki, szczury, szopy pracze, psy, wiewiórki, króliki, takich jak koty, gdy zwierzęta dostaną się do swojego obszaru wykrywania. Zaprojektowany do długotrwałego użytkowania certyfikat wodoszczelności ip44 i ulepszony dzięki strukturalnej wodoodpornej obróbce, śnieg lub wiatr. Ponadto jest nieszkodliwy dla ludzi, środowiska i zwierząt domowych, które odstraszają zwierzęta za pomocą ultradźwięków, chroń swój dom w bezpieczny i przyjazny dla środowiska sposób. Za pomocą lewego przycisku regulacji czułości można ustawić czułość maszyny w zależności od potrzeb.

Skutecznie odstrasza większość zwierząt, kuny i lisy itd. Jeśli ustawisz go na zewnątrz, upewnij się, że panel słoneczny jest wystawiony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, aby zmaksymalizować wydajność ładowania. W razie problemów można się z nami skontaktować w każdej chwili. Ponieważ ten ultradźwiękowy odstraszacz zwierząt potrzebuje energii słonecznej podczas użytkowania, okapów i innych przeszkód, należy go zainstalować na ziemi bez drzew, ten środek odstraszający zwierzęta bez problemu jest odporny na deszcz, aby zapobiec zmniejszeniu jego efektywności energetycznej.
MarkaTFORT #ad
ProducentTFORT #ad
Wysokość3.54
Długość4.33
Waga0.55
Szerokość1.57
Numer częściDWQGQ-2023-FBM
ModelAR33-2023

7. Gardigo

#ad

Odstraszacz kun, średnica Ø 100 mm do Ø 120 mm, GARDIGO® Pas odstraszający kuny, do domu, rura, ochrona przed kunami z galwanizowanej stali, zestaw 2 szt. do rur spustowych, rynny dachowej i drzew

#ad
Gardigo #ad - W przypadku gwarancji lub gwarancji jesteś tym samym po bezpiecznej stronie. Nakładki ochronne na drucianych szpikulcach zapewniają dodatkową ochronę, podczas gdy krótkie i długie druty utrudniają wspinaczkę.

Ochrona przed kunami: nasz pas odstraszający kuny jest chroniony przez galwanizację, tarcie i zmienne warunki atmosferyczne, odporny na uderzenia, dzięki czemu przez długi czas mogą chronić dach i strych. Ochrona przed kunami: pas odstraszający kuny jest montowany za pomocą systemu wtykowego, można go rozszerzyć modułowo i dzięki temu można go dopasować do rury spustowej o średnicy 100-120 mm na każdy pas odstraszający kuny.

Ochrona przed kunami: odstraszacz kuny nie rani zwierzęcia, służy jedynie do odstraszania kun. Doskonałe doświadczenie w rozwoju produktów z siedzibą w Niemczech w zakresie sprzedaży i wsparcia. Ochrona przed kunami: dzięki pasowi odstraszającemu kuny, koty i szopy pracze nie dostaną się na dach lub strych przez rury spustowe, drzewa i rynny. Szpikulce druciane blokują drogę zwierząt.
MarkaGardigo #ad
ProducentTevigo #ad
Waga1.35
Numer części62364FBA

8. Gardigo

#ad

Kotów do ogrodu, zasięg do 10 m, odstraszacz ptaków, czapli, kotów, psów, w zestawie baterie, GARDIGO® Strumień wody odstraszacz zwierząt I odstraszacz ptaków, czujnik ruchu PIR

#ad
Gardigo #ad - Doskonałe doświadczenie w rozwoju produktów z siedzibą w Niemczech w zakresie sprzedaży i wsparcia. Urządzenie do obrony przed zwierzętami służy jako odstraszacz psów, gołębi, kotów i szopów praczy. Ochrona sprzedajĄce: nasz odstraszacz zwierząt działa jako obrona czapli w stawie, królikami lub psami, aby chronić grządki przed kotami, a także jako odstraszacz kotów na zewnątrz, a przy okazji podlewa trawnik i rośliny.

Czujnik ruchu pir wykrywa zwierzęta w zakresie ok. W przypadku gwarancji lub gwarancji jesteś tym samym po bezpiecznej stronie. Zasięg można regulować za pomocą regulatora. Dzięki dołączonym bateriom odstraszacz zwierząt jest natychmiast gotowy do użycia.

