Top 10 Suunto 9 Peak Pro Schutzfolie – Folie i szkła ochronne do telefonów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. smartect

#ad

0,3 mm, bez pęcherzyków powietrza, przezroczyste kompatybilne z Suunto 9 Peak, smartect Szkło ochronne 3 sztuki, ultra, twardość 9H, folia ochronna HD, odporna na zarysowania, ultra przezroczyste

#ad
smartect #ad - Wszystkie folie ochronne na wyświetlacz firmy smartect są samoprzylepne. Atwa instalacja: dzięki dołączonemu zestawowi montażowemu i czyszczącemu możliwy jest perfekcyjny montaż folii na wyświetlacz bez pęcherzyków powietrza.

Szklana osłona chroni wyświetlacz przed zadrapaniami i pęknięciami. Zakres dostawy: w zakres dostawy wchodzą 3 szklanki ochronne, 1 ściereczka z mikrofibry, 3 chusteczki nawilżane, 2 naklejki przeciwpyłowe i szczegółowa instrukcja obsługi w języku niemieckim. Idealne dopasowanie: folia na ekran smartect jest w 100% kompatybilna z oryginalnym produktem Suunto 9 Peak. Optymalna ochrona wyświetlacza: folia ochronna wykonana jest z wysokiej jakości japońskiego szkła ochronnego Asahi o stopniu twardości 9H.

Należy pamiętać, że w przypadku zakrzywionego smartfona folia pokrywa jedynie poziomą powierzchnię. Wszechstronny wybór: odkryj różnorodny asortyment szkieł smartect do smartfonów, aparatów, Privacy, tabletów i zegarków. Wybierz pomiędzy Clear, Matte i Full Screen.
Markasmartect #ad
ProducentSmartect® #ad
Wysokość0.5
Długość1.57
Szerokość1.57
Numer części3Pack_Suunto_9_Peak
Model3Pack_Suunto_9_Peak

2. MEMELOKA

#ad

3 sztuki wysoka czułość zapobiegająca powstawaniu pęcherzyków powietrza ochrona przed odciskami palców, odporne na zarysowania, MEMELOKA SUUNTO 9 Peak folia ochronna do SUUNTO 9 Peak, twardość 9H, szkło hartowane SUUNTO 9 Peak

#ad
MEMELOKA #ad - Twardość 9h: wykonany z hartowanego szkła o twardości 9H, zapewnia silną i niezawodną ochronę inteligentnych zegarków, skutecznie odporny na zarysowania i uderzenia. Ochrona przed odciskami palców: hydrofobowa i oleofobowa powłoka na powierzchni folii ochronnej skutecznie redukuje odciski palców i plamy, dzięki czemu ekran telefonu jest zawsze czysty i wolny od błędów.

Idealnie nadaje się do inteligentnych zegarków. 99% przepuszczalności światła zapewnia natywną rozdzielczość obrazu i wideo. Wysoka czułość: folia ochronna na wyświetlacz o grubości 0, 3 mm z hartowanego szkła zapewnia czuły dotyk i jakość obrazu HD.

Zawartość pudełka: ten zestaw zawiera 3 x folia ze szkła hartowanego, 3 x chusteczki nawilżane, 3 x ściereczka z mikrofibry, 3 x naklejki przeciwpyłowe, jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Kompatybilność: specjalnie zaprojektowana do SUUNTO 9 Peak.
MarkaMEMELOKA #ad
ProducentMEMELOKA #ad
Numer częściYDX10338
ModelYDX10338

3. Savvies

#ad

Savvies Szkło ochronne do Suunto 9 Peak 3 sztuki szkło hartowane 9H, ochrona wyświetlacza

#ad
Savvies #ad - Odporna na zarysowania przez klucze i lekkie upadki. Kompatybilność dotykowa ta ochrona ekranu zachowuje oryginalną funkcjonalność dotykową Twojego urządzenia, jest kompatybilna z Suunto 9 Peak i gwarantuje szybką i dokładną reakcję przy każdym dotknięciu i wycieraniu.