Ochrona przed zwierzętami: nasza ochrona przed zwierzętami zatrzymuje niechcianych gości z Twojego ogrodu. Optymalny do odstraszania ptaków, psów, dzikich zwierząt i kotów oraz ochrony ogrodów, czapli, grządek lub stawów. Ochrona przed zwierzętami: nasz odstraszacz zwierząt ma zasięg do 10, w zależności od ustawienia i ciśnienia wody. 100° x 60° i aktywuje strumień wody.
MarkaGardigo #ad
ProducentTevigo #ad
Wysokość25.98
Długość5.51
Waga0.02
Szerokość4.06
Numer części60083_neu
Model1552959

9. MEISHANG

#ad

Kratka z kolcami, 15 sztuk, bariera dla kotów, bariera dla kotów, kratka z kolcami, mata do odstraszania kotów, bariera dla kotów, kratka do odstraszania kotów

#ad
MEISHANG #ad - Zastosowanie: matę antykotową można umieścić wszędzie tam, sofy, gdzie nie chcesz mieć zwierząt w pobliżu. Mata ochronna dla kotów pasuje do ogrodu, trawnika, grządek, roślin, warzyw, samochodu itd.

Wysokiej jakości materiały - odstraszacz kotów jest wykonany z miękkiego tworzywa sztucznego, trwałego, wodoodpornego i nadaje się do użytku wewnątrz lub na zewnątrz, może być ponownie użyty i poddany recyklingowi. Swobodne cięcie - cztery narożniki kratki mają pierścień łączący, w razie potrzeby można je dowolnie przycinać i łączyć w poziomie lub pionie.

Zawartość opakowania - 15 mat do odstraszania kotw, rozmiar 20 x 40 cm, kotwy gruntowe w kształcie litery U 10 cm długości. Miękkie kolce z tworzywa sztucznego - ochrona przed kotami mata odstraszająca kota może uniemożliwić kotom lub psom przejście, ale nie ranią ich, aby zapobiec zbliżaniu się zwierząt do obszaru, który chcesz chronić.
MarkaMEISHANG #ad
ProducentMEISHANG #ad

10. Love begans

#ad

Ultradźwiękowy odstraszacz kun, ładowanie przez USB, Ultradźwiękowy odstraszacz zwierząt, solarny odstraszacz kotów, do ogrodu/na podwórko, wodoszczelny, z oświetleniem LED, skuteczny przeciwko kotom,

#ad
Love begans #ad - Może być używany przez cały rok w pomieszczeniach i na zewnątrz, można go postawić w każdych warunkach pogodowych i nie musisz się martwić, że nie będzie działać w deszczu. Ultradźwiękowy odstraszacz kotów umieszcza się na słonecznej powierzchni, a następnie po prostu włącza. Skuteczny do odstraszania większości zwierząt, wiewiórki, szczury, takich jak koty, króliki, lisy itd.

Solar i akumulator: dołączone akumulatory są obsługiwane przez panel słoneczny i umożliwiają bezprzewodowe użytkowanie. Lampa błyskowa zwiększa skuteczność odstraszacza zwierząt w ciemności. Wskazówka: nie zanurzać w wodzie. Rodek odstraszający zwierzęta aktywuje się automatycznie i wysyła ultradźwięki, psy, kuny, szopy pracze, gdy zwierzęta dostaną się do swojego obszaru wykrywania. Wydajne ultradźwięki: zintegrowany czujnik pir wykrywa obecność w obszarze czołowym w promieniu od 110° do 8 metrów.

Skuteczna obrona przed zwierzętami: ultradźwięki i światło błyskowe można indywidualnie ustawić w celu ochrony przed zwierzętami na koty, szczury, psy, kuny, myszy itp. Przenośna i kompaktowa konstrukcja do instalacji w domu, ogrodzie, na podwórku lub w innym miejscu. Wodoszczelność: ultradźwiękowy odstraszacz zwierząt z wodoodporną konstrukcją ip44 umożliwia pracę w deszczu. Atwy w obsłudze: dźwięk i błysk współpracują ze sobą dźwięk o wysokiej częstotliwości jest niesłyszalny lub niesłyszalny dla ludzi.
MarkaLove begans #ad
ProducentLove begans #ad
Wysokość3.43
Długość5.71
Szerokość3.74