Ultra wyraźny wyświetlacz zanurz się w realistycznych kolorach i ostrości, bez utraty jakości. Atwa i szybka instalacja nasza specjalnie opracowana silikonowa warstwa klejąca umożliwia nakładanie bez pęcherzyków powietrza i instalację w mniej niż minutę bez pęcherzyków powietrza. Powłoka zapobiegająca pozostawianiu odcisków palców Nasza specjalna powłoka chroni przed brudem, tłuszczem i odciskami palców, dzięki czemu ekran pozostaje czysty i nieskazitelny.

Wysoce przezroczysta powierzchnia szkła ochronnego zapewnia 99% przejrzystości, zapewniając wyraźne wrażenia wizualne. Odporność na zarysowania 9h dzięki twardości powierzchni 9H ta osłona wyświetlacza z prawdziwego szkła zapewnia doskonałą ochronę przed zadrapaniami i uderzeniami.
MarkaSavvies #ad
ProducentSavvies #ad
Wysokość0.5
Długość7.09
Szerokość3.35
Numer części3741275

4. Savvies

#ad

Ochrona wyświetlacza, szkło hartowane 9H, Savvies 3 x szkło pancerne kompatybilne z Suunto 9 Peak Pro

#ad
Savvies #ad - Kompatybilność z 3d touch przyjemna powierzchnia i zaokrąglone krawędzie szkła hartowanego zapewniają optymalną obsługę. Twardość 9h - bardzo twarda powierzchnia tego szkła pancernego niezawodnie chroni wyświetlacz przed zadrapaniami – kompatybilna z Suunto 9 Peak Pro.

Clear hd dzięki wysokiej przejrzystości szkła ochronnego zawartość ekranu pozostaje wyraźna i wyraźna. Atwa instalacja Łatwy montaż prawdziwego szkła bez pęcherzyków powietrza dzięki zoptymalizowanej warstwie klejącej – zestaw montażowy w zestawie ściereczka do czyszczenia na mokro i sucho, podkładka do usuwania kurzu, pomoc w pozycjonowaniu, rakietka montażowa. Ochrona przed odciskami palców Odporna na zabrudzenia powierzchnia redukuje odciski palców i brud na Twoim urządzeniu.
MarkaSavvies #ad
ProducentSavvies #ad
Wysokość0.5
Długość7.09
Szerokość3.35
Numer części3748753

5. BROTECT

#ad

Ochrona przed odciskami palców, BROTECT Folia antyrefleksyjna do Suunto 9 Peak Pro 2 sztuki matowa folia ochronna na wyświetlacz, antyrefleksyjna

#ad
BROTECT #ad - Ochrona przed odciskami palców brud i odciski palców na folii ochronnej na wyświetlacz można łatwo zetrzeć dzięki technologii Anti-Fingerprint. Zoptymalizowana dotyk matowa, przypominająca papier powierzchnia folii antylustrzanej jest bardzo przyjemna w dotyku i gwarantuje optymalną funkcję dotykową.

Zakres dostawy otrzymasz 2 matowe folie ochronne, których montaż odbywa się bezstresowo i bez pęcherzyków powietrza. Antyrefleksyjna matowa ochrona wyświetlacza BROTECT redukuje irytujące odbicia i odbicia światła na wyświetlaczu, kompatybilna z Suunto 9 Peak Pro. Ochrona przed zarysowaniem wyjątkowo odporna na zarysowania i wytrzymała powierzchnia folii antyrefleksyjnej idealnie chroni wyświetlacz – kompatybilna z Suunto 9 Peak Pro.
MarkaBROTECT #ad
ProducentBROTECT #ad
Wysokość0.5
Długość6.69
Szerokość4.13
Numer części1948753

6. LUSEE

#ad

LUSEE Folia ochronna kompatybilna z Suunto 9 Peak folia ochronna na wyświetlacz, 3 sztuki twardość 9H odporna na zarysowania wrażliwa na dotyk szkło hartowane HD folia ochronna na wyświetlacz

#ad
LUSEE #ad - Specjalnie do suunto 9 peak- precyzyjnie wycięte laserowo wymiary zapewniają doskonałą ochronę Twojego obrazu, kompatybilny tylko z urządzeniami GPS Suunto 9 Peak Smartwatch. Przyjazna dla obudowy- ze względu na zakrzywione krawędzie i ramę, aby zapobiec powstawaniu pęcherzyków powietrza i łuszczeniu się na krawędziach, co oznacza, aby była mniejsza niż rzeczywisty ekran, ochrona wyświetlacza jest zaprojektowana tak, że jest kompatybilna z uchwytem i etui.

Odporna na zarysowania folia ochronna na ekran - folia ochronna na wyświetlacz ze szkła o stopniu twardości 9H, chroni Twój Suunto 9 Peak przed kurzem i zadrapaniami, kluczami i innymi ostrymi przedmiotami. Elektrostatyczna i automatyczna adsorpcja, ochrona przed pęcherzami i bez pozostałości kleju.

Przejrzystość hd- wysoce przezroczysta i wysoce reagująca folia ochronna na ekran ze szkła o grubości 0, 26 mm, zapewnia szybką reakcję i płynne dotknięcie ekranu. Atwa instalacja- wystarczy nałożyć folię ochronną na ekran suunto 9 peak. Uwaga: podczas montażu należy uważać, aby nie dociskać krawędzi folii pancernej do ramy, w przeciwnym razie nie będzie ona idealnie przylegać.
MarkaLUSEE #ad
ProducentLUSEE #ad
Wysokość0.5
Długość1.57
Szerokość1.57

7. upscreen

#ad

Nie pozostawia odcisków palców, upscreen Folia antyrefleksyjna do Suunto 9 Peak Pro folia ochronna na wyświetlacz matowa antyrefleksyjna

#ad
upscreen #ad - Zoptymalizowana dotykowo antyrefleksyjna folia ochronna na wyświetlacz jest zoptymalizowana pod kątem wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości, zapewnia przyjemne uczucie w dotyku i nieograniczoną obsługę Multi-Touch.

Ochrona przed odciskami palców specjalna powłoka zapobiegająca pozostawianiu odcisków palców jest odporna na zabrudzenia, redukuje odciski palców i umożliwia łatwe czyszczenie. Antyodblaskowa i antyrefleksyjna profesjonalna ochrona ekranu w celu uniknięcia odbić i odbić światła na wyświetlaczu, do Suunto 9 Peak Pro. Wyprodukowano w niemczech z zachowaniem najwyższych standardów jakości dla silnej ochrony przed zadrapaniami i uszkodzeniami na wyświetlaczu.

Zakres dostawy upscreen reflection shield matte folia – do suunto 9 Peak Pro, podkładka do usuwania kurzu, pomoc w pozycjonowaniu, 1 x instrukcja montażu, 1 x ściereczka do czyszczenia na mokro, 1 x ściereczka do czyszczenia na sucho, rakiel montażowa.
Markaupscreen #ad
Producentupscreen #ad
Wysokość0.5
Długość7.48
Szerokość3.94
Numer części2948753

8. MEMELOKA

#ad

MEMELOKA Etui kompatybilne z SUUNTO 9 Peak/9 Peak Pro, odporne na zarysowania i uderzenia, miękkie etui ochronne z TPU do SUUNTO 9 Peak Pro/9 Peak, czarne

#ad
MEMELOKA #ad - Zestaw zawiera: zestaw zawiera 1 * etui tpu do suunto 9 peak/9 peak Pro. Nie trzeba zdejmować etui, przycisków i czujników, aby naładować zegarek. Przed złożeniem zamówienia należy sprawdzić model smartwatcha. Wskazówka: zintegrowane folie ochronne na wyświetlacz nie wchodzą w zakres dostawy.

Idealne dopasowanie: precyzyjne wycięcie zapewnia pełny dostęp do wszystkich elementów obsługi, które są w pełni funkcjonalne. Kompleksowa ochrona: obudowa zapewnia kompleksową ochronę wyświetlacza ze wszystkich stron aż do narożników. Kompatybilne modele: kompatybilne tylko z suunto 9 peak/9 peak pro. Nieco wyższa krawędź chroni wyświetlacz zegarka przed przypadkowymi zadrapaniami, uderzeniami i upadkami.

Elastyczne tworzywo tpu sprawia, który jest super wytrzymały, że jest łatwy w instalacji bez uszkadzania lub zarysowania smartwatcha. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się z nami skontaktować, zawsze zapewnimy Ci satysfakcjonujące rozwiązanie. Wysokiej jakości materiał: etui ochronne wykonane jest z miękkiego TPU, lekki i ultracienki.
MarkaMEMELOKA #ad
ProducentMEMELOKA #ad
Numer częściYDX10224
ModelYDX10224

9. BROTECT

#ad

Ultra przezroczysta, folia ochronna na wyświetlacz, BROTECT 6 sztuk folii ochronnej do Suunto 9 Peak Pro

#ad
BROTECT #ad - Ochrona przed odciskami palców ta folia ma dodatkową powłokę zapobiegającą pozostawianiu odcisków palców, dzięki czemu brud i odciski palców na Twoim wyświetlaczu nie mają szans.

Najwyższa przejrzystość dzięki wysokiej przejrzystości tej przezroczystej folii ochronnej zawartość ekranu Twojego wyświetlacza pozostaje ostra, kompatybilna z Suunto 9 Peak Pro. Ochrona przed zarysowaniem powierzchnia folii BROTECT jest wyjątkowo odporna na zarysowania, wytrzymała i jednocześnie amortyzuje uderzenia. Instalacja bez pęcherzyków powietrza dzięki specjalnie opracowanej warstwie klejącej folia ochronna na wyświetlacz układa się bez pęcherzyków powietrza i jest ponadto przyjazna dla etui. Zakres dostawy 6 x folia ochronna BROTECT kompatybilna z Suunto 9 Peak Pro.
MarkaBROTECT #ad
ProducentBROTECT #ad
Wysokość0.5
Długość6.69
Szerokość4.13
Numer części4248753

10. LICTNOG

#ad

Szkło ochronne na ekran, HD przezroczysta ochrona wyświetlacza, szkło hartowane, LICTNOG 4 sztuki do modelu Suunto 9 Peak 43 mm do pancerza, twardość 9H, odciskami palców,, ochrona przed zadrapaniami

#ad
LICTNOG #ad - Twardość 9h: szkło hartowane 9h zapewnia największą ochronę przed upadkami, zadrapaniami i uderzeniami. Dzięki temu ekran jest zawsze łatwy do czyszczenia i zapobiega nieestetycznym rozmazaniom.

Optycznie przezroczysta: 99% hd clear folia ochronna na wyświetlacz o gładkiej powierzchni i uczuciu "True Touch" zachowuje jasną i kolorową jakość obrazu. Idealne dopasowanie: idealnie zakrywa zegarek, a specjalnie zaprojektowane zaokrąglone krawędzie 2, 5D zapewniają dodatkowy komfort i lepszą ochronę krawędzi. Zapewnia skuteczną ochronę całej powierzchni ekranu zegarka.

Przemyślana obsługa klienta: ta folia ochronna ze szkła hartowanego jest objęta 180-dniową gwarancją. Ochrona przed odciskami palców i wodoszczelność: dzięki hydrofobowej i oleofobowej folii olej, woda, odciski palców i inne plamy są łatwe do czyszczenia. Jeśli masz jakiekolwiek niezadowolenie, chętnie pomożemy. Zapobiega to plamom i plamom na ekranie.
MarkaLICTNOG #ad
ProducentLICTNOG #ad
Wysokość0.5
Długość1.57
Szerokość1.57